Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 247

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.434 Cevap: 3.874
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Ağustos 2007       Mesaj #2461
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
kerem125 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar
ben kız arkadasımın benı aldattıgını dusunuyom ve msn sıfresını almak ıstıyom lutfen yardımcı olun Msn SadMsn Sad

MsXLabs forumlarında nedeni ne olusa olsun Hack Materyalleri bilgi ve paylaşımı yasaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
oguzokur - avatarı
oguzokur
Ziyaretçi
28 Ağustos 2007       Mesaj #2462
oguzokur - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yerimi bilmiyorum babam msnden konustugum tüm iletileri cıkartmış başka yerden Msn Confused 8o| bu nasıl oluyor bılen varmı özelim ne var ne yok biliyor artık Msn Confused yardım edin lütfen ne yapmam gerek
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
28 Ağustos 2007       Mesaj #2463
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguzokur adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yerimi bilmiyorum babam msnden konustugum tüm iletileri cıkartmış başka yerden Msn Confused 8o| bu nasıl oluyor bılen varmı özelim ne var ne yok biliyor artık Msn Confused yardım edin lütfen ne yapmam gerek

wlm konusma eklerinizi saklar ve aynı zamanda plus eklentiside saklar ayrıca işletim sisteminiz (xp/vista) code şeklinde mevzut sistem dosyasına kaydeder...
c@sper - avatarı
c@sper
Ziyaretçi
29 Ağustos 2007       Mesaj #2464
c@sper - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
Öncelikle ben msn 7.5 kullanıyorum.Kurulum yaparken C/Documents and Settings(Kullanıcı adı)Contact diye bir dosya kurulumu var.Ve bu klasörün içinde msn ye kimler girmiş diye kayıt ediyor.Bu msn kullanıcılarına tıkladığımda WİNDOWSLİVECONTACT yan dosyaları var.Bunlar neyin nesi dir.Veya bu tür yan dosyaları ben içini nasıl görürüm.Bunun için bir program varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Bana bu konuda mail atarsanız sevinirim.TürkiyemTürkiyemTürkiyem
SAYGILARIMLA
SenNaToR - avatarı
SenNaToR
Ziyaretçi
29 Ağustos 2007       Mesaj #2465
SenNaToR - avatarı
Ziyaretçi
SelamunAleyküm...

Arkadaşlar benim karşılaştığım hata;

adszgl3

Windows Live Messenger ne yaptıysam olmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
oguzokur - avatarı
oguzokur
Ziyaretçi
29 Ağustos 2007       Mesaj #2466
oguzokur - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

wlm konusma eklerinizi saklar ve aynı zamanda plus eklentiside saklar ayrıca işletim sisteminiz (xp/vista) code şeklinde mevzut sistem dosyasına kaydeder...

ama başka bıryerden cıkarmış Msn Confused bunu onlemek ıcın ne yapmam gerekir
kenangurler33 - avatarı
kenangurler33
Ziyaretçi
30 Ağustos 2007       Mesaj #2467
kenangurler33 - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ben bir zamanlar msxlab forumlarında Messangerdaki reklamları kapatma ile ilgili bir programla karşılaşmıştım bu programı maalesef bir türlü bulamıyorum bilenler bana özeldende olabilir yardımcı olabilirlermi.Şimdiden teşekkurler.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Ağustos 2007       Mesaj #2468
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
c@sper adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
Öncelikle ben msn 7.5 kullanıyorum.Kurulum yaparken C/Documents and Settings(Kullanıcı adı)Contact diye bir dosya kurulumu var.Ve bu klasörün içinde msn ye kimler girmiş diye kayıt ediyor.Bu msn kullanıcılarına tıkladığımda WİNDOWSLİVECONTACT yan dosyaları var.Bunlar neyin nesi dir.Veya bu tür yan dosyaları ben içini nasıl görürüm.Bunun için bir program varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Bana bu konuda mail atarsanız sevinirim.TürkiyemTürkiyemTürkiyem
SAYGILARIMLA

MSN Messenger - Windows Live Messenger hareketlerinin bilgisayarınızda oluşturduğu dosyalar. Bazı hesap bilgilerini-ayarlarını içerirler ama kişi listesi bilgilerinizi içermezler.

Alıntı
SenNaToR adlı kullanıcıdan alıntı

SelamunAleyküm...

Arkadaşlar benim karşılaştığım hata;

adszgl3

Windows Live Messenger ne yaptıysam olmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Sisteminizde zararlı kodlar yüklü olabilir (virüs-spyware gibi). Güncel bir anti-virüs programıyla sisteminizi taratın. Sisteminiz hakkında daha fazla bilgi verecek olursanız, daha işlevsel çözüm önerileri sunabiliriz.

Alıntı
kenangurler33 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar ben bir zamanlar msxlab forumlarında Messangerdaki reklamları kapatma ile ilgili bir programla karşılaşmıştım bu programı maalesef bir türlü bulamıyorum bilenler bana özeldende olabilir yardımcı olabilirlermi.Şimdiden teşekkurler.

A-Patch yazıp aratın. Messenger sürümünüze uygun olanı indirip uygulayın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
30 Ağustos 2007       Mesaj #2469
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kenangurler33 adlı kullanıcıdan alıntı

Reklamları ve istenmeyenleri kaldırmak için en iyisini söyleyebileceğim programcık; Mess Patch. ayrıca bu programcık sayesinde kişinin ayrıntısında görünen resimleri daha büyük görebiliyorsunuz (örneğin, standart olarak 48x48 kullanılıyor. siz bunu 68x68 hatta 96x96 yapabiliyorsunuz). Bu programcığın Windows Live Messenger 8.1 e Türkçe dil desteği yok. sadece 8.5 a var.

Neutralizer in de dediği gibi ayrıca A-Patch de var tabi. bu da Mess Patch le aynı görevi görüyor ancak Mess Patch deki resim konusu bunda geçerli değil.

Üçüncü olarak önerebileceğim programcık da. ''clean messenger'' . bu programcık ilk açılışta fransızca ama menüsünden siz ingilizce yapabilirsiniz. Türkçe desteği bunda da yok maalesef.

sizin istediğiniz yani reklamları kaldırmak için advertisement kelimesinin geçtiği cümleleri ok lemeniz ve next diyerek yamayı uygulamanız.
c0lin - avatarı
c0lin
Ziyaretçi
30 Ağustos 2007       Mesaj #2470
c0lin - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşım bende bu sorunu yalıyordum msnmsgr.exe uzantısı yok
o yüden bu hatayı veriyor c:program files/msn messenger gidip ordaki msnmsgr ye .exe uzantısı eklemelisin ben ole yapmıştım olmuştu bi dene istersen Msn Wink