Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 267

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #2661
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
alpkios adlı kullanıcıdan alıntı

Msn e girerken oturum açma hatası veriyor.Sistem dosyası hatası veriyo.Ne yapmam lazım msn tekrar yüklesem ifadelerim silinecek mi?

MSN'ininizi onarmayı deneyin böylece ifadeleriniz silinmez ayrıca messenger ı kaldırdığın vakit ifadeleriniz silinmiyor. Ancak siz elle silme işlemi yaparsanız kaybolur (messenger a bağlı bazı dosyalar setup ın kaldırılmasıyla kaybolmaz veya silinmez)
Sponsorlu Bağlantılar

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır > MSN Messenger veya Windows Live Messenger ı bulup üstüne geldiğinizde hemen sağ tarafında değiştir diye bi buton yer alır. Buna basarsanız yeni pencere açılacaktır. Bu pencereden de onar dediğiniz taktirde yeni bir kurulum şeklinde temizleme yapacaktır kendinde

orhonorhon - avatarı
orhonorhon
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #2662
orhonorhon - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
MSN 8.1 sürümünde arkadas listendeki kisilerin aynen MSN 7.5 da oldugu gibi karsidan bakinca avatar,lari ( görüntü resimleri ) nasil gözükür.?

Tesekkürler

Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #2663
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
orhonorhon adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,

MSN 8.1 sürümünde arkadas listendeki kisilerin aynen MSN 7.5 da oldugu gibi karsidan bakinca avatar,lari ( görüntü resimleri ) nasil gözükür.?

Tesekkürler

Messenger ana penceresinde "Kişi Ekleme" butonun yanında yer alan "Kişilerinizi Sıralayın" butonuna (biri aşağı ve biri yukarı bakan yan yana 2 tane yeşil okun oluşturduğu buton) tıklayın ve "Kişilerin Ayrıntılarını Göster" seçeneğini işaretleyin.
orhonorhon - avatarı
orhonorhon
Ziyaretçi
6 Ekim 2007       Mesaj #2664
orhonorhon - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger ana penceresinde "Kişi Ekleme" butonun yanında yer alan "Kişilerinizi Sıralayın" butonuna (biri aşağı ve biri yukarı bakan yan yana 2 tane yeşil okun oluşturduğu buton) tıklayın ve "Kişilerin Ayrıntılarını Göster" seçeneğini işaretleyin.

önerdigin gibi yaptim ama iki yesil oku göremedim; Plus live messenger, Beta Stuffplug yüklü...Bunlarin bir engeli olurmu..?

Alıntı

Biraz ayrintili anlatayim; Kisileri sirala secenegin karsisinda; Durum-Gruplar-En son güncellestirelen alanlar var, "Kisilerin Ayrintilarini Göster" secenegini göremiyorum. Bu ayrinti belkide sorunun cözümü icinMsn Happy yardimci olur.

Alıntı

Son anda fark ettim senin seceneklerini ve sorun ( aman ne büyük sorun"du ) haloldu, artik kisileri uzaktan ufo"msu görmüyecem.

Tesekkürler Morrigan
Son düzenleyen hellboy726; 7 Ekim 2007 02:07
lordofweb - avatarı
lordofweb
Ziyaretçi
7 Ekim 2007       Mesaj #2665
lordofweb - avatarı
Ziyaretçi
Bu sabah msn i açtım kişi listemde kimse yokMsn Cool

Sonra ne oldu fln derken seçeneklerden gizlilikten ekledim.oh tmm dedim ama herkes ç.dışı sonra baktım kendi kendine siliyor Msn Cool
65 fln ekledim tanıdıkları baktım 49 kalmış.10 dk sonra 12 kaldı şimdi hiç yok ya yardım edin.arkadaşlar bana cvp verince yazabiliyorum.yukarıda ekli değil ekleyin yazısına tıklıyorum.eklenmiyor Msn Cry
lordofweb - avatarı
lordofweb
Ziyaretçi
7 Ekim 2007       Mesaj #2666
lordofweb - avatarı
Ziyaretçi
şimdi de kendi kendine kapanıyor yaa AğlıyacağımMsn Cry

arkadaşlar şimdi de kendi kendine geliyor.gruplar fln da msnden kaynaklanıyor herhalde.Ya da bir yerde gördüm araştırırken kişi iletimi ve nickimi sildim ondan oldu herhalde olsun oldu işte rahatladım yawMsn Grin
Son düzenleyen lordofweb; 7 Ekim 2007 13:50 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2007       Mesaj #2667
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lordofweb adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sabah msn i açtım kişi listemde kimse yokMsn Cool

Sonra ne oldu fln derken seçeneklerden gizlilikten ekledim.oh tmm dedim ama herkes ç.dışı sonra baktım kendi kendine siliyor Msn Cool
65 fln ekledim tanıdıkları baktım 49 kalmış.10 dk sonra 12 kaldı şimdi hiç yok ya yardım edin.arkadaşlar bana cvp verince yazabiliyorum.yukarıda ekli değil ekleyin yazısına tıklıyorum.eklenmiyor Msn Cry

Alıntı
lordofweb adlı kullanıcıdan alıntı

şimdi de kendi kendine kapanıyor yaa AğlıyacağımMsn Cry

arkadaşlar şimdi de kendi kendine geliyor.gruplar fln da msnden kaynaklanıyor herhalde.Ya da bir yerde gördüm araştırırken kişi iletimi ve nickimi sildim ondan oldu herhalde olsun oldu işte rahatladım yawMsn Grin

Msni kaldırıp tekrar yükleyin sorun düzelmezse hacklenmişsiniz demektir
gurbetci78 - avatarı
gurbetci78
Ziyaretçi
7 Ekim 2007       Mesaj #2668
gurbetci78 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

wlm silip tekrar kurmayı deneyiniz.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

internet bağlantı ayarlarınızı kontrol ediniz,virüs porgramı ve diğer güvenlik yazılımlarında wlm izin durumuna bakınız...

olmadi arkadas bu yaff ne var ne yok sildim tekrar yukledim ama banamisin demedi msn adresi olarak mynet adres kullaniyordum bir ilgisi varmidir...
ultraslan_efe - avatarı
ultraslan_efe
Ziyaretçi
7 Ekim 2007       Mesaj #2669
ultraslan_efe - avatarı
Ziyaretçi
meraba
bendeki sorun msg discover'de karşıdakinin resmini çalmıyo +toplu resim koymuyo+reklamları kaldırmıyo..vs vs yardımcı olursanız sevinirim.
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
7 Ekim 2007       Mesaj #2670
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
ultraslan_efe adlı kullanıcıdan alıntı

meraba
bendeki sorun msg discover'de karşıdakinin resmini çalmıyo +toplu resim koymuyo+reklamları kaldırmıyo..vs vs yardımcı olursanız sevinirim.

Msn Discovery nin en son sürümünü yüklerseniz bu sorun ortadan kalkacaktır
She's remembered everything and now i am dead..