Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 264

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
YagmuR07 - avatarı
YagmuR07
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #2631
YagmuR07 - avatarı
Ziyaretçi
Slm.. ßenim sorunum; MSN'de webcamim çalışmıyor.. Foruma da baktım ama bunun gibi bir sorun veya konu göremedim..
ßiLgisayarım'a girinCe orada webcam takılı olduğunda başka bi klasör oluyor bende normalde.. Webcam takılıyken bilgisayarım klasöründen camerayı açabiliyorum.. Orada görüntü var yani.. Ama MSN'de webcami açmak istediğimde siyah bi ekran; üst tarafıda karıncalı oluyor.. Windows Live Messenger 8.5 kullanıyorum.. Önceden kullanailiyordum üstelik yine aynı msn kuruluydu.. Ama PC onarıma gitti ve geLdikten sonra çalışmaz oldu.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #2632
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YagmuR07 adlı kullanıcıdan alıntı

Slm.. ßenim sorunum; MSN'de webcamim çalışmıyor.. Foruma da baktım ama bunun gibi bir sorun veya konu göremedim..
ßiLgisayarım'a girinCe orada webcam takılı olduğunda başka bi klasör oluyor bende normalde.. Webcam takılıyken bilgisayarım klasöründen camerayı açabiliyorum.. Orada görüntü var yani.. Ama MSN'de webcami açmak istediğimde siyah bi ekran; üst tarafıda karıncalı oluyor.. Windows Live Messenger 8.5 kullanıyorum.. Önceden kullanailiyordum üstelik yine aynı msn kuruluydu.. Ama PC onarıma gitti ve geLdikten sonra çalışmaz oldu.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Sponsorlu Bağlantılar
web cam ayarlarında tv kartı seceneği işaretli sanırım.onu değiştrmelisiniz...model konusunda bilgi veririseniz yardımcı olabilirim...
YagmuR07 - avatarı
YagmuR07
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #2633
YagmuR07 - avatarı
Ziyaretçi
MSN'de araçLArdan ses ve kuruLum özeLLikLerine girdim.. Orada "Conexant Video Capture" işaretLiydi.. Kendi cameramı seçince sorun düzeLdi.. Tşk ederim.. Msn Happy
uzman35 - avatarı
uzman35
Ziyaretçi
27 Eylül 2007       Mesaj #2634
uzman35 - avatarı
Ziyaretçi
çok acil arkadaşlar msn live kullanan bir arkadaşımın posta kutusuna tıklıyoruz açılmıyo sebebi nedir msn açık üstte posta hani 5 mesajınız var diyo oraya tıklıyoruz hotmail otomatik açılıyo ya ..maalesef açılmıyo Msn Sad yaptıklarım.... defalarca yükleyip kaldırdım ....sp2 yükledim...java yükledim...engellemeyi kaldırdım....virüs proğramını komple kapattım...ama hiç bir sonuç vermedi ....mail lerine bakamıyoruz....yahooda da aynı sorun var ilk sayfa açıyor bomboş beyaz bir sayfa öyle kalıyor linkin sonunda login falan yazan yerin sonunda 155 var öyle duruyo acil yardım nedendir acaba saygılar
murat4417 - avatarı
murat4417
Ziyaretçi
29 Eylül 2007       Mesaj #2635
murat4417 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar bi arkadaşımın msn de iken msn 10 saniye süre içinde komple kapanıyo sadece msn kapanıyo msn yi komple kaldırdım yeniden kurdum ama olmadı ne yapmam lazım
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Eylül 2007       Mesaj #2636
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
murat4417 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar bi arkadaşımın msn de iken msn 10 saniye süre içinde komple kapanıyo sadece msn kapanıyo msn yi komple kaldırdım yeniden kurdum ama olmadı ne yapmam lazım

Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açmayı ve aynı durumun devam edip etmediğini test ettiniz mi?

Başka bir hesap kullanarak oturum açtığınızda da durum böyle mi?

Modem'inizi kapatıp açtıktan sonra tekrar MSN'e bağlanmayı denediniz mi?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
murat4417 - avatarı
murat4417
Ziyaretçi
29 Eylül 2007       Mesaj #2637
murat4417 - avatarı
Ziyaretçi
slm benim sorunum msn sürekli kapanıp açılıyo bi türlü sohbet edemiyorum msn yi komple kaldırdım ama olmadı ne yapmam lazım

denedim bilgisayarı açıp kapatarak denedim msn yi komple kaldırıp yenide indirip kurdum ama hala yapamadım
Son düzenleyen murat4417; 29 Eylül 2007 09:11 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Mikropçuk_11 - avatarı
Mikropçuk_11
Ziyaretçi
29 Eylül 2007       Mesaj #2638
Mikropçuk_11 - avatarı
Ziyaretçi
benim de bi sorunum var msnem sürekli açıp kapanıyo yeni bi programda indirmeyi unutmuşum nası yapabilirim
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Eylül 2007       Mesaj #2639
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
murat4417 adlı kullanıcıdan alıntı

slm benim sorunum msn sürekli kapanıp açılıyo bi türlü sohbet edemiyorum msn yi komple kaldırdım ama olmadı ne yapmam lazım

denedim bilgisayarı açıp kapatarak denedim msn yi komple kaldırıp yenide indirip kurdum ama hala yapamadım

MSN Messenger ya da Windows Live Messenger ile değil, Windows Messenger kullanarak oturum açtınız mı?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
oguzokur - avatarı
oguzokur
Ziyaretçi
29 Eylül 2007       Mesaj #2640
oguzokur - avatarı
Ziyaretçi
dün gece beni birisi ekledi kabul etmedim kıllandım yeni adres aldım daha kımse bılmıyor onuda eklemiş yenı aldıgım adresı . kımsenın bılmedıgı hıc kımseyı eklemedıgım bon boş adresı bu adam nasıl buluyor eklıyor Msn Confused

bırde bırısıyle konusurken kendı kendıne yazılar yazıyor kufur yazıyor benım kontrolum dısında mıllete gıdıyo anlamadım nedır bu ya Msn Confused