Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 260

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2007       Mesaj #2591
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EDIMCONCON adlı kullanıcıdan alıntı

ben edım ya arkadaşlar ben bi kişinin msn ini hacklemek istyom bunu yapan programı bilen varsa bu adrese gnderirse sevinirim ilginiz için sağolun

read
Site ve Forum Kuralları / Madde 9
Sponsorlu Bağlantılar
sinenaz - avatarı
sinenaz
Ziyaretçi
19 Eylül 2007       Mesaj #2592
sinenaz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rukidu adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkdaşlar benim sorunum msn de çevrimdışı iletilerimi alamıyorum
araçlar/iletilerden kontrol ettim işaretli yani sorun orada değil

Sponsorlu Bağlantılar
msn ni tekrar kurdum yine olmadıMsn Sad
bi fikri olan var mı?

merhaba...bu sorunun aynısnı bende yaşıyorum..bu soruya cevap gelmediği için alıntıladım..windows xp de msn 8.1 ve 8.5 i denedim. ama çevrimdışı ileti yollayıp alamıyorumbir türlü..msn ayarları, mail ayarları ve microsoft support u bile denedim..oraya yazdığım başlığa da henüz cevap veren olmadı.(1 hafta oluyor)
çevrimdışı ileti alamamanın nedeni ne olabilir?

not: bu konuyla ilg. bir cevap varsa şimdiden özür dilerim ama ancak 350'ye kadar okuyabildim mesajları.Msn Happy)
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Eylül 2007       Mesaj #2593
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sinenaz adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba...bu sorunun aynısnı bende yaşıyorum..bu soruya cevap gelmediği için alıntıladım..windows xp de msn 8.1 ve 8.5 i denedim. ama çevrimdışı ileti yollayıp alamıyorumbir türlü..msn ayarları, mail ayarları ve microsoft support u bile denedim..oraya yazdığım başlığa da henüz cevap veren olmadı.(1 hafta oluyor)

not: bu konuyla ilg. bir cevap varsa şimdiden özür dilerim ama ancak 350'ye kadar okuyabildim mesajları.Msn Happy)

Konuşma penceresini kapatıp açtığınızda da bir değişiklik olmuyor mu?

Ya da ilk mesajı karşı taraf gönderse?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
19 Eylül 2007       Mesaj #2594
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sinenaz adlı kullanıcıdan alıntı

Çok enteresan bir durum aslında. internet ağıyla ilgili bir sorun değil tamamen MSN ve MSN Messengerdan kaynaklanan olay. Messengerınızdan varsa başka bi adresinizle oturum açmayı deneyin ve bununla çevrimdışıyken ileti yollamaya çalışın. Eğer bu açmış olduğunuz mail hesabından yollayabiliyorsanız. Daha önceki kullanmış olduğunuz hesapla ilgili olarak bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri silip tekrar bu hesapla oturum açmalısınız.

(Silinmesi gereken dosyalar;

C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Oturum Açılma İsmi\Contacts altında bulunan adresinizle ilişkili klasör

C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Oturum Açılma İsmi\Local Settings\Application Data\Microsoft

Klasörler: Messenger ve Windows Live Contacts

Bu klasörler altında bulunan sorunlu adresinizle ilgili klasörleri siliniz
)
sinenaz - avatarı
sinenaz
Ziyaretçi
19 Eylül 2007       Mesaj #2595
sinenaz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Çok enteresan bir durum aslında. internet ağıyla ilgili bir sorun değil tamamen MSN ve MSN Messengerdan kaynaklanan olay. Messengerınızdan varsa başka bi adresinizle oturum açmayı deneyin ve bununla çevrimdışıyken ileti yollamaya çalışın. Eğer bu açmış olduğunuz mail hesabından yollayabiliyorsanız. Daha önceki kullanmış olduğunuz hesapla ilgili olarak bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörleri silip tekrar bu hesapla oturum açmalısınız.

(Silinmesi gereken dosyalar;

C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Oturum Açılma İsmi\Contacts altında bulunan adresinizle ilişkili klasör

C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Oturum Açılma İsmi\Local Settings\Application Data\Microsoft
Klasörler: Messenger ve Windows Live Contacts

Bu klasörler altında bulunan sorunlu adresinizle ilgili klasörleri siliniz
)

teşekkürler..dediklerinizi yaptım ve bilgisayarımı kapatıp açtım ama olmadı..bilgisayarımda oturum acan diğer kişilerde sorun yok, hatta diğer msn hesabımda da çevrimdışı ileti alabiliyorum ancak bu hesapta sorun devam ediyor..hesabımla ilgili herhangi bir ayar söz konusu mu bilemiyorum daha ne yapmalıyım??* Msn SarcasticMsn Sarcastic

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Konuşma penceresini kapatıp açtığınızda da bir değişiklik olmuyor mu?

Ya da ilk mesajı karşı taraf gönderse?

karşı tarafta bana mesaj yollayamıyor. şu yazı çıkıyor..

Çevrimdışı anlık ileti geçici olarak kullanılamadığından bu ileti gönderilmedi. Lütfen daha sonra yeniden deneyin.
Son düzenleyen sinenaz; 19 Eylül 2007 19:02 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Eylül 2007       Mesaj #2596
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Başka bir bilgisayarda Windows Live Messenger kullanarak hesabınızla oturum açıp deneme yaptınız mı?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bluedevil - avatarı
bluedevil
Ziyaretçi
19 Eylül 2007       Mesaj #2597
bluedevil - avatarı
Ziyaretçi
merhaba..benim msn adresim de bir türlü açılmıyor.msn live yüklü.düne kadar açılıyordu.sabah denedim.açılıyor ancak anında kilitleniyor..yanıt vermiyor konumuna geliyor.hata kodu falan yok sadece yanıt vermiyor oluyor.Msn Sad delirdim ya....
bayağıdır arıyorum ama cevabını bulamadım..birde dün yanlışlıkla birşeylere bastım..yatmadan önce ctrl ve birşeyler yanlışlıkla..sonra msn anında tümden kapandı.sonra tekrar açıldı ama..belki onunla alakalıdı diye yazdım..7.5de de öyle 8.0de de öyle..ikisini de kurup sildim.başka adresler açılıyor benimki açılmıyor hatta başka bilgisayarda bile denedim.neden olabilir ve nasıl düzelir
wolwer - avatarı
wolwer
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #2598
wolwer - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar benim msn ile problemim var ve yapmıs oldugum o kadar sey ile cozum bulamadım..problemim msn acıldıktan sonra konusmaya baslayamıyorum..kucuk bir karede konusma baslatamadık dıye uyarı mesajı geliyo..programı silip yenıden yukledim cozum olmadı ..bilgisayara format attım yine aynı...baska bir bilgisayarda dısarda actıgımda sorun yok ama evde sahsı bılgısayarımda su anda msn kullanamıyorum..yardımcı olursanız sevinirim..
kaya3011 - avatarı
kaya3011
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #2599
kaya3011 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben böyle bi adres aldım ama msnde adresim cıkıyoo iletime bişey ekleyemiyorumm yardımcı olurmusunz.Msn Cry
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #2600
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kaya3011 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar ben böyle bi adres aldım ama msnde adresim cıkıyoo iletime bişey ekleyemiyorumm yardımcı olurmusunz.Msn Cry

Adres doğrulamalısınız. Muhtemelen de adres doğrulama sayfasına gidip yapmışsınızdır ve o sayfada sizin e-postanıza doğrulamayla ilgili aktivasyon maili tarzı bi mail gönderildi diye yazıyor ama bu adrese windows live mail desteği olmadığı için birşey yapamıyorsunuz.

Doğrulama sayfasını açtığınız vakit karşınıza küçük puntolarla yazılı şu uyarı geliyordur tahminimce;

Bu e-posta adresini şimdi onaylamazsanız, Windows Live ID sitelerinde ve hizmetlerinde oturum açmak için bu adresi kullanamazsınız.

Ya bu sorun Microsoft un zamana bağlı bir sorunudur veya adresinizi doğrulamayıp da böyle kalacak. Yapacağınız başka bişey daha var. Bununla ilgili Microsoft a mail atmak. e-Postaların gelen kutusu bölümü ve ayarlar bölümü vardır. Siz ayarlar bölümüne girin ve orada yardım bölümünü seçip mail yollamayı deneyin.

Alıntı
wolwer adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar benim msn ile problemim var ve yapmıs oldugum o kadar sey ile cozum bulamadım..problemim msn acıldıktan sonra konusmaya baslayamıyorum..kucuk bir karede konusma baslatamadık dıye uyarı mesajı geliyo..programı silip yenıden yukledim cozum olmadı ..bilgisayara format attım yine aynı...baska bir bilgisayarda dısarda actıgımda sorun yok ama evde sahsı bılgısayarımda su anda msn kullanamıyorum..yardımcı olursanız sevinirim..

Genelde bu sorunu yamaların yanlış uygulanmasıyla oluşur. (msgres.dll, messenger.exe ye uygulanan yamalardan ve de messenger ın arayüzünün değiştirilmesiyle oluşan sürüm farklılığından kaynaklanabilir) Messenger ı açarsınız ancak yazı gönderemezsiniz. Aynen sizin dediğin şekilde bi yazıyla uyarı gelir. Ancak format attıktan sonrada bu sorun devam etti diyorsunuz. Normalde yapmaması gereken bi hata ama donanımınızla ilgili bi sorun olabilir mi? Yani sesle veya kamerayla ilgili olarak. Çünkü konuşma penceresi açtığınız anda sesle görüşme ve kamera dolayısıyla görüşme sağlanması için bu aygıtları hazır duruma getirir. Eğer bunlarda sorun varsa açamaz. Tabiki benim dediğim sadece bir teori. Bunlarla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorsanız. Windows Messenger ile oturum açmayı deneyin. Onda da bu tarz bi sorun alacak mısınız.
Son düzenleyen torchbearer; 20 Eylül 2007 02:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi