Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 272

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Ekim 2007       Mesaj #2711
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mkomus adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar bende acemiyim fakat bir sorunum var çözemedim Yardımcı olursanız sevinirim.
Benim sorunum Windows Live Giriş sayfasında bulunan benim sayfaya bakan arkadaşların resimlerini nasıl kaldırabilirim ve bunu kimsenin görmesini istemiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Şimdiden teşekkür ederim bu kadar çok MSN severlerin içinde bir dostum bana yardımcı olu umarım.
herkese mutluklar sevgiler.

Kastettiğiniz bölüm Windows Live Space mi yoksa messenger'dan bekleyen kişiler var diye bir uyarı geldiğiyle ilgili mi diyorsunuz? Küçük bir ayrıntıya girerseniz daha da yardımcı olabiliriz umuyorum ki
umutismet - avatarı
umutismet
Ziyaretçi
23 Ekim 2007       Mesaj #2712
umutismet - avatarı
Ziyaretçi
ben msn live kullanıyorm ve 8.5 e yükseltmek istiyorum msn 8.5 i indirdim ama açtığımda bu çıkıyorMsn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
mkaq0

ne demek bu yhaMsn Sarcastic

istediği şeyi nerde bulabilirimMsn Dunno
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
23 Ekim 2007       Mesaj #2713
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
umutismet adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn live kullanıyorm ve 8.5 e yükseltmek istiyorum msn 8.5 i indirdim ama açtığımda bu çıkıyorMsn Confused

mkaq0

ne demek bu yhaMsn Sarcastic

istediği şeyi nerde bulabilirimMsn Dunno

Windows Live installer'ın üst sürümlerini kullanınız(3.1)Ve ya 8.5 e yükseltmek yerine 8.5 sürümünü indirebilirsiniz.

WLM Messenger 8.5 Turkce Icerik & Download
Son düzenleyen [WoL]bL; 23 Ekim 2007 12:25 Sebep: Fixed
She's remembered everything and now i am dead..
mkomus - avatarı
mkomus
Ziyaretçi
23 Ekim 2007       Mesaj #2714
mkomus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Kastettiğiniz bölüm Windows Live Space mi yoksa messenger'dan bekleyen kişiler var diye bir uyarı geldiğiyle ilgili mi diyorsunuz? Küçük bir ayrıntıya girerseniz daha da yardımcı olabiliriz umuyorum ki

Teşekkür ederim ilgilendiğin için acemi olduğumu söylemiştim resim koyabilseydim daha net anlatırdım ama benim sorunum Windows Live Spaces le ilgili oradaki arkadaşlar bölümünde yani Windows Live Spaces te giriş bölümünün yanında Hotmail onun yanında Spaces var oradaki Yenilikler bölümündeki resimleri kaldırmak istiyorum.
Tekrar teşekkürler. ilgilenirsen sevinirim.
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
24 Ekim 2007       Mesaj #2715
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
mkomus adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkür ederim ilgilendiğin için acemi olduğumu söylemiştim resim koyabilseydim daha net anlatırdım ama benim sorunum Windows Live Spaces le ilgili oradaki arkadaşlar bölümünde yani Windows Live Spaces te giriş bölümünün yanında Hotmail onun yanında Spaces var oradaki Yenilikler bölümündeki resimleri kaldırmak istiyorum.
Tekrar teşekkürler. ilgilenirsen sevinirim.

spacesjl1

Bahsettiginz Burdaki Yenilikler ise Onlar Bildigim Kadarı Ile kaldırılmıyor girerken herkesin diger spaceleri görebilmesi icin
She's remembered everything and now i am dead..
yesari - avatarı
yesari
Ziyaretçi
24 Ekim 2007       Mesaj #2716
yesari - avatarı
Ziyaretçi
messenger kısa yoluna tıklıyorum hiç bir şekilde açmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
kolay gelsin
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
24 Ekim 2007       Mesaj #2717
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yesari adlı kullanıcıdan alıntı

messenger kısa yoluna tıklıyorum hiç bir şekilde açmıyor yardımcı olursanız sevinirim.
kolay gelsin

Masaüstündeki kısayol çalışmıyorsa Başlat > Tüm programlarda bulunan kısayolu deneyin. Hala açılmıyorsa Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır ve son olarak da Windows Live Messenger veya MSN Messenger yazan bölümü bulup tıkladığınızda sağ tarafta değiştir ve kaldır yazısı yer alır. Siz değiştir diyerek gelecek olan pencerede de onar butonunu tıkladığınızda yeni messenger yüklenmişçesine onarım yapacaktır.
ofli_bugs - avatarı
ofli_bugs
Ziyaretçi
24 Ekim 2007       Mesaj #2718
ofli_bugs - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar şöyle bir problemim var msn i olan bir kişinin en son ne zaman oturum açtığını nasıl öğrenebilirim, plus taki eklenti gibi değil. yani ben oturum açmadığım zamanlardada o online olmuş olabilir, bunu nerden öğrenebilirim. teşekkürler
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Ekim 2007       Mesaj #2719
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ofli_bugs adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar şöyle bir problemim var msn i olan bir kişinin en son ne zaman oturum açtığını nasıl öğrenebilirim, plus taki eklenti gibi değil. yani ben oturum açmadığım zamanlardada o online olmuş olabilir, bunu nerden öğrenebilirim. teşekkürler

Öğrenemezsin!
srpabz - avatarı
srpabz
Ziyaretçi
24 Ekim 2007       Mesaj #2720
srpabz - avatarı
Ziyaretçi
daha önce sorulmuş mu diye kontrol ettim bulamadım, sorulmuşsa da affola

soru şu, msn live kullanıcılarının çoğunun başına gelir, eklenti prg kullansın kullanmasın, msn'de yazışırken sistem dili kendiliğinden EN olur, yazdıklarınız anlamsız saçmalıklar olmuştur, TR karakterler kullanılamaz, taa ki siz dil çubuğuna gidip düzeltene dek, ama sorun çözülmez çünkü sürekli tekrarlanır, bu sorunu önlemenin bir yolu var mıdır? msn'nin müdahelesini engelleyecek bişey?

umarım en yakın zamanda bir çözüm bulabiliriz ...

şimdiden teşekkürler