Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 243

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
fragrance_09 - avatarı
fragrance_09
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2421
fragrance_09 - avatarı
Ziyaretçi
Mc. Ferit alıntı:Abicim Ben Bir Sebepten Dolayi 6.2 istiyorum...
Benim Sorunum Bu Live Zaten Pc'de yuklu Anlatabiliyormuyum. 6.2 Nasil Kullanicam Sen Onu Söyle. Yada Söyle Soriyim 6.2 Sürümünde Kisi Arama Linkine Nasil Ulasabilirim.
Sponsorlu Bağlantılar

madem sorunun live ile ilgili 7.5 dene derim ben 6.2ye gelince ben hiç kullanmadım bilmiyorum o sürümü
Mc.FeriT - avatarı
Mc.FeriT
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2422
Mc.FeriT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fragrance_09 adlı kullanıcıdan alıntı

Mc. Ferit alıntı:Abicim Ben Bir Sebepten Dolayi 6.2 istiyorum...
Benim Sorunum Bu Live Zaten Pc'de yuklu Anlatabiliyormuyum. 6.2 Nasil Kullanicam Sen Onu Söyle. Yada Söyle Soriyim 6.2 Sürümünde Kisi Arama Linkine Nasil Ulasabilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

madem sorunun live ile ilgili 7.5 dene derim ben 6.2ye gelince ben hiç kullanmadım bilmiyorum o sürümü

Msn Happy Alla alla bu ara herkes tersten mi anlıyor nedir anlamadım ki..
Neutre sen yardımcı olsaydın abicim kimse derdime çare bulamıyor...

aroyili - avatarı
aroyili
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2423
aroyili - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Internet Explorer güvenlik ayarlarını varsayılan olarak ayarlayın ve tekrar deneyin.

Hala Aynı Hata Bir Programın yüzünden Olabilme İhtimali varmı? Veya Başka secenek? Yardım ettiğin için teşk ederim.Msn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Ağustos 2007       Mesaj #2424
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Mc.FeriT adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Happy Alla alla bu ara herkes tersten mi anlıyor nedir anlamadım ki..
Neutre sen yardımcı olsaydın abicim kimse derdime çare bulamıyor...

Daha önce yeni sürümler çıkmış olmasına rağmen MSN Messenger 6.2 sürümü kullanılabiliyordu. Uzun süredir kurup deneme şansım olmadığı için zorunlu güncelleme isteyip istemediğini bilmiyorum. Ayrıca zorunlu güncelleme isteğini kapatmanın şu an basit bir yolunu hatırlayamadım.

Alıntı
aroyili adlı kullanıcıdan alıntı

Hala Aynı Hata Bir Programın yüzünden Olabilme İhtimali varmı? Veya Başka secenek? Yardım ettiğin için teşk ederim.Msn Sad

Tekrar Internet Explorer 6'ya dönmek ya da güvenlik programlarınızın ayarlarını-engelli programlar listelerini kontrol etmek isteyebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
atif - avatarı
atif
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2425
atif - avatarı
Ziyaretçi
eski hotmail lerde posta ayarlarından gelen mail le ilgili o mailin hangi ip nodan atıldığını görebilme şansımız varken windows live hotmail de böyle bişi yi ben bulamadım posta ayarlarından gelen posta ile ilgili bu değişiklikleri yapabilme şansımız yok gelen mailin hangi ıp nodan geldiğini w live hotmailden nasıl buluruz.
DesTRuctionS - avatarı
DesTRuctionS
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2426
DesTRuctionS - avatarı
Ziyaretçi
Herkese Merhaba
Sorunum ise MSN Live Messenger da Ne dinliyorumda Türkçe karakterlerin çıkmamasıdır bu sorun sanırım sırf benim pc de var gibi diğer arkadaşklarınkine bakıyorum herhangibir sorun yok ama bende ise türkçe karekterli şarkılarda değişik şekiller veya hiç bişey çıkmıyor türkçe karakterlerin yerine.. Lütfen yardımcı olun 2 gündür deli olcam sorunu çözmek için Msn Sad cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim..
taner505 - avatarı
taner505
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2427
taner505 - avatarı
Ziyaretçi
Msn 8.5 beta tr yi yükledimher açtığımda 'Preparing to install' diyor ve uzun süre bekliyorum ondan sonra acılıyor. Birtürlü sorunu çozemedım yardımcı olursanız cok memnun olurum.Msn Cry
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2428
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DesTRuctionS adlı kullanıcıdan alıntı

Herkese Merhaba
Sorunum ise MSN Live Messenger da Ne dinliyorumda Türkçe karakterlerin çıkmamasıdır bu sorun sanırım sırf benim pc de var gibi diğer arkadaşklarınkine bakıyorum herhangibir sorun yok ama bende ise türkçe karekterli şarkılarda değişik şekiller veya hiç bişey çıkmıyor türkçe karakterlerin yerine.. Lütfen yardımcı olun 2 gündür deli olcam sorunu çözmek için Msn Sad cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim..

hmm acaba bunu media playermi yoksa winamp ilemi gerçekleştiriyorsunuz? Eğer windows media player ise player dili ingilizce olabilirmi ?

Alıntı
atif adlı kullanıcıdan alıntı

eski hotmail lerde posta ayarlarından gelen mail le ilgili o mailin hangi ip nodan atıldığını görebilme şansımız varken windows live hotmail de böyle bişi yi ben bulamadım posta ayarlarından gelen posta ile ilgili bu değişiklikleri yapabilme şansımız yok gelen mailin hangi ıp nodan geldiğini w live hotmailden nasıl buluruz.

Eskiden de sanırım bu adres kullanıcılara gösterilmiyordu. yani wan ip adresi yerine ya dhcp nin yada hotmail servisinin adresi görünüyor diye biliyorum. En azından 4 yıldır @Hotmail kullanmayan biri olarak.

Alıntı
taner505 adlı kullanıcıdan alıntı

Msn 8.5 beta tr yi yükledimher açtığımda 'Preparing to install' diyor ve uzun süre bekliyorum ondan sonra acılıyor. Birtürlü sorunu çozemedım yardımcı olursanız cok memnun olurum.Msn Cry

şurdan kople kaldırın; Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

bilgisayarınızı yeniden başlatın,

ve Şurdan update si ile beraber son sürümü şurdan ; https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/27396-windows-live-messenger-8-5-beta.html inndirip kurun, messenger keyfini 8.5 ile doruklarda yaşayın =)
DesTRuctionS - avatarı
DesTRuctionS
Ziyaretçi
21 Ağustos 2007       Mesaj #2429
DesTRuctionS - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

hmm acaba bunu media playermi yoksa winamp ilemi gerçekleştiriyorsunuz? Eğer windows media player ise player dili ingilizce olabilirmi ?

Eskiden de sanırım bu adres kullanıcılara gösterilmiyordu. yani wan ip adresi yerine ya dhcp nin yada hotmail servisinin adresi görünüyor diye biliyorum. En azından 4 yıldır @Hotmail kullanmayan biri olarak.

şurdan kople kaldırın; Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

bilgisayarınızı yeniden başlatın,

ve Şurdan update si ile beraber son sürümü şurdan ; https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/27396-windows-live-messenger-8-5-beta.html inndirip kurun, messenger keyfini 8.5 ile doruklarda yaşayın =)

Winapta dinliyorum.. ve hala çözemedim Msn Sad
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
22 Ağustos 2007       Mesaj #2430
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
DesTRuctionS adlı kullanıcıdan alıntı

Winapta dinliyorum.. ve hala çözemedim Msn Sad

kullandığınız winamp'ta ne dinliyorum özelliğini aktif edecek yamayı nereden inndirdiniz? Şurdakini download edin; (MSN) Messenger Winamp Eklentisi eskisinin üzerine kurun .

Belkide yama windows live messenger 8.5 ile uyumlu değildir. Evde yapacağım testte bu sonuç çıkarsa 8.5 için yeni bir yama yapabiliriz..