Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 253

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
12 Eylül 2007       Mesaj #2521
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SERSERİ_DJ adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar Arkadaslar

Sponsorlu Bağlantılar
Bana Msn Messengerde Karsı tarafla web camda sohbet ederken onun web camını kayıt edebilmem için bildiginiz program varmı

Aradığınız programı ve programla ilgili resimli anlatımı aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Webcam Görüntüsünü Kaydetme Yöntemi (Resimli Anlatım)
borgo - avatarı
borgo
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2522
borgo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn 7.5 la beraber stuf plugini kullanıyorum ancak suandan itibaren yeni sürüm indirmeden 7.5 açılmıyor mecbur yenisinimi indircem stuff plugini kullanamayacakmıyım artık ya?
Sponsorlu Bağlantılar
erd_drknght - avatarı
erd_drknght
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2523
erd_drknght - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
borgo adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn 7.5 la beraber stuf plugini kullanıyorum ancak suandan itibaren yeni sürüm indirmeden 7.5 açılmıyor mecbur yenisinimi indircem stuff plugini kullanamayacakmıyım artık ya?

Live messenger için de uyumlu stuf plugin var ama yeni özellikler olsada eskisinin bazı özelliklerini taşımıyor istersen yüklersin...
borgo - avatarı
borgo
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2524
borgo - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erd_drknght adlı kullanıcıdan alıntı

Live messenger için de uyumlu stuf plugin var ama yeni özellikler olsada eskisinin bazı özelliklerini taşımıyor istersen yüklersin...

benim kullandıgım ve aradıgım tek şey pencere açıp kapama olayı
erkan1217 - avatarı
erkan1217
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2525
erkan1217 - avatarı
Ziyaretçi
helpkb5Yardım edin Msn Confused
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2526
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erkan1217 adlı kullanıcıdan alıntı

Yardım edin Msn Confused

Hayır 'ı seçin "tamam" 'a basın
Yada altarnatif olarak şurdan son sürüme güncelleyiniz ; (MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Alıntı
borgo adlı kullanıcıdan alıntı

benim kullandıgım ve aradıgım tek şey pencere açıp kapama olayı

Saadece pencere açıp kapatanları görmek için şunu kullanabilirsiniz;
Kim Size Konuşma Penceresi Açmış? [QuienCierrayAbre]
Son düzenleyen NeutralizeR; 13 Eylül 2007 14:57
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Eylül 2007       Mesaj #2527
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Artık MSN Messenger 7.5 kullanamamakla ilgili mesajlarınızı bu konuya geçiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/47092-msn-messenger-7-x-g-venlik-a-igi-webcam-daveti-ile.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
teknik_41 - avatarı
teknik_41
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2528
teknik_41 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben msn 8.1 kullanırken başka birisi tarafından hacklendim işletim sistemi xp pro adsl ve kaspersky kullanırken birsinden gelen bişeyi kabul ettim vee msn hacklendi geri almam için bana yardımcı olurmusunuz gizli soru yanıtını bilmiyorum şimdiden teşekkürler...
gokkusagi9 - avatarı
gokkusagi9
Ziyaretçi
13 Eylül 2007       Mesaj #2529
gokkusagi9 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar. ben Windows Live messenger in 8.1 sürümünü kullanıyorum. çoklu oturum açma yamasını yukledıkten sonra messenger açıldıktan 1 dk sonra kendi kendine kapanmaya başlıyor. Msn Cry çoklu oturum yuklemek ve messenger ın açık kalmasını saglamak için ne yapmalıyım?? teşekkürler...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Eylül 2007       Mesaj #2530
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
gokkusagi9 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar. ben Windows Live messenger in 8.1 sürümünü kullanıyorum. çoklu oturum açma yamasını yukledıkten sonra messenger açıldıktan 1 dk sonra kendi kendine kapanmaya başlıyor. Msn Cry çoklu oturum yuklemek ve messenger ın açık kalmasını saglamak için ne yapmalıyım?? teşekkürler...

Yamayı tekrar çalıştırıp değişiklikleri geri alın. Yalnızca resimli anlatımda gösterilen şekilde bırakın ayarları ve öyle uygulayın. Sorun çözülmese Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Çoklu oturum açma özelliği için A-Patch ya da Mess Patch'i de kullanabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.