Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 262

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2611
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Esener adlı kullanıcıdan alıntı

Selam Ya Beyler Ben Sürekli Hattan Düşüyom 45 Saniye Sonra Tekrar Bağlanacak Diyor Sorun Ne Acaba???

Sponsorlu Bağlantılar
USB Modem kullanıyorsanız bağlantı kopması çok garip değil doğru söylemek gerekirse ancak her USB modeminde yaptığını söyleyemeyiz. Bir de DNS lerin dolu olma durumu var. Bu durumda hangi modem olsa da sorun yapacaktır. Bu aralar bayağı bi sorunlu olduğu için (Benim de başımda büyük dert)

MSN Messengerdan bağlanacağınız zaman Bağlantı sorun gidericiyi açın ve kontrol edin. Bağlantının hangi bölümünde sorun görünüyor. Böylelikle daha kolay öğrenmiş olursunuz.

Kablolardan dolayı da ADSL sinyali zayıf geliyor olabilir. Kabloları da kontrol etmekte fayda var.

Ayrıca geçenlerde Türk Telekomla uzun bi görüşme yapmıştım bağlantı sorunuyla ilgili, USB modem bağladığımda bazen bağlanabiliyordum ve bikaç dakika sonra bağlantı kendi kendini iptal ediyordu. Türk telekomdan bi yetkiliden duyduğumu tamamen aktarayım size ; Türk Telekom ADSL 2+ a geçtiği için, USB Modeminiz ADSL 2+ a destek vermiyorsa bağlanamamanız çok doğal. Yani eski modemler tam müzelik oldu Msn Grin

Alıntı
eyup955 adlı kullanıcıdan alıntı

msn açolışında hep çevrim dışı görünüyor. bu durumu nasıl çevrimiçi olarak düzeltmem lazım her açılışta çevrimiçi görünmesi için.bu msn live 8.1.0178.00 versiyonu kullanıyorum,yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ederim ilgilenen arkadaşlarıma bu konuda mesaj baktım bulamadım formda , yanlış yerdemiyim bilemiyorum başarılar dilerim .

MSN Messenger da oturum açacağınız zaman kullanıcı adınız ve şifrenizin geçtiği bölümün altında durum hanesi vardır orada çevrimdışı görünüyordur. Siz o yazıya mouse un sol tuşuyla basarak durumu çevrimiçi olarak ayarlayın ve giriş yapın. Bundan sonra sürekli olarak çevrimiçi girmiş olursunuz.
Son düzenleyen torchbearer; 25 Eylül 2007 01:21 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
gladya_ - avatarı
gladya_
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2612
gladya_ - avatarı
Ziyaretçi
ben daha önce

Sponsorlu Bağlantılar
discovery kullanıyordum ama son zamanlarda hata vermeye başlayınca discovery 2 yi yükledim ama pc yi çok fazla ağırlaşıtırınca benim pc fazla hızlı olmadığı için bunu da yükleyince çok ağırlaştı.kaldırmak istedim kaldıramadim .sonunda kaldırdım ve regedit ten de sildim sonra c diskinden artıklarını sildim ama yine resimde görülen hatayi veriyor ....bu konuda nasıl çözüme ulaşabilirim bir fikri olan var mi ?

adsz222tk6

şimdi de bu hatayı veriyor arkdaşlar lütfen bana yardımcı olun yoksa bu proogram yüzünden benim psiikolojim bozulacak.hiç bu kadar kötü ruhlu olmammıştım Msn ConfusedMsn ConfusedMsn ConfusedMsn Confused
Son düzenleyen gladya_; 25 Eylül 2007 02:16 Sebep: yeni resim ekledim
webci4040 - avatarı
webci4040
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2613
webci4040 - avatarı
Ziyaretçi
Acele Yardım Bilgisayarıma Ne Live Msn 8.1 nede 8.5 Yükleyemiyorum Hata veriyo sürekli

Live Msn yüklerken Bu Alttaki Hata Veriyo

http://sahinhost.com/msnhata.JPG

Msn 8.5 Beta Yüklerken bu Hata veriyo

http://sahinhost.com/msnhata2.JPG

BİRİSİ YARDIM ETSİN LÜTFENNNNNNNNNN ACİLLLLLLLL Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
kedisavar - avatarı
kedisavar
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2614
kedisavar - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar lütfen sorunuma care bulun. normal olarak kamerayı kendi programı ile acabiliorum. karsıdan goruntu alabiliorum. ama karsıya goruntu gonderemiorum. sadece siyah ekran var. yardımlarınız için simdiden teşekkür ederim
demirmeric - avatarı
demirmeric
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2615
demirmeric - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar xp live messenger de sık sık düşüyorum 3 yıldır ilk kez başıma geldi lütfen yardımmm
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2616
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kedisavar adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar lütfen sorunuma care bulun. normal olarak kamerayı kendi programı ile acabiliorum. karsıdan goruntu alabiliorum. ama karsıya goruntu gonderemiorum. sadece siyah ekran var. yardımlarınız için simdiden teşekkür ederim

Msn Messenger ın kişi listesi bölümünde veya konuşma penceresi bölümünde en üstte yer alan başlıklardan araçlar başlığını seçin ve orada ses ve görüntü kurulumuna tıklayın. Önünüze gelecek küçük pencereden kamera bölümü gelene kadar ileri diyin ve kamera bölümü geldiğinde de üstteki seçmeli alandan kameranızı gösterin. Eğer kameranız orada yoksa driver da bir sorun vardır. Kaldırıp yeniden yüklemenizde yarar var

Alıntı
demirmeric adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar xp live messenger de sık sık düşüyorum 3 yıldır ilk kez başıma geldi lütfen yardımmm

Sorun DNS lerden kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle Bağlantı ayarlarından DNS leri değiştirmeyi deneyin. Yinede olmuyorsa bazı açılmada bi sorun yapmayacağı gibi oturum açıldığında da herhangi bir sorun olmaması için gereken şey, dll leri kayıt defterine kaydetmek. Bunlar da;

Başlat > çalıştır

regsvr32 Softpub.dll

regsvr32 Wintrust.dll

regsvr32 Initpki.dll

regsvr32 Rsaenh.dll

regsvr32 Mssip32.dll

regsvr32 Cryptdlg.dll

regsvr32 Msxml3.dll

Hepsini tek tek kopyala yapıştır yöntemiyle yapıp enterladıktan kısa bir süre bekleyiniz ve tamam diyiniz. Bu işlemleri yaptınızda messenger ınızın açık olmamasına dikkat ediniz.
Son düzenleyen torchbearer; 25 Eylül 2007 22:07 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
yardım edin - avatarı
yardım edin
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2617
yardım edin - avatarı
Ziyaretçi
msn açılıyo ama 10 saniye sonra kendi kendine tekrar kapanıo bu sorunu nasıl giderebilirim?? çok acil lazımm
gladya_ - avatarı
gladya_
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2618
gladya_ - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir önceki yazdım ama cevap alamadım ben bu discovery2 progrmaını bir türlü kladıramadım.regedit ten kaldırdıkatan sonra bu hatayi veriyor nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.

http://img265.imageshack.us/img265/7927/ertyuze7.jpg

ertyuze7
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2619
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yardım edin adlı kullanıcıdan alıntı

msn açılıyo ama 10 saniye sonra kendi kendine tekrar kapanıo bu sorunu nasıl giderebilirim?? çok acil lazımm

sistem dosyalarından kaynaklanan problem olabilir. bknz: Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
25 Eylül 2007       Mesaj #2620
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gladya_ adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bir önceki yazdım ama cevap alamadım ben bu discovery2 progrmaını bir türlü kladıramadım.regedit ten kaldırdıkatan sonra bu hatayi veriyor nasıl çözebilirim şimdiden teşekkürler.

http://img265.imageshack.us/img265/7927/ertyuze7.jpg

ertyuze7

Merhaba,

MessengerDiscovery'i sisteminizden tamamen kaldırmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor. Ayrıca yeni bir sürüme güncelleme yaparken sorunlarla karşılaşırsanız, yine aynı adımları uygulayarak sisteminize hiç kurulmamış gibi gösterebilirsi [...Devamı...>]