Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 265

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
birdysev - avatarı
birdysev
Ziyaretçi
30 Eylül 2007       Mesaj #2641
birdysev - avatarı
Ziyaretçi
Slm benim msn mi de kardeşimin kurcalaması sonucu açılmaz oldu.Bağlantı sorun gidericisinde sistem dosyası yanında arıza işareti çıkıyor ve'Sistem dosyanızda bulunan live massenger uygulaması ile ilgili girdiler ad çözümlemesini etkiliyor olabilir' mesajı çıkıyor.Onar deyince de onbaramıyor.Ne yapama lazım?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
30 Eylül 2007       Mesaj #2642
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
oguzokur adlı kullanıcıdan alıntı

dün gece beni birisi ekledi kabul etmedim kıllandım yeni adres aldım daha kımse bılmıyor onuda eklemiş yenı aldıgım adresı . kımsenın bılmedıgı hıc kımseyı eklemedıgım bon boş adresı bu adam nasıl buluyor eklıyor Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
bırde bırısıyle konusurken kendı kendıne yazılar yazıyor kufur yazıyor benım kontrolum dısında mıllete gıdıyo anlamadım nedır bu ya Msn Confused

İnceleyin; Yeni MSN Virüsü Hakkında

Alıntı
birdysev adlı kullanıcıdan alıntı

Slm benim msn mi de kardeşimin kurcalaması sonucu açılmaz oldu.Bağlantı sorun gidericisinde sistem dosyası yanında arıza işareti çıkıyor ve'Sistem dosyanızda bulunan live massenger uygulaması ile ilgili girdiler ad çözümlemesini etkiliyor olabilir' mesajı çıkıyor.Onar deyince de onbaramıyor.Ne yapama lazım?

Messenger 'ı kaldırıp yeniden kurarsanız sorun düzelebilir Msn Happy
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
pacitom - avatarı
pacitom
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #2643
pacitom - avatarı
Ziyaretçi
görüntü resmim olarak kullandığım resimler msn de nereye kaydediliyor ve bunları resim dosyası olarak almak istiyorum.. bazı resimleri silmiş olmama rağmen hala msn de bulabiliyorum nerede bu küçük resimler?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #2644
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pacitom adlı kullanıcıdan alıntı

görüntü resmim olarak kullandığım resimler msn de nereye kaydediliyor ve bunları resim dosyası olarak almak istiyorum.. bazı resimleri silmiş olmama rağmen hala msn de bulabiliyorum nerede bu küçük resimler?

C:\Documents and Settings\Pc Adı\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\....
EDIMCONCON - avatarı
EDIMCONCON
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #2645
EDIMCONCON - avatarı
Ziyaretçi
YA BENDE MSN D EYAILARIM RENKLİ OLSUN İSTTYORUM BU PROGRAM VARDI ÖNCEDEN AMA ŞİMDİ BULAMIYOM CVB I BU ADRESE GNDERRSENİZ SEVNRM
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #2646
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
EDIMCONCON adlı kullanıcıdan alıntı

YA BENDE MSN D EYAILARIM RENKLİ OLSUN İSTTYORUM BU PROGRAM VARDI ÖNCEDEN AMA ŞİMDİ BULAMIYOM CVB I BU ADRESE GNDERRSENİZ SEVNRM

Messenger Plus Live dan yapabilirsiniz (Nick bölümü de dahil). En son sürümdür. Ancak yazılarınızın sizin gönderdiğiniz şekilde olması için karşıda da Messenger Plus olması gerekiyor

Messenger Plus Live 4.23.276
https://www.msxlabs.org/html/messenge...ve-msgplus.php
seden_2222 - avatarı
seden_2222
Ziyaretçi
1 Ekim 2007       Mesaj #2647
seden_2222 - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımdaki MSN Messenger 7.5 programını kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum.nasıl yapabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2007       Mesaj #2648
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
seden_2222 adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarımdaki MSN Messenger 7.5 programını kaldırmak istiyorum ama kaldıramıyorum.nasıl yapabilirim.

başlat>ayarlar>denetim masası>prgram ekle kaldır

C\prgram files\msn messenger
c_none - avatarı
c_none
Ziyaretçi
2 Ekim 2007       Mesaj #2649
c_none - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben msn'den başka birine bir dosya gönderdiğimde veya başka birisinden dosya aldığımda çok yavaş geliyor ..

Aktarım hızı 1-2 ile 3 kb arasında değişiyor. İnternet bağlantım 1024/256 olmasına rağmen bu durum sözkonusu ... Download yaparken gayet iyi indirior. Hiç bi sorun yok fakat sadece msnde oluyor ..

Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Msn Happy Şimdiden çok teşekkür ederim
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
3 Ekim 2007       Mesaj #2650
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
c_none adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben msn'den başka birine bir dosya gönderdiğimde veya başka birisinden dosya aldığımda çok yavaş geliyor ..

Aktarım hızı 1-2 ile 3 kb arasında değişiyor. İnternet bağlantım 1024/256 olmasına rağmen bu durum sözkonusu ... Download yaparken gayet iyi indirior. Hiç bi sorun yok fakat sadece msnde oluyor ..

Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim Msn Happy Şimdiden çok teşekkür ederim

Messenger ınıza engel oluşturan bişey var. Bu güvenlik duvarı sayesinde olabilir ya da virüs, spy gibi bulaşmış olabilir. Temizlemek için internetten de taratabilirsiniz. Bilgisayarınıza da kurabilirsiniz spyware programını. Msn inizi kaldırıp yeniden kurarsanız. Sorun hallolur.