Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 242

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2411
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Mc.FeriT adlı kullanıcıdan alıntı

Bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Msn 6.2 süümü kuruyorum ama oturm açarken yeni sürüm yüklememi istiyor.6.2 sürümünü nasıl kullanabilirim? Şimdiden teşkkürler..
Kolay gelsin

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle neden 6.2 sürümünü kullanmak istiyorsunuz? Yeni sürümlerde birçok özellik mevcut olarak piyasaya çıkmakta. Şurdan tüm versiyonlarına ulaşabileceğiniz; (MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri adresimiz bulunmakta.
abdimami - avatarı
abdimami
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2412
abdimami - avatarı
Ziyaretçi
ARK LAR BENIM PC RESET ATTIRDIKTAN SONRA PC DE NE MSN 7.5 NE LİVE NE DE .8.5 CALIŞIYO SADECE MSN 7.0 VE NET MESSENGER CALISIYO Msn CryMsn Cry
AMA MSN 7.0 CALISIRKEN BILE BAZI SOZCUKLER GITMIYO KARSIYA HAT KOPUYO
Sponsorlu Bağlantılar
BÜTÜN SİTELERİ DOLASTIM COZUM BULAMADIM HATA KODUNUN DEDIKLERINI YAPTIM YINE OLMADI ACABA BANA Bİ YARDIM EDEBİLRMİSİNİZ
HATA KODU BU::80048820 AMA BUNUN ÇÖZÜMLERİ BİR İŞE YARAMIYO
MESSENGER IN ONAR BOLUMUNU CALISTIRIYOM ıp HATASI VERIO VALLA
KAC AYDIR TAKOZ MESSENGER KULLANIYOM Bİ BILEN VARSA BANA YARDIM EDEBILIRMI
MESSENGER ADRESİM ::resimci_antalya@hotmail.com lütfen yardımlarınızı bekliyorum Msn Cry
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2413
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
abdimami adlı kullanıcıdan alıntı

ARK LAR BENIM PC RESET ATTIRDIKTAN SONRA PC DE NE MSN 7.5 NE LİVE NE DE .8.5 CALIŞIYO SADECE MSN 7.0 VE NET MESSENGER CALISIYO Msn CryMsn Cry
AMA MSN 7.0 CALISIRKEN BILE BAZI SOZCUKLER GITMIYO KARSIYA HAT KOPUYO
BÜTÜN SİTELERİ DOLASTIM COZUM BULAMADIM HATA KODUNUN DEDIKLERINI YAPTIM YINE OLMADI ACABA BANA Bİ YARDIM EDEBİLRMİSİNİZ
HATA KODU BU::80048820 AMA BUNUN ÇÖZÜMLERİ BİR İŞE YARAMIYO
MESSENGER IN ONAR BOLUMUNU CALISTIRIYOM ıp HATASI VERIO VALLA
KAC AYDIR TAKOZ MESSENGER KULLANIYOM Bİ BILEN VARSA BANA YARDIM EDEBILIRMI
MESSENGER ADRESİM ::resimci_antalya@hotmail.com lütfen yardımlarınızı bekliyorum Msn Cry

Manuel olarak bi IP gir. eğer ethernet modem kullanıyorsan onun kendi IP'si var. Kendisine ait olan IP'yi girmelisin. mesela modemin kendi IP si 162.195.1.1 ise sen bunu 162.195.1.1 den farklı bişey yaz (mesela ''162.195.1.5'' gibi) ayrıca bilgisayarın kendi kendine reset attıysa bazı sorunlar baş gösterebilir. oturum açtığında yapmış olduğun değişiklikleri kaydetmediği için karışık bi durumda çalışabilir. Kayıt defterinde bi temizlik yap. tabi yapabilecek programlarla. sakın elle yapmayı deneme. bunun için programlardan bazılarını önerebilirim. (TuneUp Utilities, Advanced Windowscare ve Registry Mechanic...)
axarali68 - avatarı
axarali68
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2414
axarali68 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar
ya ben coklu oturum kurdum acılıyo ama hemen hepsı kapanıyor tek acıyorum oda kapanıyo bi iş yapalım dedik içine ettik yardımcı olursanız sevınırım çunku kımseyle konusamıyorum msn de
yardımcı olun lütfen
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2415
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
axarali68 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar
ya ben coklu oturum kurdum acılıyo ama hemen hepsı kapanıyor tek acıyorum oda kapanıyo bi iş yapalım dedik içine ettik yardımcı olursanız sevınırım çunku kımseyle konusamıyorum msn de
yardımcı olun lütfen

Windows Live Messenger Plus! çoklu oturum açma özelliğini kullanmanızı öneririm size daha az sorun hata için...

https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6531-windows-live-messenger-plus-live-final.html
aroyili - avatarı
aroyili
Ziyaretçi
20 Ağustos 2007       Mesaj #2416
aroyili - avatarı
Ziyaretçi
ImageShack - Hosting :: hatacw9.png

Çıkan hata raporu bu Msni Açamıyorum Yardım Edermisiniz?Msn CryMsn CryMsn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Ağustos 2007       Mesaj #2417
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
aroyili adlı kullanıcıdan alıntı

ImageShack - Hosting :: hatacw9.png

Çıkan hata raporu bu Msni Açamıyorum Yardım Edermisiniz?Msn CryMsn CryMsn Cry

Messenger'ın tam olarak hangi sürümü yüklü? Ne zamandır bu hatayla karşılaşıyorsunuz? Bilgisayarınızda ne gibi bir değişiklik yaptıktan sonra bu sorun ortaya çıktı? Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar işlemi sorunu çözüyor mu?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
aroyili - avatarı
aroyili
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2418
aroyili - avatarı
Ziyaretçi
Hayır Çözmüyor denedim.Bu sahteciliği kaldırdım Ve IE 7 yaptım ertesi gün Baktım msn açılmıyor ve Msn'in son sürümünü yüklü idi Ve bu işlemleri yağtıktan sonra böle oldu ama msn 7.5 çalısıyor Anlamadım GittiMsn Sad
Mc.FeriT - avatarı
Mc.FeriT
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2419
Mc.FeriT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle neden 6.2 sürümünü kullanmak istiyorsunuz? Yeni sürümlerde birçok özellik mevcut olarak piyasaya çıkmakta. Şurdan tüm versiyonlarına ulaşabileceğiniz; (MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri adresimiz bulunmakta.

Abicim Ben Bir Sebepten Dolayi 6.2 istiyorum...
Benim Sorunum Bu Live Zaten Pc'de yuklu Anlatabiliyormuyum. 6.2 Nasil Kullanicam Sen Onu Söyle. Yada Söyle Soriyim 6.2 Sürümünde Kisi Arama Linkine Nasil Ulasabilirim.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Ağustos 2007       Mesaj #2420
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
aroyili adlı kullanıcıdan alıntı

Hayır Çözmüyor denedim.Bu sahteciliği kaldırdım Ve IE 7 yaptım ertesi gün Baktım msn açılmıyor ve Msn'in son sürümünü yüklü idi Ve bu işlemleri yağtıktan sonra böle oldu ama msn 7.5 çalısıyor Anlamadım GittiMsn Sad

Internet Explorer güvenlik ayarlarını varsayılan olarak ayarlayın ve tekrar deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.