Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 275

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
31 Ekim 2007       Mesaj #2741
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hiphopmania adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar Pc deki Windows Messenger ( en eski surum sanirim ) da her 2 msn adresim ile de acabiliyorum..

Sponsorlu Bağlantılar
Fakat live messenger de biri acilirken digeri acilmiyor..

Hani acilirken msn sembolu dönüyor ya..Ben de 5-10 dakka suruyor ne hata

kodu var ne bisey.. Msn sifrem felan dogru eminim ..cnku windows messenger

da aciliyo..

Neden olabilir arkadaslar yardim lutfen Msn Confused

çoklu yama kullanıyorsanız bu tür sorunlar oluşabilir msn plus eklentisinin çoklu oturum açma özelliğini kullanınız...

https://www.msxlabs.org/forum/

hiphopmania - avatarı
hiphopmania
Ziyaretçi
1 Kasım 2007       Mesaj #2742
hiphopmania - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

çoklu yama kullanıyorsanız bu tür sorunlar oluşabilir msn plus eklentisinin çoklu oturum açma özelliğini kullanınız...

Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/

Cevabin icin Tesekkurler kardes..Fakat Coklu msn kullanmiyorum..

Ozet olarak: Kendi mail adresimle Windows messenger i acabiliyorum ( en eski surum )..Fakat ayni mail adresiyle Windows live messenger acilmiyor..

bir diger mail adresimle ise ikisini birden ( windows messenger ve windows live

messenger ) acabiliyorum...Sorunun ne oldugunu cozemedim..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
1 Kasım 2007       Mesaj #2743
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
hiphopmania adlı kullanıcıdan alıntı

Cevabin icin Tesekkurler kardes..Fakat Coklu msn kullanmiyorum..

Ozet olarak: Kendi mail adresimle Windows messenger i acabiliyorum ( en eski surum )..Fakat ayni mail adresiyle Windows live messenger acilmiyor..

bir diger mail adresimle ise ikisini birden ( windows messenger ve windows live

messenger ) acabiliyorum...Sorunun ne oldugunu cozemedim..

Windows XP'de şuraya gelip kendi adındaki klasörü sil.

Önce Gizli dosyaların nasıl gösterileceğini anlatayım.
Bilgisayarım'ı aç, yukarıdaki menüden Araçlar > Klasör Seçenekleri... Açılan pencerede Görünüm sekmesi > Gelişmiş ayarlar kısmında "Gizli dosya ve klasörler" > Gizli dosya ve klasörleri göster >> Tamam

Şimdi sileceğin klasörün konumu:

C:/Documents and Settings/Windows kullanıcı adınız/Local Settings/Application Data/Microsoft/Windows Live Contacts. İşte burada kendi Windows Live ID'niz adında bir klasör olmalı, onu silin, ve şimdi deneyin.

Sisteminiz Vista ise, yine böyle birşey yapacaksınız ama, klasörün konumu tam olarak neresi, onu bilemiyorum. Onu biraz arayacaksınız.
Muzzy - avatarı
Muzzy
Ziyaretçi
1 Kasım 2007       Mesaj #2744
Muzzy - avatarı
Ziyaretçi
Msn imin Live Mail i İngilizce 8,5 sürümünü kullanıyorum msn türkçe ama mail kutum ingilizce
options / personel / Language den gidiyorum diller çıkıyor 15-20 tane ama içlerinde Türkçe yok . Türkçe ye çevirmek içinde başka bir yol bilmiyorum.
Bir Fikri Bilgisi olan varmı ...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
1 Kasım 2007       Mesaj #2745
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Muzzy adlı kullanıcıdan alıntı

Msn imin Live Mail i İngilizce 8,5 sürümünü kullanıyorum msn türkçe ama mail kutum ingilizce
options / personel / Language den gidiyorum diller çıkıyor 15-20 tane ama içlerinde Türkçe yok . Türkçe ye çevirmek içinde başka bir yol bilmiyorum.
Bir Fikri Bilgisi olan varmı ...

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/82-turkce-hotmail-turkce-msn-hotmail-turkcelestirme-250-mb-2-gb.html
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #2746
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
loafer girl adlı kullanıcıdan alıntı

yha ben 7.5 kullanıorum msn den bı tanıdık bı lınk yolladı msn contsc adında gıbı bişi lınk tii bende tıkladımm msn sorun verdii masa ustune msn adresım adında bı dosya varr sılıorum sılınmıoo dosya silme hatası dioo.. bırı bısı yazsaa gorunmuoo dk bası acılıp kapanııo yazan kısının grntusu msn kapattıgım zmn daa tum msn pencelerınız kapancak dıoo ama hıc bısı gozukmuoo altta ...msn sılip tekrardan kurım dedımm hala aynı... ne ypmm gerekıo yardım edın lütfenn Msn Sad

Girdiğiniz linkten dolayı site bilgisayarınıza bi dosya atmış ve messenger ınızı bozmuş. Bu dosyayı silememenizin sebebi de dosyanın bağımlı bişeyin çalışmış olmasıdır. Ayrıca böyle şeylerde msn adresinizin hacklenebileceğini göz önünde bulundurmanız gerekli. Yapmanız gereken şey (eğer biliyorsanız bilgisayarı güvenli modda kendi oturumunuzda açıp spy programıyla taratmak). Bu Ad-aware olabilir veya Spyware Doctor olabilir. İkisi de çok iyidir alanlarında. Ayrıca güvenilir bir anti-virüs programı kullanmanızı öneririm. Bilgisayarınız çok fazla iyi değil yani bu zamana fazla yakın bi üretilmemişse NOD32 kullanabilirsiniz. İyi bir özellikteyse (512 - 1 GB RAM, 2 GHz işlemci özelliklerinde) Kaspersky kullanabilirsiniz. Bunun için illa da format atmanıza gerek yok. Ayrıca bilgisayarınızı internet üzerinden de taratabilirsiniz.
porther - avatarı
porther
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #2747
porther - avatarı
Ziyaretçi
Değerli kardeşlerim ben Windows Live Messenger 8.5'i kuramıyorum şu hatayı veriyor ne yapmam lazım Msn Sad

adszvy0

url5D
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Kasım 2007       Mesaj #2748
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
porther adlı kullanıcıdan alıntı

Değerli kardeşlerim ben Windows Live Messenger 8.5'i kuramıyorum şu hatayı veriyor ne yapmam lazım Msn Sad

adszvy0

url5D

Windows Installer 3.1+ sürümünün sisteminizde kurulu olduğundan emin olun. Önemli Windows güncelleştirmelerini yaptıktan sonra tekrar deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
fn_98 - avatarı
fn_98
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #2749
fn_98 - avatarı
Ziyaretçi
Sevgili msxlabs kullanıcıları!!
Siteye henüz üye oldum incelemeye fırsat buldukça devam edeceğim.Ancak bir konuda yardıma ihtiyacım var.Görüntü adımın sağ ve sol kısımlarına hareketli ifadeler eklemek istiyorum ama nasıl??Şimdiden yardımınız için teşekkürler.
keras - avatarı
keras
Ziyaretçi
2 Kasım 2007       Mesaj #2750
keras - avatarı
Ziyaretçi
benim bildiğim kadarıyla oraya hareketli ifade koyamazsında fakat simge koyabilirsin örnek:

*red+u 'isminiz'