Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 278

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
7 Kasım 2007       Mesaj #2771
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
ben live 8.1 kullaniyorum.Fakat bazen yani her zaman olmasada msn i actigimda msn donuyor ve asagidaki resimdeki uyariyi veriyor bu hatanin nedenini anlamadim.

Sponsorlu Bağlantılar
22a1e0d4a1

Bir diger sorunda msn 7,5 kullanirken multi ile 40tane bile msn acabiliyordum fakat live messenger da 3tane bile acmak mumkun deil gibi.cunku cok fazla yavasliyor pc.
Msn i acmadigim zaman pc guzel bi sekilde calisiyor.nette takiliyorum program calisiyorum video izliyorum amma velakün live meseenger a cift tikladigim andan itibaren pc de oturmak tam bir işkenceye donusuyor.Gereginden fazla yavaşlatıyor pc yi.Bu arada 512ddr ve p4 2.4 islemciye sahibim.
zender - avatarı
zender
Ziyaretçi
9 Kasım 2007       Mesaj #2772
zender - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn devamlı kapanıp 20 saniye sonra tekrar başlayacak diyor yani bağlantı kopuyor ve internet te gidiyor tekrar geliyor yardım edermisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
masterofroses - avatarı
masterofroses
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #2773
masterofroses - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar sorumu yanıtlarsanız çok memnun olurum..19:35 gibi gönderdiğim bir msn iletisi karşı tarafa o anda ulaşmamış ve saat 21:00 da ileti anı 21.00 gibi iletiliyor..ve ben bu anda kesinlikle online ya da çevrımdışı değilim msn ile hiç bir bağlantım yok...bu sistemden mi? msnden yoksa o anki bağlantıdan olan bir problem mi ? bu tarz şeyler oluyor mu yoksa ilk benim başıma mı geliyor? Pc konusunda iyiyimdir normalde yazılan iletinin yazıldığı saat ile gittiğini biliyorum bu durumu teknik olarak açıklarsanız sevinirim...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #2774
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
muhtemelen sistem den kaynaklanan bir problem
aynısını dün gece yaşadım
msn den ilanı aşk ediyordum birde baktımki gitmiyormus =p
masterofroses - avatarı
masterofroses
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #2775
masterofroses - avatarı
Ziyaretçi
peki daha sonra farklı bir saat ile gitmesi ilginç değil mi?
bsr_cglms - avatarı
bsr_cglms
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #2776
bsr_cglms - avatarı
Ziyaretçi
benimde ufak bir sorum olacaktı! benim msn imde, winamp çalışırken çalan şarkılar mediaplayerdaki gibi görünüyor tabi bu güsel ayrıcalığı kıskanan arkadaş ve akrabalar nasıl yaptığımı sordular bende ileti olarak msn in üst kısmına geldi dedim öyle de oldu!!! benim merak ettiğin bunu yapmanın başka yolu yok mu sürümle alakalı değil onu biliyorum... neyse biri biliyorsa ve cevaplarsa sevinirim...
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
10 Kasım 2007       Mesaj #2777
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bsr_cglms adlı kullanıcıdan alıntı

benimde ufak bir sorum olacaktı! benim msn imde, winamp çalışırken çalan şarkılar mediaplayerdaki gibi görünüyor tabi bu güsel ayrıcalığı kıskanan arkadaş ve akrabalar nasıl yaptığımı sordular bende ileti olarak msn in üst kısmına geldi dedim öyle de oldu!!! benim merak ettiğin bunu yapmanın başka yolu yok mu sürümle alakalı değil onu biliyorum... neyse biri biliyorsa ve cevaplarsa sevinirim...

Evet Winamp'ta dinlediğiniz şarkıyı rahatça MSN De göstermenin kolay bir yolu var hemde programsız bir şekilde,

Yapılması gereken: Herhangi bir mp3'e sağ tıklayıp Özellikler yapıp oradan bir program seçme penceresini açıp Windows media player'ı seçip tamam diyin. Sonrada mp3'leri seçip winamp'a sürükleyin ve MSN'de ne dinliyorum özelliği winamp'a adapte olur anında bunu aktif etmek için yapılması gereken tek şey windows media player'da ne dinliyorum eklentisini aktif etmektir...

Ben programsız winamp'ta dinlediğim parçayı MSN'de gösteriyorum bu şekilde...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Kasım 2007       Mesaj #2778
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BesTaMi adlı kullanıcıdan alıntı

ben live 8.1 kullaniyorum.Fakat bazen yani her zaman olmasada msn i actigimda msn donuyor ve asagidaki resimdeki uyariyi veriyor bu hatanin nedenini anlamadim.

22a1e0d4a1

Bir diger sorunda msn 7,5 kullanirken multi ile 40tane bile msn acabiliyordum fakat live messenger da 3tane bile acmak mumkun deil gibi.cunku cok fazla yavasliyor pc.
Msn i acmadigim zaman pc guzel bi sekilde calisiyor.nette takiliyorum program calisiyorum video izliyorum amma velakün live meseenger a cift tikladigim andan itibaren pc de oturmak tam bir işkenceye donusuyor.Gereginden fazla yavaşlatıyor pc yi.Bu arada 512ddr ve p4 2.4 islemciye sahibim.

Windows Live Messenger 8.5 sürümüne güncelleyin. 8.1 sürümü bazı sistemlerde aşırı yavaşlamaya neden olmaktadır. Aldığınız hata mesajı herhangi bir yamanın yanlış uygulanmasından da kaynaklanıyor olabilir. Eğer 8.5 sürümüne güncellemeyecekseniz, Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar işlemini gerçekleştirin.

Alıntı
zender adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msn devamlı kapanıp 20 saniye sonra tekrar başlayacak diyor yani bağlantı kopuyor ve internet te gidiyor tekrar geliyor yardım edermisiniz

Çoklu oturum açma yamasını diğer özelliklerini de aktif ederek uygulamış olabilirsiniz. Program Ekle ve Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar. Bu işlemi yaptıktan sonra çoklu oturum açma yamasını sadece çoklu oturum açma özelliği işaretliyken uygulayın.

Alıntı
bsr_cglms adlı kullanıcıdan alıntı

Bu konuyu inceleyiniz:
(MSN) Messenger Winamp Eklentisi
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
messenger - avatarı
messenger
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2779
messenger - avatarı
Ziyaretçi
Ya benim problemim şu ki windows live messengerdan msj atıyorum normal hiç gitmedi yollanmadı gibi hatalar wermiyo ama gitmior karşıdaki kişiye mesajım yada ondan gelmiyor, attıgım mesajların %70i gitmiyo insanlara dolayısıyla konuşmak eziyete dönüşüyo, windows messengerdan girdigimde mesajlarım düzgün olarak gidio problem windows live messengerda sanırım plusdan başka birşey yüklü degil we 8.5 sanırım orjinal sitesindeki son sürüm yani o versiyonu kullanıorm yardım lütfen...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2780
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
messenger adlı kullanıcıdan alıntı

Ya benim problemim şu ki windows live messengerdan msj atıyorum normal hiç gitmedi yollanmadı gibi hatalar wermiyo ama gitmior karşıdaki kişiye mesajım yada ondan gelmiyor, attıgım mesajların %70i gitmiyo insanlara dolayısıyla konuşmak eziyete dönüşüyo, windows messengerdan girdigimde mesajlarım düzgün olarak gidio problem windows live messengerda sanırım plusdan başka birşey yüklü degil we 8.5 sanırım orjinal sitesindeki son sürüm yani o versiyonu kullanıorm yardım lütfen...

kaldırıp tekrar yüklemeyi deniyiniz...

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?