Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 281

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Kasım 2007       Mesaj #2801
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
mahir_sus adlı kullanıcıdan alıntı

mrb msn actigimiz bi ufak sayfa gibi aciliyorya sinir edici eskinden today di adi glb bunu nasil kaldirabirliz

http://account.live.com adresinde oturum açıp, Konum/Bölge (Location/Region) 'nizi Türkiye olarak ayarlarsanız, Messenger'da oturum açtığınız zaman bu pencere hiç çıkmaz, hatta Messenger Seçenekleri'nde torchbearer'ın dediği bununla ilgili seçeneğin olduğu kısmı bile göremezsiniz. Çünkü bu Windows Live Today penceresi Amerika Birleşik Devletleri ve belki bazı başka ülkelerde kullanılan bir özellik, ama Türkiye hesaplarında bu özellik devre dışı bırakılmış durumda. Zaten farketmişsinizdir, hava durumunu falan gösterdiği şehir Amerika Birleşik Devletleri'nin bir eyaletinin adı oluyor genelde. Ve dediğimi yaptığınız takdirde kişi listenizde Windows Live Today'in düğmesini de göremezsiniz (Messenger'ı sistem tepsisine küçültüp geri açmadığınız sürece, çünkü böyle yapınca düğme orada beliriveriyor ama anlamadım neden böyle oluyor Msn Confused).
Sponsorlu Bağlantılar
vangeance - avatarı
vangeance
Ziyaretçi
15 Kasım 2007       Mesaj #2802
vangeance - avatarı
Ziyaretçi
Paylaşım Klasörü Çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar
klasor olusturuyoruz fakat esitlenemiyor diyor dosya paylasilmiyor bos gozukuyor Daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor fakat hiç düzelmiyor. Bu problemi nasıl halledeibliriz? Arkadaş ile paylaşım klasörü oluşturuyorum fakar dosya paylaşamıyorumMsn CryMsn CryMsn Cry
sat7ram - avatarı
sat7ram
Ziyaretçi
15 Kasım 2007       Mesaj #2803
sat7ram - avatarı
Ziyaretçi
beni kimlerin engellediği ve bazı arkadaşlarım cevrimdışı nasıl gorebilirim
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Kasım 2007       Mesaj #2804
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
vangeance adlı kullanıcıdan alıntı

Paylaşım Klasörü Çalışmıyor

klasor olusturuyoruz fakat esitlenemiyor diyor dosya paylasilmiyor bos gozukuyor Daha sonra tekrar deneyiniz yazıyor fakat hiç düzelmiyor. Bu problemi nasıl halledeibliriz? Arkadaş ile paylaşım klasörü oluşturuyorum fakar dosya paylaşamıyorumMsn CryMsn CryMsn Cry

Windows Live adresinden Windows Live Messenger sürüm 2008'in son beta sürümünü yükleyip deneyin.

Alıntı
sat7ram adlı kullanıcıdan alıntı

beni kimlerin engellediği

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler)
Alıntı
sat7ram adlı kullanıcıdan alıntı

ve bazı arkadaşlarım cevrimdışı nasıl gorebilirim

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek
y_baha - avatarı
y_baha
Ziyaretçi
17 Kasım 2007       Mesaj #2805
y_baha - avatarı
Ziyaretçi
yaa abicim benim msn den kişilerime ben göndermediğim halde reklam içerikli mailler gidiyor.Şifremi de gizli soruyuda değiştirdim ama yine de gidiyor.Sizce napmalıyım.Çabuk yardımcı olursanız sevinirim...
boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
18 Kasım 2007       Mesaj #2806
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boozey adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar sistemim Windows Vista Ultimate ve tün güncellemeler yapilmis durumda! Kaspersky kurulu ve güvenlik durumundan msn'ye tam izin verili! Ama hala Msn Messenger 81000306 Hatasi aliyorum? Sorun gider dedigimde hersey sorunsuz diyor fakat baglanmiyor. Ayni modemde laptop ile Vista Home Premium'la baglaniyorum. Diger sistemde ek olarak CfosSpeed kurulu ve hatanin ordan kaynaklandigini düsünüyorum? Ama CfosSpeed'i tamamen kaldirip tekrar denedim, msn 8,5 denedim yinede olmadi. Yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkürler.

Bu problem yüzünde eski pc'yi bozdum. Bununla ugrasirken olur olmaz seyler yaptim ve sonunda anakarti bozdum. Sonunda yeni pc ile sorunu çözdüm.Ben yandim baskalari yanmasin.

Problemin çözümü!!!

Baslat=> çalistir=> cmd (yazin) onaylayin=> Buradaki kodu yazin=> netsh int tcp set global autotuninglevel=disable
dj10ur - avatarı
dj10ur
Ziyaretçi
19 Kasım 2007       Mesaj #2807
dj10ur - avatarı
Ziyaretçi
s.a. wlm 8.5 i sistemden kaldırmam gerekıyor setup ı olmadıgı ıcn kldıramadım yardım edermsnz
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Kasım 2007       Mesaj #2808
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dj10ur adlı kullanıcıdan alıntı

s.a. wlm 8.5 i sistemden kaldırmam gerekıyor setup ı olmadıgı ıcn kldıramadım yardım edermsnz

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
BreakDance Türkiye - avatarı
BreakDance Türkiye
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2809
BreakDance Türkiye - avatarı
Ziyaretçi
Mrb;
A4 TECH Web kameramı yüklüyorum, Fakat hata mesajı veriyor verilen hatamesajı;

USB-PC CAMERA disc üzerindeki ''usbVM303.sys'' Dosyası gerekli diyor..

Ne yapmam gerekiyor?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Kasım 2007       Mesaj #2810
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BreakDance Türkiye adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb;
A4 TECH Web kameramı yüklüyorum, Fakat hata mesajı veriyor verilen hatamesajı;

USB-PC CAMERA disc üzerindeki ''usbVM303.sys'' Dosyası gerekli diyor..

Ne yapmam gerekiyor?

İlgili dosya:
http://lnlnss.googlepages.com/usbVM303.sys
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.