Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 251

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
vagrent - avatarı
vagrent
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2501
vagrent - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben 1 haftadır hotmail hesabımı açamıyorum şifresini giriyorum olmuyo gizli yanıtı bilmedigim için açamıyorum yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
hallederiz - avatarı
hallederiz
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2502
hallederiz - avatarı
Ziyaretçi
live hotmailden normal hotmail adresine nasıl geri dönerim....mail adresinden live hotmaile geçtim fakat live hotmaili sevmedim şimdi normal bildiğimiz hotmail'e geçmek istiyorum nasıl geçebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2503
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vagrent adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar ben 1 haftadır hotmail hesabımı açamıyorum şifresini giriyorum olmuyo gizli yanıtı bilmedigim için açamıyorum yardımcı olurmusunuz

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2504
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vagrent adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

Eğer Messenger 'adresiniz bilgisayarınızda otomatik oturum aç durumunda ise, alttaki programı kullanarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Ya/da altarnatif olarak üst mesajda ahmed 'in verdiği linki inceleyebilirsiniz.

MessenPass & MSN Şifre Bulucular (Hack Değil)
Dj_pisune - avatarı
Dj_pisune
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2505
Dj_pisune - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaşlar ben benim msn im hariç tüm msnleri kendi bilgisayarımda açıyorum bi benim ki açılmıyo sorun gider diyo normalde hepsi için demesi lazım diil mi 80004005 hatası çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim stuffpugg u bi msnplus yüklemiştim ondan olabilirmi sildim gerçi yine aynı sorun yardımcı olursanız sevinirim
fatalaty - avatarı
fatalaty
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2506
fatalaty - avatarı
Ziyaretçi
4 gundur msn adresimde bir sorun var. karşı taraf webcam acınca baglanıyor ama bende gozukmuyor beyaz ustunde yesil donen bir yuvarlak ve destekleyen diye bir yazı cıkıyor. başka adresten emin olmak icin yine aynı kişiyi ekleyip denedim oldu. msn plus yuklü sorun nedir lütfen yardmcı olun
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Eylül 2007       Mesaj #2507
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Dj_pisune adlı kullanıcıdan alıntı

Slm arkadaşlar ben benim msn im hariç tüm msnleri kendi bilgisayarımda açıyorum bi benim ki açılmıyo sorun gider diyo normalde hepsi için demesi lazım diil mi 80004005 hatası çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim stuffpugg u bi msnplus yüklemiştim ondan olabilirmi sildim gerçi yine aynı sorun yardımcı olursanız sevinirim

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/43814-msn-hata-kodu-80004005-msn-7-0-hatasi.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Eylül 2007       Mesaj #2508
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
fatalaty adlı kullanıcıdan alıntı

4 gundur msn adresimde bir sorun var. karşı taraf webcam acınca baglanıyor ama bende gozukmuyor beyaz ustunde yesil donen bir yuvarlak ve destekleyen diye bir yazı cıkıyor. başka adresten emin olmak icin yine aynı kişiyi ekleyip denedim oldu. msn plus yuklü sorun nedir lütfen yardmcı olun

Sorununuzu farklı bir şekilde anlatmayı deneyin. Pek bir şey anlayamadım maalesef.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
skyliners - avatarı
skyliners
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2509
skyliners - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benim msn bilgisayar açılırken açılıyor ama ben msn yi masüstünden açınca hata veriyor açılmıyor bilgisayar açılırkenki msn den çıkış yapınca bi daha açamıyorum yardım ederseniz sevinirim...
YGT - avatarı
YGT
Ziyaretçi
9 Eylül 2007       Mesaj #2510
YGT - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar sizlere bir sorum olacak belki daha önce defalarca sorulmuştur ama ben biraz araştırdım sitede göremedim çevirimdışı msn kullananları görebilme şansımız varmı teşekkürler..

kolay gelsin iyi çalışmalar..