Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 274

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
fragrance_09 - avatarı
fragrance_09
Ziyaretçi
29 Ekim 2007       Mesaj #2731
fragrance_09 - avatarı
Ziyaretçi
herkese selamlar bir sorunum var yardım ederseniz memnun olurum bugun msn adresımı actıgımda bilmediğim birinin beni eklemiş oldugunu gördüm ve engelledim kişi listesine de eklemedim ancak msn hacklenmiş midir diye dusunmeden edemedimMsn Confused hem engelleyip hem kişi listesine eklesem hacklenmiş olabilme ihitmalim var mıydı veya engelleyip aynı zamanda kişi listesine eklemesem yine de hacklenir miyim?? ya kafam çok karıştı benim ekleyenin iletisi de bir garipti o yuzden sorayım dedim şimdiden teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar
ya belki kameranın yazılımını tekrar kurarsan daha iyi bir sonuç elde edebilirsin
Son düzenleyen fragrance_09; 29 Ekim 2007 23:38 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
selena79 - avatarı
selena79
Ziyaretçi
30 Ekim 2007       Mesaj #2732
selena79 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba

Sponsorlu Bağlantılar
Benim live messenger da çalışmıyor.en son sürümü yüklü ama msnmsgr diye bir dosya arıyor açmaya çalıştığımda sonra kapanıyor açılmadan.o dosya taşınmış yada silinmiş olabilir uyarısı verdi. ben anlamam ama onu nerden bulcam.

Bilgisayarımda kasperski 7.0.0.119 yüklü acele yardımınıza ihtiyacım var.

Saygılarımla
sürgün_63 - avatarı
sürgün_63
Ziyaretçi
30 Ekim 2007       Mesaj #2733
sürgün_63 - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ben msn messenger programını pc me indiremiyorum kamu malı oldugundan pc ayarları başka yerden yapılıyor indirdiğim zaman bana 1603 nolu hata geliyor bu ne demek ve nasıl çözebilirim ikincisi meebo sitesinden girebiliyordum ama artık o siteyi açtığımda herhangi bir görüntü alamıyorum kurulumsuz nasıl msn'e mi açabilirim bunun için bilgi ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür. Msn Confused
Son düzenleyen Blue Blood; 30 Ekim 2007 16:41 Sebep: Kişisel iletişim bilgilerinin verilmesi yasaktır.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Ekim 2007       Mesaj #2734
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
keweel adlı kullanıcıdan alıntı

arkadasım ılgılendıgın ıcın sagol ama ben 3 gundur denıyorum bır sonuc yok . kafayı yıyecem .herseyı denedım msn ı sıtede yazdıgı bıcımde kaldırdım yenıden yukledım . kameranın guncel driver ını yukledım sonuc alamadım . ne yapabılırım baska bır fıkrı olan varmı? cunku ahmetgns nın dedıgı gıbı bekledım olmadı . yardımlarınızı beklıyorum.

Yani gerçekten hatırladığım kadarıyla ben bilerek hiçbir şey yapmamıştım, ama belki onu düzeltecek birşeyi elle değiştirmiş olabilirim, tam bilemiyorum. Sen antivirus yazılımlarını devredışı bırakıp denesene bi. Belki ses-görüntü ayarlarının kayıt defterine yazılması gerekiyordur, ve antivirüs programı gibi bir program bunu engelliyordur.
Alıntı
fragrance_09 adlı kullanıcıdan alıntı

herkese selamlar bir sorunum var yardım ederseniz memnun olurum bugun msn adresımı actıgımda bilmediğim birinin beni eklemiş oldugunu gördüm ve engelledim kişi listesine de eklemedim ancak msn hacklenmiş midir diye dusunmeden edemedimMsn Confused hem engelleyip hem kişi listesine eklesem hacklenmiş olabilme ihitmalim var mıydı veya engelleyip aynı zamanda kişi listesine eklemesem yine de hacklenir miyim?? ya kafam çok karıştı benim ekleyenin iletisi de bir garipti o yuzden sorayım dedim şimdiden teşekkürler

ya belki kameranın yazılımını tekrar kurarsan daha iyi bir sonuç elde edebilirsin

Şimdi Messenger'a girmekte bir sorun yoksa, neyi sorun yapıyorsunuz anlamadım. Ama bana gelen bazı (spam) e-postalarda, "falanca adresi listenize kesinlikle eklemeyin, virüsmüş" falan yazıyordu, yani, eklersem kötü şeyler olurmuş muş muş muş.
Alıntı
selena79 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba

Benim live messenger da çalışmıyor.en son sürümü yüklü ama msnmsgr diye bir dosya arıyor açmaya çalıştığımda sonra kapanıyor açılmadan.o dosya taşınmış yada silinmiş olabilir uyarısı verdi. ben anlamam ama onu nerden bulcam.

Bilgisayarımda kasperski 7.0.0.119 yüklü acele yardımınıza ihtiyacım var.

Saygılarımla

Program Ekle veya Kaldır'a girip, orada Windows Live Messenger'ı bulup, Değiştir/Kaldır'a tıklayıp, Onar'ı seçin. Muhtemelen düzeltir.
otuzdokuz - avatarı
otuzdokuz
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2735
otuzdokuz - avatarı
Ziyaretçi
Ben göz kırpması yükleyemiyorum. Msn plus da yüklenmiyo.Plus yüklüyorum ertesi gün msn açtığımda çıkmıyo.Ben plusı silince de msn content plus uyarısı çıkıyo.Onu da bir türlü iptal edemedim. Önce msn content plus ı nasıl iptal edeceğim? Ve göz kırpması plus ile mi ilgili? Yani plus olmazsa göz kırpması çalışmaz mı? Sitedeki göz kırpmalarını yüklemeye çalışıyorum. Zıp dosyasını masa üstüne kaydediyorum. Aç deyince de hemen hata raporu gönder-gönderme kısmı çıkıyo.Ve msn kapanıyo. Şİmdi bende eksik olan bir programmı var? Ya da ne yapmam lazım . Lütfen yardım...
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2736
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
yha ben 7.5 kullanıorum msn den bı tanıdık bı lınk yolladı msn contsc adında gıbı bişi lınk tii bende tıkladımm msn sorun verdii masa ustune msn adresım adında bı dosya varr sılıorum sılınmıoo dosya silme hatası dioo.. bırı bısı yazsaa gorunmuoo dk bası acılıp kapanııo yazan kısının grntusu msn kapattıgım zmn daa tum msn pencelerınız kapancak dıoo ama hıc bısı gozukmuoo altta ...msn sılip tekrardan kurım dedımm hala aynı... ne ypmm gerekıo yardım edın lütfenn Msn Sad
fragrance_09 - avatarı
fragrance_09
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2737
fragrance_09 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Şimdi Messenger'a girmekte bir sorun yoksa, neyi sorun yapıyorsunuz anlamadım. Ama bana gelen bazı (spam) e-postalarda, "falanca adresi listenize kesinlikle eklemeyin, virüsmüş" falan yazıyordu, yani, eklersem kötü şeyler olurmuş muş muş muş.

ya benım asıl sormak ıstedıgım bırını engellerseniz ama kişi listenize eklemezseniz msn hack olur mu sorusuydu ancak forumda en alakalı yer burasıydı en azından ben başka bir yer göremedim o yuzden buraya yazdım

loafer girl bence sen pc yi bir formatla benceMsn Confused
musdappo - avatarı
musdappo
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2738
musdappo - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar şoylebi sorunum war benım kişi listeme bazen yarısan bazen hepsine benım adımdan reklam mail li gonderiliyor mail bu

250 Kontör kazanmak istermisiniz ?
Ucretsiz olarak 250 kontor aninda cep telefonunuza yuklensin.
250 Kontör Kazanma Şansı
Avea kullanicilarina ozel bu firsati kacirmayin.
Yukleme adresiniz:
250 Kontör Kazanma Şansı

artık arkadaşlarıma acıklama yapmaktan sıkıldım lütfen yardım edin msn plus kulanıyorum işletim sistemi xp
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2739
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
musdappo adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar şoylebi sorunum war benım kişi listeme bazen yarısan bazen hepsine benım adımdan reklam mail li gonderiliyor mail bu

250 Kontör kazanmak istermisiniz ?
Ucretsiz olarak 250 kontor aninda cep telefonunuza yuklensin.
250 Kontör Kazanma Şansı
Avea kullanicilarina ozel bu firsati kacirmayin.
Yukleme adresiniz:
250 Kontör Kazanma Şansı

artık arkadaşlarıma acıklama yapmaktan sıkıldım lütfen yardım edin msn plus kulanıyorum işletim sistemi xp

ringfon adındaki bir sirket yolluyor bunları. Spam mailde diyebiliriz. çeşitli kaynaklara eğer msn adresinizi ve bununla beraber şifrenizi girerseniz böyle olaylarla karşılaşabilirsiniz. Şirkey sizi kullanarak sizin üzerinizden mail atıyor.

önlemenin yenage yolu şifrenizi değiştirmek olacaktır.

Alıntı
fragrance_09 adlı kullanıcıdan alıntı

ya benım asıl sormak ıstedıgım bırını engellerseniz ama kişi listenize eklemezseniz msn hack olur mu sorusuydu ancak forumda en alakalı yer burasıydı en azından ben başka bir yer göremedim o yuzden buraya yazdım

loafer girl bence sen pc yi bir formatla benceMsn Confused

Msn de bir kişiyi engellemek hacklemek anlamı taşımıyor. Hacklemek genelde, kişinin özel bilgilerine onun izni dahilinde olmadan ulaşma durumuna verilen bir kelimedir.
hiphopmania - avatarı
hiphopmania
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2740
hiphopmania - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar Pc deki Windows Messenger ( en eski surum sanirim ) da her 2 msn adresim ile de acabiliyorum..

Fakat live messenger de biri acilirken digeri acilmiyor..

Hani acilirken msn sembolu dönüyor ya..Ben de 5-10 dakka suruyor ne hata

kodu var ne bisey.. Msn sifrem felan dogru eminim ..cnku windows messenger

da aciliyo..

Neden olabilir arkadaslar yardim lutfen Msn Confused