Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 279

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
messenger - avatarı
messenger
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2781
messenger - avatarı
Ziyaretçi
pc e format attıkdan hemen sonra yükleyince bile aynı problem oluyo ama =( sadece msn silip yüklemem yeterli olucanı sanmıorm Msn Confused başka bişi war sanırım
Sponsorlu Bağlantılar
kenevir34 - avatarı
kenevir34
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2782
kenevir34 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar, bilgisayardan anlayan birileri başkalarının msn de yazıştıklarını kendi ekranında görebiliyomuş.MESELA,ben bir arkadaşımlar msn de yazışıyom,başka biri ugraşmış etmiş benim arkadaşımla yazıştıklarımı kendi bilgisayarında görebiliyo okuyabiliyor..bunu nasıl başarmış bende anlamadım ama gerçekten bunu gördüm.ama nasıl oldugunu anlatmadı.belki sizde görmüşünüzdür belki.neyse ben asıl konuya geleyim.ÖNCELİKLE BEN BUNU NASIL ENGELLEYEBİLİRİM:BU ŞEKİLDE BENİM YAZIŞTIKLARIMIDA GÖREBİLR BU İNSAN.ve bunun nasıl yapıldıgını bilen biri varsa bana anlatabilirmi?msn nimi isterseniz verebilirim.
Sponsorlu Bağlantılar
MrBlack - avatarı
MrBlack
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2783
MrBlack - avatarı
Ziyaretçi
Benim kameram normalde çalışıyor sorunsuz olarak ancak msnde ne karşı tarafın goruntusu bana geliyor nede ben kameramı açabiliyorum ses ve görüntü kurulumuna geldiğimde hata veriyor hata söyle Ses ve görüntü kurulumunu şu anda çalıştıramıyoruz. ama wweb kamerası ayarlarına geldiğimde goruntu var ama ordada kamerayı seçme yeri kapalı ne yapmamız lazım acaba
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
11 Kasım 2007       Mesaj #2784
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
messenger adlı kullanıcıdan alıntı

pc e format attıkdan hemen sonra yükleyince bile aynı problem oluyo ama =( sadece msn silip yüklemem yeterli olucanı sanmıorm Msn Confused başka bişi war sanırım

Sanırım Internet Security kullanıyorsun. Eğer durum böyleyse Messenger ı Anti-virüs e tanıtman gerekiyor. Windows Messenger dan iletinin gönderildiğini belirtiyorsunuz. O zaman tamamen messenger ı engelleyen bi olaydan bahsedilebilinir.

Alıntı
kenevir34 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar, bilgisayardan anlayan birileri başkalarının msn de yazıştıklarını kendi ekranında görebiliyomuş.MESELA,ben bir arkadaşımlar msn de yazışıyom,başka biri ugraşmış etmiş benim arkadaşımla yazıştıklarımı kendi bilgisayarında görebiliyo okuyabiliyor..bunu nasıl başarmış bende anlamadım ama gerçekten bunu gördüm.ama nasıl oldugunu anlatmadı.belki sizde görmüşünüzdür belki.neyse ben asıl konuya geleyim.ÖNCELİKLE BEN BUNU NASIL ENGELLEYEBİLİRİM:BU ŞEKİLDE BENİM YAZIŞTIKLARIMIDA GÖREBİLR BU İNSAN.ve bunun nasıl yapıldıgını bilen biri varsa bana anlatabilirmi?msn nimi isterseniz verebilirim.

Mesajlaşma olayını internet kafeden yapıyorsan böyle bi olay var. Aynı ağ, aynı çalışma grubu üzerinde olan bilgisayarlardan iletimlerini almak mümkün ne yazık ki. Bunu da engellemenin bi yolu yok. Ancak evden kullanım yapıyorsan böyle bişeyin mümkün olacağını sanmıyorum. Sadece bilgisayarına dışarıdan müdahale yapılarak alınmış olabilir.
Son düzenleyen torchbearer; 11 Kasım 2007 23:43 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Real_Life - avatarı
Real_Life
Ziyaretçi
13 Kasım 2007       Mesaj #2785
Real_Life - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar live messengerda ses ve görüntü kurulumunu tıklıyorum fakat defalarca denememe rağmen ses ve görüntü kurulumunu gerçekleştiremiyoruz diyor.Porgramı kaldırıp denedim yine olmadı.Yardımlarınız bekliyorum...
Real_Life - avatarı
Real_Life
Ziyaretçi
13 Kasım 2007       Mesaj #2786
Real_Life - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MrBlack adlı kullanıcıdan alıntı

Benim kameram normalde çalışıyor sorunsuz olarak ancak msnde ne karşı tarafın goruntusu bana geliyor nede ben kameramı açabiliyorum ses ve görüntü kurulumuna geldiğimde hata veriyor hata söyle Ses ve görüntü kurulumunu şu anda çalıştıramıyoruz. ama wweb kamerası ayarlarına geldiğimde goruntu var ama ordada kamerayı seçme yeri kapalı ne yapmamız lazım acaba

Arkadaşlar bu sorun bendede var yardımcı olabilirmisiniz...
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
13 Kasım 2007       Mesaj #2787
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Alıntı
Real_Life adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle kamera ve ses ayarlarınızın ve sürücülerinin tam yüklenip yüklenmediğini gözden gecirin yada güncel driverlarını tekrar yükleyerek deneyin.

Güvenlik yazılımlarınızı geçicici pasifize edip deneyin sorunun kaynağına daha cabuk ulaşırsınız.
MrBlack - avatarı
MrBlack
Ziyaretçi
13 Kasım 2007       Mesaj #2788
MrBlack - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Real_Life adlı kullanıcıdan alıntı

kardes msn 8.5 yukle sorun cozuluyor yani bende çözüldü Msn Happy
buzdagi83 - avatarı
buzdagi83
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2789
buzdagi83 - avatarı
Ziyaretçi
Slm. İşyeri bilgisayarımda sadece işyerinin msn adresinin açık olmasını istiyorum. Başka herhangi bir msn adresi ile msn e girilmesini istemiyorum. Bunun için araştırma yaptım ama hiçbir bilgi yok. eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2790
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
buzdagi83 adlı kullanıcıdan alıntı

Slm. İşyeri bilgisayarımda sadece işyerinin msn adresinin açık olmasını istiyorum. Başka herhangi bir msn adresi ile msn e girilmesini istemiyorum. Bunun için araştırma yaptım ama hiçbir bilgi yok. eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

belirtiğiniz işlemi yapma şamsınız yok bunu engelleyen herhangi bir yazılımda yok msn programı ile her yerde gecerli oaln hertür adres ile giriş yapılabilir.bunu engellemek sizin elinizde başkalarının girişini siz engel olacaksınız bunun için bir yazılım mevcut değildir...