Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 270

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2691
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
motorcuyilmaz_88 adlı kullanıcıdan alıntı

slm
benim msn geçenlerde hacklenmişti

Sponsorlu Bağlantılar
şifresini geri alabilmem için ne yapmam gerekir
şimdiden ilginiz için teşekkür ederimMsn Grin

bknz: Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
losils - avatarı
losils
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2692
losils - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

ie= internet Explorer 'in baş harfleridir.

Msn Messenger 80048820 Hata Kodu ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.

teşekkür ederim hellboy ama çalıştıra yazacagım konutları vermemişsin,bide internet saatimi eşitleyemiyorum sürekli her denememde hata veriyor

msn 7.5 yükledim diğer yüklenenlerimi kaldırdım,
diger söylediklerininde yapabildiklerimi yaptım saat güncelleme ve çalıştıra yazacağım komutlar kaldı onlarla da olmazsa zaten bilgisayarı imha edecem Msn Sad
Son düzenleyen losils; 13 Ekim 2007 14:40 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
cagdas10 - avatarı
cagdas10
Ziyaretçi
13 Ekim 2007       Mesaj #2693
cagdas10 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn mesengerda sınırsız nasıl nick yazabiliriz_?
Bunun için extradan bir program var mı çok aradım bulamadım Msn Cry Msn Cry
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu arada konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtığsam özür dilerim.
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
14 Ekim 2007       Mesaj #2694
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
cagdas10 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn mesengerda sınırsız nasıl nick yazabiliriz_?
Bunun için extradan bir program var mı çok aradım bulamadım Msn Cry Msn Cry
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu arada konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış açtığsam özür dilerim.

Msn Messenger'da Bu Tür bi özellik Yoktur.Gerekli kısıtlama vardır.Örneğin;maksimum karakter 160 gibi.Herhangi bir Program Yoktur
She's remembered everything and now i am dead..
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Ekim 2007       Mesaj #2695
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
losils adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkür ederim hellboy ama çalıştıra yazacagım konutları vermemişsin,bide internet saatimi eşitleyemiyorum sürekli her denememde hata veriyor

msn 7.5 yükledim diğer yüklenenlerimi kaldırdım,
diger söylediklerininde yapabildiklerimi yaptım saat güncelleme ve çalıştıra yazacağım komutlar kaldı onlarla da olmazsa zaten bilgisayarı imha edecem Msn Sad

regsvr32 Softpub.dll
regsvr32 Wintrust.dll
regsvr32 Initpki.dll
regsvr32 Rsaenh.dll
regsvr32 Mssip32.dll
regsvr32 Cryptdlg.dll
regsvr32 Msxml3.dll

Güncel saat için: http://www.brostourism.com/DunyaSaatleri.asp
frtslck - avatarı
frtslck
Ziyaretçi
14 Ekim 2007       Mesaj #2696
frtslck - avatarı
Ziyaretçi
7.5 sürümünü kullanıyordum.. Kendisini kapattı messenger.. 5-10 dk acık kalıp tamamen kapanıyor.. Yani birisinin baska pc den acması gibi bir olay soz konusu degil, program tamamen kapanıyor..

Tabii ki bu 7.5 sürümü bu sitedeki 8.1 gibi gosterilen sürümdü..

Sorun duzelmedi ben de 8.1 indirdim son sürüm.. Yine açık durup kapatıyor bir süre sonra..

Görev yöneticisine bakınca da gözükmüyor işlemler arasında.. Tamamen kapanıp gidiyor yani..

Ancak şöyle ilginç bir durum var ki, en eski windows messenger sürümünü açınca çalışıyor sorun çıkmadan..

Geceye kadar sorunu çözmem gerekiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim..
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
17 Ekim 2007       Mesaj #2697
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
uzaktan yardım iste çalışmıo sorun nedir ajaba sisje bana yardımjı olabilirmisiniz rija etsem ? hata werio yeni sürümü yükleyin die ama 8.5 yüklü zaten bende Msn Sad
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
17 Ekim 2007       Mesaj #2698
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

uzaktan yardım iste çalışmıo sorun nedir ajaba sisje bana yardımjı olabilirmisiniz rija etsem ? hata werio yeni sürümü yükleyin die ama 8.5 yüklü zaten bende Msn Sad

Karsı Tarafında WLM Kullandıgından ve Baglantı Sorunu Olmadıgından Emin Olun Surumlerin Uyusmamasından Dolayıdır.
She's remembered everything and now i am dead..
karakus - avatarı
karakus
Ziyaretçi
18 Ekim 2007       Mesaj #2699
karakus - avatarı
Ziyaretçi
msn ye girdiğimde 1-2 dakika sonra internetle birlikte düşüyo ama msn ye girmeden internette uzun süre kalabiliyorum,yardımlarınızı bekliyorum sıfırdan format attım,başka hesap aldım,yeni msn indirdim olmadı yine kapanıyo xp kullanıyom, msn 8.1 kullanıyom acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...
ferhatktu - avatarı
ferhatktu
Ziyaretçi
19 Ekim 2007       Mesaj #2700
ferhatktu - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows live hotmailden msn (eski) hotmail sürümüne maiilerimin hiçbirini kaybetmeden geçiş yapmak istiyorum.şu şeçenekler kısmından MSN Hotmail e geçiş yap falan diye bi buton yok yardımcı olun lütfenMsn MadMsn MadMsn Mad