Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 282

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
XxxCracks - avatarı
XxxCracks
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2811
XxxCracks - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar Windows Server 2003 Kurulu Makinade Nasıl Msn Kurabiliriz .
Administrator Girişinine Sahibim Msn Kurarken Bana windows Server , Xp xp2 vb. İşletim Sitemlerine Sahip Olmaslısınız Diyor ..
Sponsorlu Bağlantılar
Portablesini indirdiğimde de "boxfile corpurted" diye birşey veriyor ne yapmam gerkiyor yardımcı olabilirmisiniz...
mesiah22 - avatarı
mesiah22
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2812
mesiah22 - avatarı
Ziyaretçi
slm benım msn adresım hep baglanıor durumunda kalıor fakat baglanmıor kontrol ettıgım halde sıstemde sorun yok dıor 4 gundur kendı msn adresımden baglanamıyorum pls yardım!! şimdiden teşekkurler!!
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Kasım 2007       Mesaj #2813
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
XxxCracks adlı kullanıcıdan alıntı

Administrator Girişinine Sahibim Msn Kurarken Bana windows Server , Xp xp2 vb. İşletim Sitemlerine Sahip Olmaslısınız Diyor ..
Portablesini indirdiğimde de "boxfile corpurted" diye birşey veriyor ne yapmam gerkiyor yardımcı olabilirmisiniz...

Aşağıdaki adresten indirip yüklemeyi deneyiniz:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=tr&FamilyID=d78f2ff1-79ea-4066-8ba0-ddbed94864fc

Windows Server 2003 desteklenen işletim sistemleri listesinde görünüyor.

Alıntı
mesiah22 adlı kullanıcıdan alıntı

slm benım msn adresım hep baglanıor durumunda kalıor fakat baglanmıor kontrol ettıgım halde sıstemde sorun yok dıor 4 gundur kendı msn adresımden baglanamıyorum pls yardım!! şimdiden teşekkurler!!

Bağlanamama işlemi sonunda hangi hata mesajıyla karşılaşıyorsunuz? Windows Messenger kullanarak oturum açmayı denediniz mi? Sorun sadece tek bir Messenger hesabı ile mi ilgili? Daha fazla bilgi vermeniz gerekiyor.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2814
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
XxxCracks adlı kullanıcıdan alıntı

wlm 8.1 server 2003 ve 2007 rc2 de çalışıyor ,

ama 8.5 i daha denemedim doğrusu.
mesiah22 - avatarı
mesiah22
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2815
mesiah22 - avatarı
Ziyaretçi
evet sadece benım hesabım acılmıyor arakadaslarımın hesabını denedık acılıyor benımkı acılmıyor ve her hangı bir hatada mesajıda gelmıyor!! nolur yardım pls!!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Kasım 2007       Mesaj #2816
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

evet sadece benım hesabım acılmıyor arakadaslarımın hesabını denedık acılıyor benımkı acılmıyor ve her hangı bir hatada mesajıda gelmıyor!! nolur yardım pls!!

Bu konuda anlatılan işlemlerin tümünü yapmak zorunda değilsiniz. Sadece belirtilen klasörleri siliniz. Ayrıca Windows Messenger'da oturum açıp açamadığınıza dair yönelttiğim soruyu cevaplamamışsınız? Başlat > Programlar > Windows Messenger

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
mesiah22 - avatarı
mesiah22
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2817
mesiah22 - avatarı
Ziyaretçi
ben windows messenger kullnmıyorum vista yuklu bende msn 8.1 kullanıorum bahsettıgınız gibi windows messenger a baktım baslatta gorunmuyor sadece live messenger var!! herhangi bir hack olabilme ihtimali varmı? bızım evımızde 3 adet pc var ve 3 dede denedım ama olmuor!!
serverser - avatarı
serverser
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2818
serverser - avatarı
Ziyaretçi
Mesiah merhabalar tanalmm.Msn Happy
mesiah22 - avatarı
mesiah22
Ziyaretçi
20 Kasım 2007       Mesaj #2819
mesiah22 - avatarı
Ziyaretçi
yaw arkadaslar bu sorun sadece bendemı oluyor. acaba msn bastan yuklesem sorunu giderebılırmıyım?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Kasım 2007       Mesaj #2820
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

yaw arkadaslar bu sorun sadece bendemı oluyor. acaba msn bastan yuklesem sorunu giderebılırmıyım?

Bir önceki cevabımda nasıl hesabınızla ilişkili olan klasörlere ulaşabileceğinizi ve onları silmeniz gerektiğini belirttim. İlgili klasörleri silin sonra tekrar oturum açmayı deneyin.