Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 261

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
sinenaz - avatarı
sinenaz
Ziyaretçi
20 Eylül 2007       Mesaj #2601
sinenaz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Başka bir bilgisayarda Windows Live Messenger kullanarak hesabınızla oturum açıp deneme yaptınız mı?

evet herseyi denedim..bütün sorun benim hesabımda ..hiçbiryerde hiçbir şekilde çevrimdışı ileti alamıyor.. sanırım bunun bir çözümü yok..
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Eylül 2007       Mesaj #2602
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
sinenaz adlı kullanıcıdan alıntı

evet herseyi denedim..bütün sorun benim hesabımda ..hiçbiryerde hiçbir şekilde çevrimdışı ileti alamıyor.. sanırım bunun bir çözümü yok..

Maalesef sorununuzun takibini MSN Support ile yapmanız gerekiyor. Sunucu tabanlı bir problem, hesap bilgilerinizi içeren veri dosyalarında bir sorun olmalı.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
denemeliseli - avatarı
denemeliseli
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #2603
denemeliseli - avatarı
Ziyaretçi
hata veriyo msvcr71.dll arkadaşlar cam programı kuruyorum bu eksik yok diyo tekrar kurmak giderebilir hatayı diyo 50 defa tekrar kurdum olmuyo napcam...
eyup955 - avatarı
eyup955
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #2604
eyup955 - avatarı
Ziyaretçi
msn açolışında hep çevrim dışı görünüyor. bu durumu nasıl çevrimiçi olarak düzeltmem lazım her açılışta çevrimiçi görünmesi için.bu msn live 8.1.0178.00 versiyonu kullanıyorum,yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ederim ilgilenen arkadaşlarıma bu konuda mesaj baktım bulamadım formda , yanlış yerdemiyim bilemiyorum başarılar dilerim .
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #2605
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
denemeliseli adlı kullanıcıdan alıntı

hata veriyo msvcr71.dll arkadaşlar cam programı kuruyorum bu eksik yok diyo tekrar kurmak giderebilir hatayı diyo 50 defa tekrar kurdum olmuyo napcam...

msvcr71.dll
Download: DLL-files.com - msvcr71.dll, free download
serrko - avatarı
serrko
Ziyaretçi
23 Eylül 2007       Mesaj #2606
serrko - avatarı
Ziyaretçi
bi arkadaşım bana normal arkaplan resmi yolladı bnde kabul ettim ama arkaplan resmini sadece msnde görebiliyorum bu resmi msn nereye kaydetmiş olabilir...... yardımcı olursanız sevinirim .....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Eylül 2007       Mesaj #2607
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
serrko adlı kullanıcıdan alıntı

bi arkadaşım bana normal arkaplan resmi yolladı bnde kabul ettim ama arkaplan resmini sadece msnde görebiliyorum bu resmi msn nereye kaydetmiş olabilir...... yardımcı olursanız sevinirim .....

https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html

MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
sblkck1608 - avatarı
sblkck1608
Ziyaretçi
24 Eylül 2007       Mesaj #2608
sblkck1608 - avatarı
Ziyaretçi
şimdi cep telefonumun kamerasını kullanmak istiyorum msn de ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. telefonum nokia 6630 işe yararmı onu da bilmiyorum. ya ben hiç bişey bilmiyorum. lütfen bana yardım edermisiniz????Msn Confused
wien68 - avatarı
wien68
Ziyaretçi
24 Eylül 2007       Mesaj #2609
wien68 - avatarı
Ziyaretçi
bende tam bi bilgim yok ama telefonun bi usb kabel var o kabloyu önce pc takiosun sora ayarlardan kamera secme yeri var ordan sen usb kabel seciyosun öyle bi dene öyle calismasi lazim
Esener - avatarı
Esener
Ziyaretçi
24 Eylül 2007       Mesaj #2610
Esener - avatarı
Ziyaretçi
Selam Ya Beyler Ben Sürekli Hattan Düşüyom 45 Saniye Sonra Tekrar Bağlanacak Diyor Sorun Ne Acaba???