Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 271

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
19 Ekim 2007       Mesaj #2701
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ferhatktu adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar windows live hotmailden msn (eski) hotmail sürümüne maiilerimin hiçbirini kaybetmeden geçiş yapmak istiyorum.şu şeçenekler kısmından MSN Hotmail e geçiş yap falan diye bi buton yok yardımcı olun lütfenMsn MadMsn MadMsn Mad

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Mail sayfasının en sağında oturum kapat yazan linkin altında seçenekler diye bi bölüm var ona tıklayın ve çıkan listenin en sonunda diğer seçeneklere tıklayın. ''Yeterince hızlı değil mi? Klasik sürümü deneyin.'' linkine tıklayın ve burada da seçeneklerin olduğu yere gelin ve MSN Hotmail e dönüş yapın gibi bir yazı görmelisiniz. Ona bastığınızda size anket uygulayacaktır (Neden kullanmak istemiyorsunuz tarzı sorular). Soruları isterseniz cevaplarsınız istemezseniz sayfayı direk kapattıktan sonra hotmail sayfasından giriş yaparsanız postanızı yeniden hotmail olarak kullanırsınız.
ezid - avatarı
ezid
Ziyaretçi
20 Ekim 2007       Mesaj #2702
ezid - avatarı
Ziyaretçi
merhaba kendinden kameralı laptopta windows vista kullanıyorum life msn 8.1.0178 kullanıyorum kameram normal olarak calısıyor msn ayarlarından ses ve goruntu kururlumuna girdigimde sesi kuruyor kamera kurulurken msn kilitlenip kapanıyor yardım edeblirmisiniz ben kamera suruculerini tekrar kurup ta denedim gene aynı
Sponsorlu Bağlantılar
umutismet - avatarı
umutismet
Ziyaretçi
21 Ekim 2007       Mesaj #2703
umutismet - avatarı
Ziyaretçi
slm ben msn nin live sürümünü kullanıyorum ve şu reklamlardan kurtulma yolunu arıyorm eskiden discovery kullanıyodm yoktu reklam falan.sonra sildim bi türlüde kaldıramadım o reklamları Msn Sad

adszkk5

kırmızı ile belirttiğim yeri kastediyorum şimdiden tşk
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Ekim 2007       Mesaj #2704
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
umutismet adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben msn nin live sürümünü kullanıyorum ve şu reklamlardan kurtulma yolunu arıyorm eskiden discovery kullanıyodm yoktu reklam falan.sonra sildim bi türlüde kaldıramadım o reklamları Msn Sad

adszkk5

kırmızı ile belirttiğim yeri kastediyorum şimdiden tşk

Şu yamayı kullanabilirsiniz;
https://www.msxlabs.org/forum/coklu-oturum-acma-ve-yamalar/4456-coklu-oturum-coklu-oturum-acma-a-patch-windows-live-messenger.html
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
21 Ekim 2007       Mesaj #2705
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ebed adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba msnim ile ilgili bir sorunu araştırırken buraya ulaştım.henüz incelediğim kadarıyla faydalı bir siteye benziyor.ben benimkiyle benzer bir soruna ulaştım ama tam olarak çözüme ulaşamadım varsa da ben bulamadımMsn Confused.ben msn 8.0 kullanıyordum daha yeni bir sürümü yüklemem gerektiği yazı msn 8.1 yükledim.msnim açılıyor herşey normal kişileri görüyorum ama kimseye anlık ileti gönderemiyorum.konuşma başlatılamadı tekrar deneyin yazıyor defalarca denedim ama olmuyorrrMsn SadMsn Sadaynı şekilde bana ileti gönderildiğinde de göremiyorum sadece ileti gönderildi diye bir pencere açılıyor ama okuyamıyorum.benim derdime derman olacak olan var mı acaba? şimdiden teşekkürler...

Bu sorunun çözümü sanırım, bilgisayardaki kişiler kaydını tamamen silmek. Oturum açtıktan sonra, önce Messenger Seçeneklerinden Güvenlik sekmesine gelip, orada "Bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan adres defterimi, görüntü resmimi ve kişisel iletimi burada depolama" seçeneğinin işaretini kaldır, Tamam'a bas, Messenger oturumunu kapat, geri oturum aç ve şimdi biriyle konuşma başlatmayı dene. Olmadıysa;

Messenger oturumunu kapat, Bilgisayarım'ı aç, menüden Araçlar/Klasör Seçenekleri.../Görünüm/Gizli dosya ve klasörleri göster/Tamam.

Şimdi
şuraya gel: C:\Documents and Settings\{Windows kullanıcı adınız}\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\ , şimdi burada kendi Windows Live ID adınızdaki klasörü tamamen sil. Şimdi Messengerda oturum aç, ve bir kişiyle konuşma başlatmayı dene. Kolay gelsin...
cem89 - avatarı
cem89
Ziyaretçi
21 Ekim 2007       Mesaj #2706
cem89 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ... messenger live ile ilgili bi sorunum var.... ben öyle bişi istiyorum ki listeden engelleyip sildğim adresi tekrar EKLEYEMEYİM ..... tekrarlayım ... listeden engelleyip sildiğim adresi tekrar EKLEYEMEYİM .... BÖYLE Bİ PROGRAM VARSA O KADAR FAYDANIZ DOKUNURKİ .... LÜTFEN ACİL... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..Msn CryMsn CryMsn Cry

WWW.MSXLABS.ORG
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
21 Ekim 2007       Mesaj #2707
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cem89 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ... messenger live ile ilgili bi sorunum var.... ben öyle bişi istiyorum ki listeden engelleyip sildğim adresi tekrar EKLEYEMEYİM ..... tekrarlayım ... listeden engelleyip sildiğim adresi tekrar EKLEYEMEYİM .... BÖYLE Bİ PROGRAM VARSA O KADAR FAYDANIZ DOKUNURKİ .... LÜTFEN ACİL... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..Msn CryMsn CryMsn Cry

WWW.MSXLABS.ORG

böyle bir program yok sizin sildiğiniz kişiler sizi gizlilik listesinden silmiş ise ancak o zaman ekleyebilirsimiz tabi onaylanırsa ekleme talebiniz.
cihanuslu71 - avatarı
cihanuslu71
Ziyaretçi
22 Ekim 2007       Mesaj #2708
cihanuslu71 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar..
msn messenger 80072745 hatası vermeye başladı.arayıp bulduğum bütün yöntemleri denedim ama olmadı.bilgisi olan varmı bu konuda yardım bekliyorum.teşekkürler..
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Ekim 2007       Mesaj #2709
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cihanuslu71 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar..
msn messenger 80072745 hatası vermeye başladı.arayıp bulduğum bütün yöntemleri denedim ama olmadı.bilgisi olan varmı bu konuda yardım bekliyorum.teşekkürler..

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri
mkomus - avatarı
mkomus
Ziyaretçi
23 Ekim 2007       Mesaj #2710
mkomus - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar bende acemiyim fakat bir sorunum var çözemedim Yardımcı olursanız sevinirim.
Benim sorunum Windows Live Giriş sayfasında bulunan benim sayfaya bakan arkadaşların resimlerini nasıl kaldırabilirim ve bunu kimsenin görmesini istemiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim bu kadar çok MSN severlerin içinde bir dostum bana yardımcı olu umarım.
herkese mutluklar sevgiler.