Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 285

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
berna nur - avatarı
berna nur
Ziyaretçi
30 Kasım 2007       Mesaj #2841
berna nur - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar messenger discovery yükleyemiyorum yolunu bilen varmı şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
grgphoto - avatarı
grgphoto
Ziyaretçi
30 Kasım 2007       Mesaj #2842
grgphoto - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
demırcı adlı kullanıcıdan alıntı

Aşağıda hata raporunu veriyorum.Hata raporı msn açılır açılmaz hemen çıkıp msn i kapatıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Msn i tekrar yükledim.Olmadı Webcam programı tekrar yükledim ama bir fayda etmedi.

Ne yapabilirim

[url=http://www.resimekle.gen.tr/]qqw75dgcpne6f2un85gv[/UR

Dün gece elektrik kesilmesi ile pc kapandı. Sabah açtığımda msn bağlandığı gibi geçersiz işlem yürüttü diyerek kapanıyor. Yukarıda ki gibi hata veriyor.
demırcı - avatarı
demırcı
Ziyaretçi
30 Kasım 2007       Mesaj #2843
demırcı - avatarı
Ziyaretçi
benim webcam den sanırım bu hatayı veriyor çözümünü bulamadım
pc ye format attım yok, driveri sildim yükledim yok msn i sildim yükledim yine olmadı

webcam de mi bir sorun var acaba usb den mi kaynaklanıyor?
DuLLSoN - avatarı
DuLLSoN
Ziyaretçi
30 Kasım 2007       Mesaj #2844
DuLLSoN - avatarı
Ziyaretçi
Msn artık beni mp3lerden korumasın ya!
Ne zaman msnde birinden mp3/video alsam msnde "tamamlandı" linkine tıklayınca "msn falanca dosyanın size zararlı olabileceğini düşündüğünden dosyayı engelledi" diyor ve çat diye siliyor. ben 10 dakka beklemişim 8mb mp3 almışım arkadaştan msn bey bana zararlı diye siliyo bi hareketle. Artık sinir seviyemi zorluyorum yokmudur bi çaresi patch i bunun. Msn in beni korumasını engellemek için?
Yardımınız için teşekkürler
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
30 Kasım 2007       Mesaj #2845
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
berna nur adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar messenger discovery yükleyemiyorum yolunu bilen varmı şimdiden teşekkürler

Yükleme yapmak için güvenlik programınızı (anti-virüs, internet security veya arka planda çalışan spy programınızı) devre dışı bırakın ve kurulum yapmaya başlayın. Eğer bu şekilde yine de yükleme yapamıyorsanız. Messenger Discovery Live'ı tekrar indiriniz. İndirmeden önce tarayıcınızın geçici dosyalarını siliniz (Internet Explorer > Sağ Tık > Özellikler > Genel sekmesi > Gözatma Geçmişi altında yer alan Sil butonuna basın ve temizleme yapın). Bunu yaptıktan sonra dosyayı indirip güvenlik programlarını devre dışı bıraktıktan sonra kurulum işlemi yapabilirsiniz.
demırcı - avatarı
demırcı
Ziyaretçi
1 Aralık 2007       Mesaj #2846
demırcı - avatarı
Ziyaretçi
8.5 yükledim ve bu sorunu aştım arkadaşlar Msn Happy
hata raporsuz msn i özlemişim Msn Happy
HAKLY - avatarı
HAKLY
Ziyaretçi
1 Aralık 2007       Mesaj #2847
HAKLY - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar bi sorum olcak. benim msn sürekli açılıp kapanıyor neden olabilir. ben açıyorum 1 dk sürmüyo kapanıyo tekrar açılıyo. herşeyi denedim ama olmuyor. yeni sürümde bi sorun olabilirmi. format dahi attı komple yeniden kudum ama maalesef başaramadım bi yardım ederseniz sevinirim
haruntaner - avatarı
haruntaner
Ziyaretçi
2 Aralık 2007       Mesaj #2848
haruntaner - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bedne MSN 8.1 kurulu vaziyete bide stuff plug in var. iki msn hesabımdan birinde problem yoken diğerinde bir türlü bağlanamıyorum.aslında bağlanıyorum fakan 2 saniye sonra bağlantım kopuyor bunun nedeni ne olaki...
exzal - avatarı
exzal
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #2849
exzal - avatarı
Ziyaretçi
yaa arkadaslar yazdılarımı karşı taraf girmeden alt alta her yazdıgımda nik çıkmadan yazmak istiyorum bi yerdede resimdede gördüm ayarımı var yardım edin plz resim
ImageShack - Hosting :: 63812176hn5.jpgmyphp?image63812176hn5
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #2850
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
exzal adlı kullanıcıdan alıntı

yaa arkadaslar yazdılarımı karşı taraf girmeden alt alta her yazdıgımda nik çıkmadan yazmak istiyorum bi yerdede resimdede gördüm ayarımı var yardım edin plz resim
ImageShack - Hosting :: 63812176hn5.jpgmyphp?image63812176hn5

wlm seçeneklerinde;

*belirttiğim özelliği aktif yapınız...

adszqw4th