Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 26

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.753 Cevap: 3.874
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #251
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boys_yaralı adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR MSN DE 8004882 DİYE BİR KOD VERİYO ÇIKIŞ DEYİP MSN DEN ÇIKIOM VE ÇALIŞTIRA GİRİP SİZİN DEDİĞİNİZ ŞEYİ YAZIOM OLMUO O DEDİĞİNİZ PROGRAMIDA İNDİRDİM AMA ONDADA OLMUO NE YAPABİLİRİM?

eger bunları yapıp da yıne duzelmedıyse sorun ne sende nede pc de sorun baglantıda demektır son ıkı gundur turkıyedekı baglantı cok kotu oldugundam msn e baglantı kurulamıyor eger bılgısayarında wındows messenger warsa onunla msn e gırmeye calıs onda sımdılık bı sorun yok
Sponsorlu Bağlantılar
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #252
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kardelen__05 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar benim msn 80048820 hatası veriyor ve dediklerinizi yaptım başlat çalıştır hepsini yaptım ama yine açılmıyorr araçlar seçenekler bağlantı dediğimde şuanda net messenger service ile bir bağlantınız yok diyor kaç gün oldu açılmadı lütfen yardımcı olurmusun ya lütfen

hatlarda sorun war sureklı baglanmayı denemenden baska care yok warsa bıde wındows messenger ı kullanmayı dene ama msn messenger da sorun war soruz sızden deıl
Sponsorlu Bağlantılar
ferro - avatarı
ferro
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #253
ferro - avatarı
Ziyaretçi
Messenger ı tamamen kaldırmak istiyorum format atarmış gibi.. messenger tools dahi beni paklamadı, 7 8 kere baştan kaldırdım yükledim ama nafile,simge durumuna düşüyor alttan çalışıyor fakat ekrana messenger gelmiyor kayboluyor ekranda bi yerlerde BangHead .. sanırım bazı komutlar girip siliniyordu forumu aradım ama bulamadım.. varmıdır bunun başkda bir çaresi yardım ederseniz çok makbule geçer.
Son düzenleyen ferro; 8 Şubat 2006 14:43
uogunc - avatarı
uogunc
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #254
uogunc - avatarı
Ziyaretçi
aynı anda 2 msn messenger açmak istiyorum.ama xp yok ve 7.5 i indiremiyorum.plus ise mevcut 7 ye yapışıyor.bunun için gerekli olan programı nasıl yükleyebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #255
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
uogunc adlı kullanıcıdan alıntı

aynı anda 2 msn messenger açmak istiyorum.ama xp yok ve 7.5 i indiremiyorum.plus ise mevcut 7 ye yapışıyor.bunun için gerekli olan programı nasıl yükleyebilirim?

Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - MSN Messenger 7.0 ve 7.5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #256
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ironika adlı kullanıcıdan alıntı

benim hata kodum da 80048820 ye dönüştü şimdi kardelenle aynı sorunu paylaşıyorum of ya off :'(

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazın ve enter deyin...

BU ARIZA RAPORUNA BUNDAN BAŞKA YÖNTEMİ YOKTUR VE TATBİK EDİP BEKLEYİN NETTE BAĞLI OLDUĞUNUZDAN EMİN OLUN > SAYGILAR
cagdaskarsan - avatarı
cagdaskarsan
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #257
cagdaskarsan - avatarı
Ziyaretçi
başka birinin msn messenger kişi listesinden kendi ismimi silmemin bir yolu var mı. bunu bir çok sitenin forum bölümüne taşıdım ama kimse altından kalkamadı. son çare burası... (bu arada bunun bir yolu olmalı çünkü ben gözümle gördüm listemden birinin kendi ismini düşürdüğünü)
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
8 Şubat 2006       Mesaj #258
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
ttelekom acıklaması

Türk Telekom'un yurtdışı internet bağlantılarını sağlayan fiber optik kablo sistemlerinden biri olan Medtürk Denizaltı Fiber Optik Kablosu'nda, Marmara Denizi Çanakkale Boğazı açıklarında arıza meydana geldiği bildirildi.
Türk Telekom'dan yapılan açıklamaya göre, arıza sonrasında Türk Telekom'un yurtdışı internet bağlantı kapasitesi 16.2 GBPS'e düştü. Açıklamada, "Bu kapasite, ortalama kullanım ihtiyacı olan 15.5 GBPS seviyesini karşılamakta ise de zaman zaman ortaya çıkan maksimum kapasite ihtiyacını temin etmek için çalışmalar sonuçlanma aşamasına gelmiş olup, sonuçlandığında kamuoyu ile paylaşılacak" ifadeleri kullanıldı.
Açıklamada, kapasite artırım çalışmalarına paralel olarak Medtürk Denizaltı Fiber Optik Kablo Sistemi'ndeki onarım çalışmalarının da devam ettiği bildirildi.

baglantı soruları son bırkac sayfada aynı sebebı budur arkadaşlar
zeuszafer - avatarı
zeuszafer
Ziyaretçi
9 Şubat 2006       Mesaj #259
zeuszafer - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR...........benim bir sorunum var......windowsu yeniden kurdum.msn'yide tabiki.ilk oturum açtığımda açıldı.ama şimdi ise bağlantı yok.yani bir sunucumu ne istiyor bilmiyorum valla.internete girebiliyorum ama msn de oturum açamıyorum.araçlar bölümünden seçeneklerde,bağlantıda,gelişmiş ayarlarda (SOCKS...........)yazan yere bir proxy sunucusu adı istiyor ne yazmam gerek.........ilk defa başıma geliyor bu.........

yardımlarınız için teşekkürler...............
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2006       Mesaj #260
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zeuszafer adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR...........benim bir sorunum var......windowsu yeniden kurdum.msn'yide tabiki.ilk oturum açtığımda açıldı.ama şimdi ise bağlantı yok.yani bir sunucumu ne istiyor bilmiyorum valla.internete girebiliyorum ama msn de oturum açamıyorum.araçlar bölümünden seçeneklerde,bağlantıda,gelişmiş ayarlarda (SOCKS...........)yazan yere bir proxy sunucusu adı istiyor ne yazmam gerek.........ilk defa başıma geliyor bu.........yardımlarınız için teşekkürler...............

Sakın mevcut ayarllarla oynama söylediğin yer boş kalacak :... son günlerdeki mevcut durumdan açamıyorsun messengeri :::: nette girmen messengeri açacaksın anlamında değildir server ile bağlantın sağlanmıyor tıpkı bazı sitelere girip de bazıllarına giremediğin örneğidir :: sakin ol ve bekle girebileceksin :.. bu arada dip not sana ve diğer kullanıcılara şayet messengerin ve sistemin yeni kurulmamış olsa idi "o" meşhur hatta sayısı vede raporu ile karşılaşacaktın ama kayıt dosyaların boş olduğundan hatta raporu görmüyorsun > kolay gelsin