Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 268

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
1m4mbuff - avatarı
1m4mbuff
Ziyaretçi
8 Ekim 2007       Mesaj #2671
1m4mbuff - avatarı
Ziyaretçi
Yaw ArkadasLar Her Seyı Kontrol ettım Gene Msn acılmıyo Kafayı yıcem bı Yardım edın .S Byrun 1 2 Resım
Ne Olur Yardım edın Msn Confused Msn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
XiK x1
YMV x2
Ab9 x3
VqX x4

Resmı buyuk gormek ıcın Ustune tıklayın
en kısa zamanda YardımLarınızı beklıyorum Saygılar
Son düzenleyen 1m4mbuff; 8 Ekim 2007 16:28 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
8 Ekim 2007       Mesaj #2672
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Msn Adresinizden ve ya Bağlantı Hatanızdan Kaynaklanmadığından Emin Olun.Bu Sorunla Arada Bende Karsılasıyorum.Eğer Tüm Cabalara Ragmen Acamıyorsanız,8.1 i deneyin.Ve de Konuyu Inceleyin

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası

She's remembered everything and now i am dead..
burakkcbyk - avatarı
burakkcbyk
Ziyaretçi
8 Ekim 2007       Mesaj #2673
burakkcbyk - avatarı
Ziyaretçi
bir program kurarken veya kaldırırken bu hatayı alıyorum.lütfen yardımcı olun
sistemide windows installer 3.1 vardı.ve bu hata çıktı... windows installer 3.1v2 yükledim sorunum hala devam ediyor...microsoft un sitesindeki çözümleri yaptım olmadı.lütfen yardımcı olun hiç bir şe kuramıyorum...

ImageShack - Hosting :: hataye5.jpg
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
9 Ekim 2007       Mesaj #2674
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
burakkcbyk adlı kullanıcıdan alıntı

bir program kurarken veya kaldırırken bu hatayı alıyorum.lütfen yardımcı olun
sistemide windows installer 3.1 vardı.ve bu hata çıktı... windows installer 3.1v2 yükledim sorunum hala devam ediyor...microsoft un sitesindeki çözümleri yaptım olmadı.lütfen yardımcı olun hiç bir şe kuramıyorum...

ImageShack - Hosting :: hataye5.jpg

Hatada da Görüldüğü Gibi Ya Güvenli Mod'da Calısıyorsanız yada Windows Installer yanlıs yüklenmesinden olabilir.Windows Installer i silip Tekrar yükleyip,deneyiniz.
dionisos - avatarı
dionisos
Ziyaretçi
10 Ekim 2007       Mesaj #2675
dionisos - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn devamlı düşüyor bu konuda ne yapabilirim.

Bunun düşmemesi lazım yazık kırılacak
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
10 Ekim 2007       Mesaj #2676
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
dionisos adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn devamlı düşüyor bu konuda ne yapabilirim.

Bunun düşmemesi lazım yazık kırılacak

Bağlantı Ayarlarınızı Kontrol Ediniz,Muhtemelen Bağlantı Sorunlarından Kaynaklanıyordur
yemin - avatarı
yemin
Ziyaretçi
10 Ekim 2007       Mesaj #2677
yemin - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaslar msnden karsı tarafıcekebılecek program bu sıtede mevcuttur saten ara bulursun yada gogleden ara senınde derdınecara bır program vardı calınan msn lerı veya msn calmak ısteyen kısıler gogleden hotcoıke yazıp arasınlar vırus pogramı calısabılır ama vırus yoktur vırus programını kapatmanız lazım hem alabır hemde calabılırsınız gercı calmak cok zevklı msn ama yedıgın bettugalar laflarda sana kalır umarım yardımcı olmusumdur
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
10 Ekim 2007       Mesaj #2678
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
yemin adlı kullanıcıdan alıntı

s.a arkadaslar msnden karsı tarafıcekebılecek program bu sıtede mevcuttur saten ara bulursun yada gogleden ara senınde derdınecara bır program vardı calınan msn lerı veya msn calmak ısteyen kısıler gogleden hotcoıke yazıp arasınlar vırus pogramı calısabılır ama vırus yoktur vırus programını kapatmanız lazım hem alabır hemde calabılırsınız gercı calmak cok zevklı msn ama yedıgın bettugalar laflarda sana kalır umarım yardımcı olmusumdur

Msn Hack Icermiyoruz.Hangi soruya Cevap verdiginizi diğer üyelerin ve sorunu olanların görebilmesi icin alıntı yapınız.
ebed - avatarı
ebed
Ziyaretçi
10 Ekim 2007       Mesaj #2679
ebed - avatarı
Ziyaretçi
merhaba msnim ile ilgili bir sorunu araştırırken buraya ulaştım.henüz incelediğim kadarıyla faydalı bir siteye benziyor.ben benimkiyle benzer bir soruna ulaştım ama tam olarak çözüme ulaşamadım varsa da ben bulamadımMsn Confused.ben msn 8.0 kullanıyordum daha yeni bir sürümü yüklemem gerektiği yazı msn 8.1 yükledim.msnim açılıyor herşey normal kişileri görüyorum ama kimseye anlık ileti gönderemiyorum.konuşma başlatılamadı tekrar deneyin yazıyor defalarca denedim ama olmuyorrrMsn SadMsn Sadaynı şekilde bana ileti gönderildiğinde de göremiyorum sadece ileti gönderildi diye bir pencere açılıyor ama okuyamıyorum.benim derdime derman olacak olan var mı acaba? şimdiden teşekkürler...
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
11 Ekim 2007       Mesaj #2680
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
ebed adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba msnim ile ilgili bir sorunu araştırırken buraya ulaştım.henüz incelediğim kadarıyla faydalı bir siteye benziyor.ben benimkiyle benzer bir soruna ulaştım ama tam olarak çözüme ulaşamadım varsa da ben bulamadımMsn Confused.ben msn 8.0 kullanıyordum daha yeni bir sürümü yüklemem gerektiği yazı msn 8.1 yükledim.msnim açılıyor herşey normal kişileri görüyorum ama kimseye anlık ileti gönderemiyorum.konuşma başlatılamadı tekrar deneyin yazıyor defalarca denedim ama olmuyorrrMsn SadMsn Sadaynı şekilde bana ileti gönderildiğinde de göremiyorum sadece ileti gönderildi diye bir pencere açılıyor ama okuyamıyorum.benim derdime derman olacak olan var mı acaba? şimdiden teşekkürler...

Msn de Ileti Gönderememeniz Tamamen Bağlantıdan Kaynaklanmaktadır.Sürüm ile alakası yoktur.Eğer öyle Düsünüyorsanız WLM Messenger 8.1 FinaL Türkce yi deneyiniz.