Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 248

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
LeyLi - avatarı
LeyLi
Ziyaretçi
31 Ağustos 2007       Mesaj #2471
LeyLi - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba !

Sponsorlu Bağlantılar

Live Messenger kullanıyorum.Bir kaç gün önce messenger'ın otomatik olarak kapanmasından sonra yıllardır engele attığım mail adresleri her oturum açtığımda eklendi uyarısını alıyorum.Ve 656 kişi.Her oturum açtığım da 10 dk gibi beklemek zorunda kalıyorum.Bir gün engele at ,seçeneğini tıklaya tıklaya sayısını 180 'lere kadar indirmiştim.Ertesi günü tekrar 656 'dan başladı.Bunu nasıl çözüme kavuşturabileceğim konusunda yardımınız olabilir mi acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2007       Mesaj #2472
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bi sorum var.
biri sizi msn sizin onayınız olmadan ekleyebilirmi yapılıyosa nası oluyo
Sponsorlu Bağlantılar

yokmu bi cevap veren çok mühim
Son düzenleyen Blue Blood; 31 Ağustos 2007 14:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Ağustos 2007       Mesaj #2473
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
LeyLi adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba !

Live Messenger kullanıyorum.Bir kaç gün önce messenger'ın otomatik olarak kapanmasından sonra yıllardır engele attığım mail adresleri her oturum açtığımda eklendi uyarısını alıyorum.Ve 656 kişi.Her oturum açtığım da 10 dk gibi beklemek zorunda kalıyorum.Bir gün engele at ,seçeneğini tıklaya tıklaya sayısını 180 'lere kadar indirmiştim.Ertesi günü tekrar 656 'dan başladı.Bunu nasıl çözüme kavuşturabileceğim konusunda yardımınız olabilir mi acaba

Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açınız. Daha hafif bir Messenger sürümü olduğu için işlem yapmanız daha kolay olacaktır. Eğer Windows Messenger'da işlemleri başarıyla yapmanıza rağmen sonraki oturum açılışlarında aynı ekleme taleplerini alıyorsanız, adresinizin bilgilerinin tutulduğu dosyada bir sorun var demektir. MSN Support'a ulaşabilirsiniz.

Alıntı
nart adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bi sorum var.
biri sizi msn sizin onayınız olmadan ekleyebilirmi yapılıyosa nası oluyo

yokmu bi cevap veren çok mühim

Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik ekranındaki kutucuk işaretliyse, onayınız olmadan sizi listelerine ekleyemezler.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
LeyLi - avatarı
LeyLi
Ziyaretçi
31 Ağustos 2007       Mesaj #2474
LeyLi - avatarı
Ziyaretçi
Dediğiz gibi yaptım.Windows Messengerdan engele atmak daha hızlı oldu.Ve hepsini tek tek engele attıktan sonra açınca uzun süre bekledim.Defalarca oturum açmama rağmen geri gelmediler.Forumda ki msn sorunlarının hepsini okumadım.Ancak herhalde benim sorunum da sizler için yeni bir tecrübe olmuştur : )) İlginize ve çözümünüze gerçekten teşekkür ederim.
torture123 - avatarı
torture123
Ziyaretçi
1 Eylül 2007       Mesaj #2475
torture123 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben msn 7.5 sürümünü kullanıyorum benim isteğim msn penceresinden maillerime firefox ile ulaşmak ancak tıkladığım zaman explorer ile açıyo bunu nasıl değiştirebilirim ? yada explorer ı tamamen nasıl kaldırabilirim ki mecburen firefox ile açılsın
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Eylül 2007       Mesaj #2476
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
torture123 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn 7.5 sürümünü kullanıyorum benim isteğim msn penceresinden maillerime firefox ile ulaşmak ancak tıkladığım zaman explorer ile açıyo bunu nasıl değiştirebilirim ? yada explorer ı tamamen nasıl kaldırabilirim ki mecburen firefox ile açılsın

MSN Messenger için Messenger Plus! v3'ü ve StuffPlug-NG'yi yükleyin. StuffPlug-NG'nin "Bütün link'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini kullanın:
https://www.msxlabs.org/forum/
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Eylül 2007       Mesaj #2477
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
comrade23 adlı kullanıcıdan alıntı

sa. 81000306 hata kodunu yaklaşık 1 aydır alıyorum..
buradaki bazı çözümleri denedim. olmadı..

evimde airties wus-300 ile laptop ve masaüstü bağlantısı kurdum internet, gtalk, yahoo, vb.. herşey açılıyor. fakat msn 81000306 hatası veriyor.
adsl kullanıyorm.güvenlik duvarı her 2 pc de kapalı. Msn sürüm hepsini denedim. şuanda 8.1
Ne yapmak lazım sizce ??
bu arada önceden 2 laptopu kablosuz ağ ile bağlamıştım. sorun yoktu.Şimdiden teşekkür ederim. Vista + Xp 2sindede çalışmıyo.denedim.

Hata kodlarına göre çözümleri kendi başlıkları altında işleyelim. Mesajınızı ilgili konuya taşıdım.
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/43791-msn-hata-kodu-81000306-windows-live-messenger-hatasi.html
torture123 - avatarı
torture123
Ziyaretçi
1 Eylül 2007       Mesaj #2478
torture123 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Messenger için Messenger Plus! v3'ü ve StuffPlug-NG'yi yükleyin. StuffPlug-NG'nin "Bütün link'leri varsayılan tarayıcıda aç" seçeneğini kullanın:
https://www.msxlabs.org/forum/

söyledikleriniz zaten yüklü ancak yinede explorer ile açıyo varsayılan tarayıcı yı nasıl ayarlıyoruz peki
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
1 Eylül 2007       Mesaj #2479
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Mozilla Firefox > Araçlar > Seçenekler > Ana > Öntanımlı sistem ayarları > kutucuğu işaretleyin > Şimdi bak
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
1 Eylül 2007       Mesaj #2480
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim ben yaptım