Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 287

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
onuruno - avatarı
onuruno
Ziyaretçi
7 Aralık 2007       Mesaj #2861
onuruno - avatarı
Ziyaretçi
8.1 kullanıyodum 8.5 i yükliyim dedim wl installer da sorun war yüklemiyo sonra msx in 8.5 ini kurdum ilk başta girdi sorun yoktu 2. kez oturum açamadım bu hatayı weriyo hep.nette arastırdım biraz söleneneleri yaptım gene çözüm olmadı.2 mailde böle yapıor dierlerini açıyo anlamadım gittiMsn Sadsonra 8.1 tekrar kurdum gene aynı hata..
Sponsorlu Bağlantılar
aykut6722 - avatarı
aykut6722
Ziyaretçi
8 Aralık 2007       Mesaj #2862
aykut6722 - avatarı
Ziyaretçi
windowslıve.com seklınde msn adresını nasıl alablırım
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
8 Aralık 2007       Mesaj #2863
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
aykut6722 adlı kullanıcıdan alıntı

windowslıve.com seklınde msn adresını nasıl alablırım

Windows Live'a kaydol
dumbero - avatarı
dumbero
Ziyaretçi
8 Aralık 2007       Mesaj #2864
dumbero - avatarı
Ziyaretçi
Msn Sadmsn adresime giremiyorum şu hatayı veriyor 8100030d hatası yazıyo nasıl çözebilirim bunu lütfen yardım edinMsn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
8 Aralık 2007       Mesaj #2865
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dumbero adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Sadmsn adresime giremiyorum şu hatayı veriyor 8100030d hatası yazıyo nasıl çözebilirim bunu lütfen yardım edinMsn Sad

Saatin ordaki msn iconunundan çıkış yapıp;

Başat> Çalıştır Tıklayınız ve şunu yazınız regsvr32 softpub.dll Sonra Enter layınız...
postmasterC99 - avatarı
postmasterC99
Ziyaretçi
9 Aralık 2007       Mesaj #2866
postmasterC99 - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar ben msn 8.5 beta kullanıyorum ama sorunlar war sorunları çözemedim bir türlü msn de oyun kısmı açılmıyor paylaşım klasörüde açılmıyor ve en önemlisinde msn den dosya yollarken ve alırken çok yawaş alıyor yada yolluyor bunu bir türlü çözemedim

dosya yollamadaki yawaşlık msn den olabilirmi yada netten bunu bulamadım.

bilgisi olan varsa söylerlerse sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2007       Mesaj #2867
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
postmasterC99 adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşlar ben msn 8.5 beta kullanıyorum ama sorunlar war sorunları çözemedim bir türlü msn de oyun kısmı açılmıyor paylaşım klasörüde açılmıyor ve en önemlisinde msn den dosya yollarken ve alırken çok yawaş alıyor yada yolluyor bunu bir türlü çözemedim

dosya yollamadaki yawaşlık msn den olabilirmi yada netten bunu bulamadım.

bilgisi olan varsa söylerlerse sevinirim

Herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Discovery gibi örneğin. Çünkü Discovery, MSN üzerinden dosya alış-verişini yavaşlatabiliyor. Ayrıca Beta yerine Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) kullanmanızı öneririm.
postmasterC99 - avatarı
postmasterC99
Ziyaretçi
9 Aralık 2007       Mesaj #2868
postmasterC99 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz? Discovery gibi örneğin. Çünkü Discovery, MSN üzerinden dosya alış-verişini yavaşlatabiliyor. Ayrıca Beta yerine Windows Live Messenger 8.5 FINAL (Windows Live Suite) kullanmanızı öneririm.

evet Discovery ve plus kullanıyorum eklenti olarak ama aynılarını kullananlarda bu sorun yok tavsiyen için tsklr
omzo123 - avatarı
omzo123
Ziyaretçi
10 Aralık 2007       Mesaj #2869
omzo123 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.. bu siteye yeni üye oldum.. kaç aydır msn 7.5 yada live kullanmıyorum Allah rızası için yardım edin...

şu anda msn live yüklü.. mail bölümüne mailimi yazarken harfler çok yavaş geliyor.. şifremi falan ayzıyorum oturumu aç dediğim zaman bir müddet öyle kalıyor ve hizmet geçici olarak kullanılmadığından windows live messenger oturumu açamadı..lütfen daha sonra yeniden deneyin yazısı çıkıyor(800401f3) bu sitededeki herşeyi denedim ama olmadı malesef Msn Sad Msn Sad

daha önceleri hiç bi problemim yoktu.. taşındığımızda adsli nakil yaptırmamız baya uzun sürdü.. grev girdi araya ve benim yaklaşık 2 ay internet bağlantım olmadı.. sonra adslim geldiğinde msne giremediğimi farkettim ve halen bu durum devam ediyor Msn Sad Msn Sad
windows xp kullanıyorum.. birde bazen 80048883 hata koduda geliyor.. eğer sorularınız olursa sorun cevaplarım.. lütfen beni bu dertten kurtarın lütfeeennn!!!Msn Sad Msn Sad
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
10 Aralık 2007       Mesaj #2870
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
omzo123 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar.. bu siteye yeni üye oldum.. kaç aydır msn 7.5 yada live kullanmıyorum Allah rızası için yardım edin...

şu anda msn live yüklü.. mail bölümüne mailimi yazarken harfler çok yavaş geliyor.. şifremi falan ayzıyorum oturumu aç dediğim zaman bir müddet öyle kalıyor ve hizmet geçici olarak kullanılmadığından windows live messenger oturumu açamadı..lütfen daha sonra yeniden deneyin yazısı çıkıyor(800401f3) bu sitededeki herşeyi denedim ama olmadı malesef Msn Sad Msn Sad

daha önceleri hiç bi problemim yoktu.. taşındığımızda adsli nakil yaptırmamız baya uzun sürdü.. grev girdi araya ve benim yaklaşık 2 ay internet bağlantım olmadı.. sonra adslim geldiğinde msne giremediğimi farkettim ve halen bu durum devam ediyor Msn Sad Msn Sad
windows xp kullanıyorum.. birde bazen 80048883 hata koduda geliyor.. eğer sorularınız olursa sorun cevaplarım.. lütfen beni bu dertten kurtarın lütfeeennn!!!Msn Sad Msn Sad

Öncelikle bilgisayarınız Windows Live Messenger kullanmanıza olanak verdiğine göre 7.5 sürümünü kullanmanıza gerek yok. Ayrıca 7.5 da webcam daveti yoluyla açığın olduğunu söylemek isterim size. İlk hata koduna gelince. Böyle bir hata kodu hiçbir yerde geçmiyor. En azından benim başıma gelmediği için tam bişey söyleyemeyeceğim. Windows Messenger da oturum açmayı deneyin böyle hatalar alacak mısınız yine. Sonra Web Messenger dan oturum açmayı deneyin. Messenger kapalıyken (saatin yanından çıkış yapılmış haldeyken) aşşağıda vereceğim işlemleri yapmalısınız.Başlat > Çalıştır

regsvr32 Softpub.dll

regsvr32 Wintrust.dll

regsvr32 Initpki.dll

regsvr32 Rsaenh.dll

regsvr32 Mssip32.dll

regsvr32 Cryptdlg.dll

regsvr32 Msxml3.dll

Not: Hepsinin tek tek çalıştıra girilip enterlanması gerekir.

Bunları yaptıktan sonra yine bir düzelme yoksa bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar messengerdan oturum açmayı deneyin. Yine de olmuyorsa Messenger ınızı tamamen kaldırıp en son sürümü kurduktan sonra tekrardan deneyin.

Buraya tıklayın ve gelen sayfayı okuyun