Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 266

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
bonus - avatarı
bonus
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #2651
bonus - avatarı
Ziyaretçi
vista programda ve windows live messenger 8.5 sürümünde göz kırpma programını çalıştıramıyorum lütfen yardımMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #2652
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bonus adlı kullanıcıdan alıntı

vista programda ve windows live messenger 8.5 sürümünde göz kırpma programını çalıştıramıyorum lütfen yardımMsn Sad

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Denediniz mi?

Sponsorlu Bağlantılar
Windows Vista kullanıyorsanız ve WinksInstaller'da sorun yaşıyorsanuz bu mesajı inceleyiniz:
MsXLabsWinksInstaller Resimli Kullanım Kılavuzu

.
gurbetci78 - avatarı
gurbetci78
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #2653
gurbetci78 - avatarı
Ziyaretçi
cevrimdisi ileti yollayamiyorum avatar resmini degistiremiyorum kisi eklemede sorunlu ne oluyor bu msn ye yardimci olabilecek biri varmi arkadaslar...
horoz20 - avatarı
horoz20
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #2654
horoz20 - avatarı
Ziyaretçi
slmlar ben msn 8,5 i yükledim fakat açılıyor kısa bir sürede düşüyor yeniden bağlanmaya çalışıyor.sorunun nerden kaynaklandığını ve çözümünü bilen arkadaş varsa yardım edebilirmi msn 8,5 beta TR si bu sorunu yapmıyor. teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Ekim 2007       Mesaj #2655
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gurbetci78 adlı kullanıcıdan alıntı

cevrimdisi ileti yollayamiyorum avatar resmini degistiremiyorum kisi eklemede sorunlu ne oluyor bu msn ye yardimci olabilecek biri varmi arkadaslar...

wlm silip tekrar kurmayı deneyiniz.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Alıntı
horoz20 adlı kullanıcıdan alıntı

slmlar ben msn 8,5 i yükledim fakat açılıyor kısa bir sürede düşüyor yeniden bağlanmaya çalışıyor.sorunun nerden kaynaklandığını ve çözümünü bilen arkadaş varsa yardım edebilirmi msn 8,5 beta TR si bu sorunu yapmıyor. teşekkürler

internet bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz,virüs porgramı ve diğer güvenlik yazılımlarında wlm izin durumuna bakınız...
olcay - avatarı
olcay
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #2656
olcay - avatarı
Ziyaretçi
MSVR71.DLL bulunamadıgından bu uygulama baslatılmadı

MSVR71.DLL bi yazı geliyo msne giremiyorum nden
Son düzenleyen olcay; 5 Ekim 2007 00:16 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Ekim 2007       Mesaj #2657
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
olcay adlı kullanıcıdan alıntı

MSVR71.DLL bulunamadıgından bu uygulama baslatılmadı

MSVR71.DLL bi yazı geliyo msne giremiyorum nden

Hangi işlem sonucu bu hatayı almaya başladınız?

Kurulum dosyasını yeniden indirip tekrar deneyiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
jane doe - avatarı
jane doe
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #2658
jane doe - avatarı
Ziyaretçi
selamlar..yıllar önce de msnle ilgili sorunuma burda çözüm bulmuştum, yine bulacağımı umuyorum.msn live kullanıcısıyım. herzamanki gibi msn ikonuna tıkladım. görev yöneticisinde, işlemlerde program çalışıyor olarak görünüyor msnmgr.exe olarak. ancak uygulamalarda yok. yani exe çalışıyor ama program ekrana gelmiyor.başlat-çalıştır'dan. görev yöneticisinde- yeni görevden de açmaya çalıştım. ama malesef en fazla birden çok msnmgr.exe çalıştırmış oluyorum program ekrana gelmiyor. bunun dışında diğer programlarda sorun yok. yani iexplorer.exe ya da mozilla ya da herhangi başka programlarım açılıyor. sebebini bilemiyorum. bilgisayarımı kapatırken msnim açıktı. msnimi kapadım, ardından bilgisayarımı kapadım. şimdi tekrar açtım ve açmamla beraber msnimi açmak istedim. ama sorunum budur. exe çalışıyor ama program açılmıyor. umarım çözülebilir.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Ekim 2007       Mesaj #2659
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
jane doe adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar..yıllar önce de msnle ilgili sorunuma burda çözüm bulmuştum, yine bulacağımı umuyorum.msn live kullanıcısıyım. herzamanki gibi msn ikonuna tıkladım. görev yöneticisinde, işlemlerde program çalışıyor olarak görünüyor msnmgr.exe olarak. ancak uygulamalarda yok. yani exe çalışıyor ama program ekrana gelmiyor.başlat-çalıştır'dan. görev yöneticisinde- yeni görevden de açmaya çalıştım. ama malesef en fazla birden çok msnmgr.exe çalıştırmış oluyorum program ekrana gelmiyor. bunun dışında diğer programlarda sorun yok. yani iexplorer.exe ya da mozilla ya da herhangi başka programlarım açılıyor. sebebini bilemiyorum. bilgisayarımı kapatırken msnim açıktı. msnimi kapadım, ardından bilgisayarımı kapadım. şimdi tekrar açtım ve açmamla beraber msnimi açmak istedim. ama sorunum budur. exe çalışıyor ama program açılmıyor. umarım çözülebilir.

Merhaba,

Şu an vaktim kısıtlı olduğu için geçici bir çözüm önerisinde bulunacağım.

C:\Program Files\ klasörü içinde MSNTemp adında yeni bir klasör oluşturun.

C:\Program Files\MSN Messenger klasörünün içindeki tüm dosyaları
C:\Program Files\MSNTemp klasörünün içine kopyalayın.

C:\Program Files\MSNTemp\msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın, Gönder > Masaüstü kısayolu oluştur seçeneğini kullanın.

Yeni kısayoldan Messenger'ı başlatmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
alpkios - avatarı
alpkios
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #2660
alpkios - avatarı
Ziyaretçi
Msn e girerken oturum açma hatası veriyor.Sistem dosyası hatası veriyo.Ne yapmam lazım msn tekrar yüklesem ifadelerim silinecek mi?