Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 277

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2007       Mesaj #2761
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sürgün_63 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn messenger programını kullandığım bilgisayara indiremiyorum 1603 nolu hata geliyor.bu ne demek yada kurulumsuz msn messengere nasıl baglanabilirim daha önce meebo dan girebilyordum ama artık ordanda giremiyorum lütfen yardımmmmmm... sevinirim Msn Happy

Kurulumsuz Messenger için bakınız: Meebo - Kurulumsuz Messenger
Sponsorlu Bağlantılar
srpabz - avatarı
srpabz
Ziyaretçi
5 Kasım 2007       Mesaj #2762
srpabz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

İstediğiniz şekilde bende bu konuda muzdariptim ancak yaptığım şu işlemle artık sorunla karşılaşmadım. Diğer bilgisayarlarda ne kadar etkili olur bilemem. Bölgesel dil seçeneklerinde bulunan dil ayarlarından klavye dilinde olan ingilizceyi kaldırdım. Yani sadece Türkçe duruyor. MSN de herhangi bir şekilde de saçma karakter oluşumuna rastlamadım bu işlemden sonra.

Sponsorlu Bağlantılar
Tam anlatımlı değişim : Başlat > Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri > Diller > Ayrıntılar

ve buradaki yüklü hizmetlerden ingilizce (A.B.D) seçeneğini kaldırdım. Hemen alt tarafında yer alan dil çubuğu ayarlarından da Dil çubuğunu masaüstünden kaldır çentiğini kaldırıp tamam dedim.

Ayrıca MSN de karakter karışması olduğunda ALT + SHIFT yaparsanız sorun çözülür.

evt yaaa çoook haklısın neden aklımıza gelmedi ki acaba, tavsiyene uydum, sorun çözüldü sanırım, çoooook teşekkürler, eline koluna, diline, aklına sağlık Msn Happy
byycal - avatarı
byycal
Ziyaretçi
5 Kasım 2007       Mesaj #2763
byycal - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 10 günden beri denemediğim yöntem kalmadı. 10 gün önce msn live kendi kendine bozuldu. Yeni sürüm yüklemesi yapılması gerekiyor mesajından sonra msn live'ı kaldırdım. Kaldırdığımı sanıyorum. Çünkü Program ekle-kaldır menüsünden silindi. Ancak Program files klasöründe hala görünüyor. Hem de 300 küsür GB yer kaplıyor olarak. Artı anlamsız karakterlerden oluşan yüzlerce dosya mevcut.Şu an ne eskiyi bilgisayardan kaldırabiliyor, ne de yenisini kurabiliyorum. Yardımlarınızı bekliyorum...
NOT: Sistemde 1 yıldan beri deep freeze,nod 32 ve Ad-Aware SE Professional kurulu.Bunların hepsini ve güvenlik duvarını geçici olarak devre dışı bıraktım ama sonuç yine yok Msn Sad( Ekli resimleri incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksıznız. Özellikle 6. resme dikkat edin lütfen.
53716882pu3th 66100018xn3th 73569857jq5th

91580104mi3th 24859994mf2th 52166366bz6th
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
5 Kasım 2007       Mesaj #2764
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
MSN klasörüne ve messenger ını kullanarak system32 klasörüne sızan zararlı içerikten başka bişey değil. Sanırım onları manuel olarak da silme yapamıyorsundur. Ayrıca MSN Messenger kurulum klasörünü kendin silip de yeni bir kurulum yapmaya kalksan yine bu görüntü ortaya çıkacak system32 içine atılmış olan okunamayan karakterli klasörler yüzünden. Zararlı içerikten dolayı dosyaları ve klasörlerin bazılarını korumaya aldığından dolayı 2 numaralı hatayı alıyorsunuz. Bilgisayarınızı güvenli modda açmayı deneyin ve bu şekilde tam bir antivirüs taramasından geçirin. Eğer böyle de sonuç alamaz iseniz format atmaktan başka çare kalmıyor sizin için
maylo - avatarı
maylo
Ziyaretçi
6 Kasım 2007       Mesaj #2765
maylo - avatarı
Ziyaretçi
selamlar.
konunun yeri burası mı emin olamadım ama sorun msn ile ilgili olunca konuyu buraya açtım. yanlış olduysa kusura bakmayın lütfen.

sorunum msn yi açınca pc nin kendiliğinden reset atması. msn yi açamıyorum maalesef. her denemede aynı sorun oluşuyor. windows üzerinde gelen messenger ile bu sorunu yaşadım, daha sonra live messenger yükledim ama sorun yine devam etti. sorun yazılımla ilgili mi yoksa donanımla ilgili de olabilir mi.
bu arada pc de virüs yok. kaspersky ve nod32 ile tarattım herhangi birşey çıkmadı.

teşekkür ederim.
erdeminur - avatarı
erdeminur
Ziyaretçi
6 Kasım 2007       Mesaj #2766
erdeminur - avatarı
Ziyaretçi
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..MSN NİN SON SÜRÜMLERİNDEN BİRİNİ KULLANIYORUM. BİLGİSAYAR WİNDOWS XP.MSN SESLİ KAMERALI GORÜSMELERİMDE SESDE EKO OLUSUYOR,BİR TÜRLÜ COZEMEDİM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.SELAM VE SAYGILAR.....
beyaz_melek - avatarı
beyaz_melek
Ziyaretçi
6 Kasım 2007       Mesaj #2767
beyaz_melek - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar siteye baktım ama ya ben bulamadım yada yok sanırım
bu yeni live suite nin pop ayarlarını soracaktım yardımcı olurmusunuz lütfen
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
6 Kasım 2007       Mesaj #2768
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erdeminur adlı kullanıcıdan alıntı

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM..MSN NİN SON SÜRÜMLERİNDEN BİRİNİ KULLANIYORUM. BİLGİSAYAR WİNDOWS XP.MSN SESLİ KAMERALI GORÜSMELERİMDE SESDE EKO OLUSUYOR,BİR TÜRLÜ COZEMEDİM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.SELAM VE SAYGILAR.....

ses denetimi Seçenekler >özellikler > çalmayı işaretleyin

mikrofondan sessizi seçin ama sesini yukarı kadar açın
tekrar
ses denetimi Seçenekler >özellikler > kaydetmeyi seçin
mikrofonun altındaki "seç" kutucuğunu işaretleyin.

Artık yankınız olmayacak.
mx1.hotmail.com
mx2.hotmail.com
mx3.hotmail.com
mx4.hotmail.com

şunlar olabiliyormu ?
Th3King - avatarı
Th3King
Ziyaretçi
7 Kasım 2007       Mesaj #2769
Th3King - avatarı
Ziyaretçi
msn ye tıkladığımda bu hata geliyor tamam deyince msn açılıyor her seferinde yardım lütfen

lnthatayz4
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
7 Kasım 2007       Mesaj #2770
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Alıntı
Th3King adlı kullanıcıdan alıntı

msn ye tıkladığımda bu hata geliyor tamam deyince msn açılıyor her seferinde yardım lütfen

lnthatayz4

Aldıgınız Hata msnmsngr.exe nin bulunamaması.Denetim Masası>Program Ekle ve ya Kaldır bolumunden msn i silin ve tekrar yükleyip deneyin.
She's remembered everything and now i am dead..