Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 280

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
Real_Life - avatarı
Real_Life
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2791
Real_Life - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı

Öncelikle kamera ve ses ayarlarınızın ve sürücülerinin tam yüklenip yüklenmediğini gözden gecirin yada güncel driverlarını tekrar yükleyerek deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Güvenlik yazılımlarınızı geçicici pasifize edip deneyin sorunun kaynağına daha cabuk ulaşırsınız.

Arkadaşlar sorun donanımlarda değil sorun yazılımda ve onuda çözdüm...
brad100 - avatarı
brad100
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2792
brad100 - avatarı
Ziyaretçi
arkadailar artık hotmail 8.5 i ücretsiz maille herkese gönderdi önemsiz kutusuna bakın oraya atabiliyor ve çok fazla yenilik var ben beta kullanıyodum bu sorunları aşıyodu şimdi orjinalı var hiç sorun yok tavsiye ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Th3King - avatarı
Th3King
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2793
Th3King - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn i her açışımda giriş noktası bulunamadı diye bir hata veriyor ne yapabilirim bu konuda ?

Alıntı
[WoL]bL adlı kullanıcıdan alıntı

Aldıgınız Hata msnmsngr.exe nin bulunamaması.Denetim Masası>Program Ekle ve ya Kaldır bolumunden msn i silin ve tekrar yükleyip deneyin.

cevabınız için teşekkürler ama en az 5 kere kaldırıp yükledim farklı farklı sitelerdende indirip denedim msn i ama nafile sonuç yine aynı Msn SadMsn Cry
Son düzenleyen Th3King; 14 Kasım 2007 16:38 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Kasım 2007       Mesaj #2794
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
buzdagi83 adlı kullanıcıdan alıntı

Slm. İşyeri bilgisayarımda sadece işyerinin msn adresinin açık olmasını istiyorum. Başka herhangi bir msn adresi ile msn e girilmesini istemiyorum. Bunun için araştırma yaptım ama hiçbir bilgi yok. eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

ahmed'in dedikleri doğru. Yani programa erişebilen herkes her türlü adresle giriş yapabilir. Mesela bilgisayarınızın başındayken başkalarına siz engel olacaksınız. Bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda ya Win+L tuş birleşimiyle Windowsu kilitleyeceksiniz ya da Messenger Plus! programını kurup, Messenger'ı kilitleyeceksiniz. Messenger Plus!'ın sunduğu kilit işlevi işi bilenler tarafından kolayca aşılabilir ama işi bilmeyenleri zorlayacaktır.

Bir de Messenger Air Live diye bir program var ve onun da benzer bir Messenger kilit sistemi var. Onu da deneyebilirsiniz. https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/42278-messenger-air-live-turkce-resimli-anlatim.html Bu bağlantıda verilen zip dosyasını indirip Türkçesini kurabilirsiniz. Ama ben bu Türkçe sürümü kullanırken birkaç tuhaflıkla karşılaştım, yani Türkçe sürüm orijinal İngilizcesindeki gibi çalışmıyor. Bu yüzden İngilizceniz varsa Messenger Air Live - Developed by DL, designed for Windows Live Messenger sitesinden orijinal İngilizce sürümü kullanmanızı öneriyorum. Bu iki programın, Messenger Plus! ve Messenger Air Live'ın Messenger kilidi özelliklerini anlamaya çalışırsanız, işinize yarayabileceğini düşünüyorum. Kolay gelsin. (Messenger Plus!, MSN ve Messenger Plus! Live, Windows Live Messenger ile uyumludur. Messenger Air Live ise yalnızca Widows Live Messenger için hazırlanmış bir eklentidir.

Alıntı
brad100 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadailar artık hotmail 8.5 i ücretsiz maille herkese gönderdi önemsiz kutusuna bakın oraya atabiliyor ve çok fazla yenilik var ben beta kullanıyodum bu sorunları aşıyodu şimdi orjinalı var hiç sorun yok tavsiye ederim

Bildiğim kadarıyla Windows Live Messenger 8.5 sürümü (keşke siz de böyle 8.5'in ne olduğunu açıkça yazsaymışsınız bilmeyenler için) halen BETA aşamasında, ve açıkçası ben sizin dediğiniz kadar yenilik göremedim. Siz MSN Messenger'dan yükselttiyseniz bilemem. Ayrıca, bana dediğiniz şekilde mail falan gelmedi. Gelse bile Önemsiz kutusuna gideceğini zannetmiyorum. Sonuçta ikisi de Microsoft değil mi? Microsoft tutup da kendi reklam mailini Önemsiz kutusuna göndermez. Msn Tongue
bandanas - avatarı
bandanas
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2795
bandanas - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
7.5 kullanıyorum yakın zamana kadar posta kutusunu açtığımda eski sürüm görünümü çıkıyordu ki şimdi live görüntüsü çıkıyor. Herhangi bir yükseltme yapmadım bu genel bir değişim mi acaba? 5gb a yükseltmeleri bana bir şey ifade etmiyor eski görünüme dönme şansı var mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2796
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bandanas adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,
7.5 kullanıyorum yakın zamana kadar posta kutusunu açtığımda eski sürüm görünümü çıkıyordu ki şimdi live görüntüsü çıkıyor. Herhangi bir yükseltme yapmadım bu genel bir değişim mi acaba? 5gb a yükseltmeleri bana bir şey ifade etmiyor eski görünüme dönme şansı var mı?

Mailbox'ınızın sol alt köşesinde "Klasiğe geçin" seçeneğini tıklayın.
mahir_sus - avatarı
mahir_sus
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2797
mahir_sus - avatarı
Ziyaretçi
mrb msn actigimiz bi ufak sayfa gibi aciliyorya sinir edici eskinden today di adi glb bunu nasil kaldirabirliz
bandanas - avatarı
bandanas
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2798
bandanas - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkürler onu yaptım ama aynı kaldı. Benim kullandığın görünüm daha eskiydi hani ilk msn posta sayfası live olmayan.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2007       Mesaj #2799
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bandanas adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkürler onu yaptım ama aynı kaldı. Benim kullandığın görünüm daha eskiydi hani ilk msn posta sayfası live olmayan.

MSN Mailbox, MSN Messenger ile doğrudan ilgisi olmayan ayrı bir hizmet ve kendini güncelledi; Windows Live olarak. Bu nedenle eski posta kutusu görünümüne dönmeniz mümkün değil.
Bu sebeple bununla ilgili yeni konu açmamanızı rica edeceğim.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
15 Kasım 2007       Mesaj #2800
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mahir_sus adlı kullanıcıdan alıntı

mrb msn actigimiz bi ufak sayfa gibi aciliyorya sinir edici eskinden today di adi glb bunu nasil kaldirabirliz

Windows Live Today veya eski sürümdeki adı MSN Today olarak bildiğimiz pencereyi, messenger ı açtığınız vakit bu pencere açılacaktır. Siz seçenekler başlığından ve de genel sekmesinde bulunan bununla ilgili çentik kutusunu boş bırakır ve tamam derseniz bir daha açılmayacaktır. Ancak açtığınız her başka accountlar için bu pencere bir kereye mahsus yine açılacaktır.