Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 28

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2006       Mesaj #271
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boys_yaralı adlı kullanıcıdan alıntı

dostum peki msn discoveri yüklesem 7.5 silinirmi????

MSN Discovery MSN Messenger'a Özellik Katan Bir Yamadır. MSN Messenger'ı Silmez.
Sponsorlu Bağlantılar
xzibit - avatarı
xzibit
Ziyaretçi
12 Şubat 2006       Mesaj #272
xzibit - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msn adresim klasik bi adres diil ve ben onun gizli sorusunu değiştirmek istiyorum ve alternatif bi email adresi yazmadığım için gizli soruyu değiştiremiyorum lütfen bana yardım edin(hesabı silme yöntemini yazsanız da olur)
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen xzibit; 12 Şubat 2006 21:14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #273
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xzibit adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim msn adresim klasik bi adres diil ve ben onun gizli sorusunu değiştirmek istiyorum ve alternatif bi email adresi yazmadığım için gizli soruyu değiştiremiyorum lütfen bana yardım edin(hesabı silme yöntemini yazsanız da olur)

Soruna cevap alt linkdedir....Smiley9

MSN - Hotmail Hesabı Kapatma - Silme
wellhi4 - avatarı
wellhi4
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #274
wellhi4 - avatarı
Ziyaretçi
karşı tarafın çevrımdışı beklediğini görebilirmiyim?
boys_yaralı - avatarı
boys_yaralı
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #275
boys_yaralı - avatarı
Ziyaretçi
ya dostum bende msn discovery var onu çalıştırınca örneğin i yazcam ` oluo ç yazcam / oluo discovery yi kapadınca eski haline dönüyo ne yapabilirim?
since1907 - avatarı
since1907
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #276
since1907 - avatarı
Ziyaretçi
iki gün önce pc ye format attım o günden bu yana karşı taraf bana kamerasını açamıyor yani kimseyi göremiyorum Msn Sad
not : benim kameram yok.. yüklü olan msn 7,5 (0324)
7,0 yükledim olmadı plus ı kaldırdım olmadı discovery ekledim kaldırdım olmadı her şeyi denedim olmadı varmı yardım edebilecek birisi ?
karşıdaki hiç açılmıyor ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #277
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
since1907 adlı kullanıcıdan alıntı

iki gün önce pc ye format attım o günden bu yana karşı taraf bana kamerasını açamıyor yani kimseyi göremiyorum Msn Sad
not : benim kameram yok.. yüklü olan msn 7,5 (0324)
7,0 yükledim olmadı plus ı kaldırdım olmadı discovery ekledim kaldırdım olmadı her şeyi denedim olmadı varmı yardım edebilecek birisi ?
karşıdaki hiç açılmıyor ....

Önce karşıdaki senle konuştuğu an resmin altında camera gözüküyor mu ? ve sen ayar yaptın mı araçlar seçeneklerden cameramı karşı tarafa göster diye > sende olup olmaması önemli değil zaten maksat ayaralrı tam mı kontrol et > ve hareketli resimleri görebiliyormusun konuşma penceresinde veya başka web sayfalarında > kısaca yeterli bilgi sağlasan uzaktan yardımımız olacak aksi senin ifadenle hareket edeciğz umarım ne demek istediğimi anladın > kolay gelsin
caglaryilmaz - avatarı
caglaryilmaz
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #278
caglaryilmaz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar resimlerin kopyaşlanmasını engellemek için space'e nasıl sağ tuş kilidi koyarım? (kopyaşlamak için başka yöntemlerde var ama sağ tuş tan başka yöntemleri bilmeyenler var.)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2006       Mesaj #279
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
caglaryilmaz adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar resimlerin kopyaşlanmasını engellemek için space'e nasıl sağ tuş kilidi koyarım? (kopyaşlamak için başka yöntemlerde var ama sağ tuş tan başka yöntemleri bilmeyenler var.)

Gerekli Kodu Bilmiyorum Ama Uğraşmamanı Tavsiye Ederim İsteyen Her Türlü Alır Prent Screen İle Bile Alırlar Sadece Zaman Kaybı Olur.!
rediron - avatarı
rediron
Ziyaretçi
14 Şubat 2006       Mesaj #280
rediron - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşalr karşı tarafın beni engelleyip engellemediğini nasıl öğrenebilirim???