Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 269

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
jarulezsffeet - avatarı
jarulezsffeet
Ziyaretçi
11 Ekim 2007       Mesaj #2681
jarulezsffeet - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar benimde live msn le ilgili bi sorum olucak bi kaç yere baktım bulamadım burda bulacağımdan eminim.. Sorum şu pc mi formatlıycam ama msn smile larımın yedeğini almak istiyorum nasıl yaparım acaba? mail adresimi yazayım bilen arkadaş mail atsın burdan göremezsem eğer
teşekkürler şimdide i love msxlabs Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ahmed; 11 Ekim 2007 16:56
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
11 Ekim 2007       Mesaj #2682
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jarulezsffeet adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar benimde live msn le ilgili bi sorum olucak bi kaç yere baktım bulamadım burda bulacağımdan eminim.. Sorum şu pc mi formatlıycam ama msn smile larımın yedeğini almak istiyorum nasıl yaparım acaba? mail adresimi yazayım bilen arkadaş mail atsın burdan göremezsem eğer
teşekkürler şimdide i love msxlabs Msn Happy

Concon =)
Sponsorlu Bağlantılar

https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html
antalyali - avatarı
antalyali
Ziyaretçi
11 Ekim 2007       Mesaj #2683
antalyali - avatarı
Ziyaretçi
Bildiğim kdr ile onlar c>program files> msn plus klasöründe toplanıyodu.Yada nerdeyse artık.Onların yedeklerini alıyorsun formattan sonra da smile bölümünde ekle butonu ile onları ekleyebiliyorsun die biliyorum ben..Denemekte yarar var tabi kendimde denemedim henüz de Msn Grin
losils - avatarı
losils
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2684
losils - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar herkese iyi bayramlar Msn Grin
bende de 80048820 nolu hatayı veriyor,genişletilmiş hata kodu olarakta 80048439 nosunu veriyor? son 4 saattir bunu düzeltmeye ugrasıyorum denemdigim pek bişey kalmadı aslında burdakı butun yazılanları denedim ama olmadı...
sorun gider dedigimde İE' çevrim dışı ayarına çeltik atmıyor ve işin kötü yanı ben bu 'İE' ne demek ve nerden düzeltirim bilmiyorum Bilmem
bide normal windovs mesenger açılıyor ama yeni 8.1 yükledim onu açmıyor daha baska sürümlrde denedim ama açılmıyor banada bi yardımcı olursanız sevinirim Don't Cry
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2685
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
losils adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar herkese iyi bayramlar Msn Grin
bende de 80048820 nolu hatayı veriyor,genişletilmiş hata kodu olarakta 80048439 nosunu veriyor? son 4 saattir bunu düzeltmeye ugrasıyorum denemdigim pek bişey kalmadı aslında burdakı butun yazılanları denedim ama olmadı...
sorun gider dedigimde İE' çevrim dışı ayarına çeltik atmıyor ve işin kötü yanı ben bu 'İE' ne demek ve nerden düzeltirim bilmiyorum Bilmem
bide normal windovs mesenger açılıyor ama yeni 8.1 yükledim onu açmıyor daha baska sürümlrde denedim ama açılmıyor banada bi yardımcı olursanız sevinirim Don't Cry

ie= internet Explorer 'in baş harfleridir.
Msn Messenger 80048820 Hata Kodu ve Çözümü

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.
ermir - avatarı
ermir
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2686
ermir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba...gelen kutusuna bakmak için açtığımda hiperservice diye bir şey var şifre çalıyor sanırım ve bir kaç harf vermiş aşağıdaki karakterlere girmemi istemişş.maillerime bakamıyorum..ne yapacağımı bilemiyorum lütfen bana yardım edin lütfennnMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2687
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ermir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba...gelen kutusuna bakmak için açtığımda hiperservice diye bir şey var şifre çalıyor sanırım ve bir kaç harf vermiş aşağıdaki karakterlere girmemi istemişş.maillerime bakamıyorum..ne yapacağımı bilemiyorum lütfen bana yardım edin lütfennnMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad

Merhaba,

Bahsettiğiniz sayfaya nereden ulaşıyorsunuz?
- Mail den gelen bir link
- Bir websitei üzerinden

Eğer üsttekliernden 1 i ise şifrenizi çalmaya yönelik fake mailller olabilir.

Ancak, bu sayfaya hotmail.com.tr den yada messengerdaki e-posta iconuna tıklayarak ulaşıyorsanız, problem yok demektir.

Verilen harflari girmenizi istemesinin 2 nedeni vardır.
- Şifrenizi 3 defa yalnış girdiniz
- Başkası sizin yerinize şifrenizi deniyor.

muhtemelen 2 tanesinden birini yaptınız. karakterleri girmenizi istemesinin nedenide bu diyebiliriz. Mantığı açıklıyayım. eskiden bruter force denilen şifre- deneme yanılma yapan programlar vardı. Belki 1 gün belki 1 ay belkide 1 yılda şifreyi bulabiliyordu. Ancak hotmail bunun önüne geçmek amacıyla 3 kez şifre hatalı girildiğinde, gerçekten pc başında insanmı yoksa bahsettiğim programmı olduğunu anlamak amacıyla sizden karakterleri girmenizi istiyor...

Msn Cool
muzzyist - avatarı
muzzyist
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2688
muzzyist - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarım gayet iyi sistemli blgisayar yani windows live messengeri çok rahat kaldırabilir.Windows Live Messenger çalışırken bir gün icona tıkladığımda windows live messenger açılmadı.Fakat bilgisayarı kapatttığımda sanki program çalışıyormuş gibi kendi kendine programı kapattı acaba windows live messenger ımı tekrar çalıştırabilmemin bir yolunu gösterebilirmisiniz?
NOT: Defalarca farklı sitelerden messengrın tüm sürümlerini indirdim ama hep aynı şey oldu.
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
13 Ekim 2007       Mesaj #2689
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
muzzyist adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bilgisayarım gayet iyi sistemli blgisayar yani windows live messengeri çok rahat kaldırabilir.Windows Live Messenger çalışırken bir gün icona tıkladığımda windows live messenger açılmadı.Fakat bilgisayarı kapatttığımda sanki program çalışıyormuş gibi kendi kendine programı kapattı acaba windows live messenger ımı tekrar çalıştırabilmemin bir yolunu gösterebilirmisiniz?
NOT: Defalarca farklı sitelerden messengrın tüm sürümlerini indirdim ama hep aynı şey oldu.

Daha Acıklayıcı Bir Şekilde Anlatırsanız,Sorununuz Giderilebilir.Hangi Icondan Bahsettiginiz Gibi.
She's remembered everything and now i am dead..
motorcuyilmaz_88 - avatarı
motorcuyilmaz_88
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2690
motorcuyilmaz_88 - avatarı
Ziyaretçi
slm
benim msn geçenlerde hacklenmişti
şifresini geri alabilmem için ne yapmam gerekir
şimdiden ilginiz için teşekkür ederimMsn Grin