Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 286

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
arrival - avatarı
arrival
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #2851
arrival - avatarı
Ziyaretçi
msn ileti geçmişini "sohbet günlük dosyalarım" adlı bir klasörde toplayıp flash belleğe atmıştım. aynı klasörü bilgisayara aktardığımda .html uzantılı geçmiş dosyalarımı ms-dos uygulaması olarak gösterdi bilgisayar ve açmak istediğimde "parametre hatalı" şeklinde bir uyarı veriyor. msn ifadeleri de yanında başka bir klasörde kayıtlı durumda. bunu nasıl düzeltip geçmiş dosyalarıma ulaşabileceğimi bilen biri var mı acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
yuce_sezar - avatarı
yuce_sezar
Ziyaretçi
4 Aralık 2007       Mesaj #2852
yuce_sezar - avatarı
Ziyaretçi
msn imi açarken tıkladıktan sonra loader exe windows tarafından bulunamadı dıye bı yazı çıkıyor onu kapatınca msn im açılıyor bu neden olabılır
Sponsorlu Bağlantılar
PORYAD - avatarı
PORYAD
Ziyaretçi
5 Aralık 2007       Mesaj #2853
PORYAD - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yuce_sezar adlı kullanıcıdan alıntı

msn imi açarken tıkladıktan sonra loader exe windows tarafından bulunamadı dıye bı yazı çıkıyor onu kapatınca msn im açılıyor bu neden olabılır

Messenger Discovery programını kaldırdıysan bilgisayarın öyle bi hata verir msn açarken.

Düzgün kaldıramamışsın demektir.

Eğer öyleyse discovery i tekrar kur sonra kaldır.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
5 Aralık 2007       Mesaj #2854
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yuce_sezar adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Discovery Live ı yükleyip kaldırmışsınız ancak tam anlamıyla silinmemiş ve Messenger Discovery Live yüklü olduğunda Windows Live Messenger da açılırken loader.exe yi kontrol ediyor. İkisinin beraber açılması için. Messenger Discovery Live ı tekrar yükleyin ve yeniden kaldırmaya çalışın
OmerCagatay - avatarı
OmerCagatay
Ziyaretçi
6 Aralık 2007       Mesaj #2855
OmerCagatay - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 8.5 kullanıyorum ,Windows Xp Sp2 yüklü , 1024 k bağlantım var , COMODO Firewall Pro ve Avira Antivir kullanıyorum. MSN'de dosyalar çok ağır gidiyor firewall falan kapatarak denedim sonuç gene aynı nasıl düzelir neler yapabilirim Msn Confused
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Aralık 2007       Mesaj #2856
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
arrival adlı kullanıcıdan alıntı

msn ileti geçmişini "sohbet günlük dosyalarım" adlı bir klasörde toplayıp flash belleğe atmıştım. aynı klasörü bilgisayara aktardığımda .html uzantılı geçmiş dosyalarımı ms-dos uygulaması olarak gösterdi bilgisayar ve açmak istediğimde "parametre hatalı" şeklinde bir uyarı veriyor. msn ifadeleri de yanında başka bir klasörde kayıtlı durumda. bunu nasıl düzeltip geçmiş dosyalarıma ulaşabileceğimi bilen biri var mı acaba?

Flash belleğinizi bilgisayarınıza takıp günlüklerinizin olduğu klasörü açın. Sonra yukarıdaki menüden "Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/" sekmesine tıklayın. Bu sekmenin içeriğinde "Gelişmiş ayarlar" bölümünde, 'Gizli dosyalar ve klasörler' alt bölümünde "Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle" seçeneğini temizleyin, Tamam'a basıp kapatın.

Şimdi (MS-DOS uygulaması imiş gibi görünen) günlük dosyalarınızı yeniden adlandırın ve sonlarına .html ekleyin, yani HTML dosyaları olduklarını belirtin. Umarım şimdi çift tıklama ile açabileceksiniz.
tarikone - avatarı
tarikone
Ziyaretçi
6 Aralık 2007       Mesaj #2857
tarikone - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar,benim live msnyle bi problemim var....msn ye baglandiktan sonra 2 dk sonra kendisinden kopuyo,tekrar baglaniyorum yeniden gine kopuyo Msn Cry ,bunun nedenini bilen varmi???virus olabilirmi??yardimci olan herkese cok tesekkur......cvp bekliyorum
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
7 Aralık 2007       Mesaj #2858
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tarikone adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaslar,benim live msnyle bi problemim var....msn ye baglandiktan sonra 2 dk sonra kendisinden kopuyo,tekrar baglaniyorum yeniden gine kopuyo Msn Cry ,bunun nedenini bilen varmi???virus olabilirmi??yardimci olan herkese cok tesekkur......cvp bekliyorum

size tavsiyem eklentiler ve yamalar bu tür sorunlara neden olabiliyor eğer yüklü ise kaldırınız.eğer sorun devam ederse wlm kaldırıp tekrar kurunuz sorun devam ederse işletim sitemizde yada internet bağlantınızda sorun olabilir...

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
onuruno - avatarı
onuruno
Ziyaretçi
7 Aralık 2007       Mesaj #2859
onuruno - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle herkese sa diyorum.8.1'i+plus'ıda sildim wl installer indirdim yüklenicek şeyleri seçtim ama yüklenmiyo.anti wirüs+güwelik duwarını falnda kapattım ama yüklenmiyoMsn Confused
adszri6
kaan_ozyurt - avatarı
kaan_ozyurt
Ziyaretçi
7 Aralık 2007       Mesaj #2860
kaan_ozyurt - avatarı
Ziyaretçi
msn de görünen ismim şekilli olsun