Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 289

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
omzo123 - avatarı
omzo123
Ziyaretçi
14 Aralık 2007       Mesaj #2881
omzo123 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha öncedende sorunumu yazmıştım bana dediklerinizin hepsini yaptım ama malesef hala windos live i kullanamıyorum... Msn Sad Msn Sad Msn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
regsvr32 initpki.dll yi çalıştıra yazdığımda geçte olsa başarılı diye bir yanıt geliyor.. fakat msxml3 bende olmasına rağmen daha önce belirttiğim hata kodunu hala veriyor.. ne yapmam gerekiyor lütfen bana yardım edin.. kafayı yicem yaa Msn Sad Msn Sad .dll dosyalarını indirdim fakat nereye atacağımı bilmiyorum.. windows live i onarmayı denedim ama malesef işe yaramadı.. bana yardım ederseniz gerkeçten çok memnun olurum... Msn Sad Msn Sad Msn Sad ne yapmam gerekiyor??
yusufcuk - avatarı
yusufcuk
Ziyaretçi
15 Aralık 2007       Mesaj #2882
yusufcuk - avatarı
Ziyaretçi
abi ben bu msn kisi listemdeki kisileri nasil buyu gostere bilirim msn 7.5 de oldugu gibi ondan cok basitti yapmak kisiler gorunum diyoduk buyugu sectikmi oluyodu bunda ole bisi yok live messenger i kullaniyorum yardimci olursan sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
15 Aralık 2007       Mesaj #2883
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yusufcuk adlı kullanıcıdan alıntı

abi ben bu msn kisi listemdeki kisileri nasil buyu gostere bilirim msn 7.5 de oldugu gibi ondan cok basitti yapmak kisiler gorunum diyoduk buyugu sectikmi oluyodu bunda ole bisi yok live messenger i kullaniyorum yardimci olursan sevinirim

İçinde "Bir kişi bulun..." yazan Kişi Arama çubuğunun yanında biri aşağı biri yukarı bakan iki ok resmi olan bir düğme var. Onu tıklatıp "Kişilerin ayrıntılarını göster"i seçin.
_lily_ - avatarı
_lily_
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #2884
_lily_ - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar,
listemde ekli olan arkadaşlarım çevrimiçi oturum açıyorlar falak benim listemde açtıklarında çevrimdışı gözküyorlar hala...
bunun sebebi nedir bir kaç gündür bu durum böyle devam ediyor sebebini araştırdım ama bir şey bulamadım...
yardımcı olursanırım memnun olurum...Msn Happy
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2007       Mesaj #2885
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
_lily_ adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,
listemde ekli olan arkadaşlarım çevrimiçi oturum açıyorlar falak benim listemde açtıklarında çevrimdışı gözküyorlar hala...
bunun sebebi nedir bir kaç gündür bu durum böyle devam ediyor sebebini araştırdım ama bir şey bulamadım...
yardımcı olursanırım memnun olurum...Msn Happy

Windows Messenger'ı kullanarak oturum açın ve bir süre o şekilde kullanın. Herhangi bir değişiklik olup olmadığını gözlemleyin. Kişi listenizde çok sayıda kişi ekliyse ya da çok fazla kişi tarafından eklenmişseniz, bu gibi sorunları dönem dönem yaşayabilirsiniz. Sorun çoğu zaman Messenger sunucularından kaynaklanıyor, geçici bir sorun olması kuvvetle muhtemel.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
smallville - avatarı
smallville
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #2886
smallville - avatarı
Ziyaretçi
slm msn 8.5 yükledim ama her açıldığında bu uyarı çıkıyor sebep nedir

"loader.exe"windows tarafından bulunamıyor . İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin.....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2007       Mesaj #2887
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
smallville adlı kullanıcıdan alıntı

slm msn 8.5 yükledim ama her açıldığında bu uyarı çıkıyor sebep nedir

"loader.exe"windows tarafından bulunamıyor . İsmi doğru yazdığınızdan emin olup yeniden deneyin.....

MessengerDiscovery Live'ı bir kez daha kurup kaldırınız.
yvz - avatarı
yvz
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #2888
yvz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

80004005 nolu hata için;

C:\Documents and Settings\(kullanıcı adınızın olduğu klasör)\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

Bu klasöre gidin ve Windows Live Contacts klasörünün içinde ne var ne yoksa silin.

Daha sonra giriş yapmayı bir daha deneyin..

Bunu yaptım fakat hala aynı hatayı alıyorum. Üstelik msn messenger dan girebiliyorken, sadece windows live messenger da veriyor bu hatayı. Ayrıca bilgisayar başlarken "messengerdiscovery loader registry hatası" gibi bir şeyler çıkıyor. Sildim kaldırdım, yeniden yükledim, hemen her şeyi denedim ama, çözüm yok.

Windows live ı kaldırıp, msn messenger 7.5 i de yükledim fakat, bir üst sürümü var diyerek çalışmadı o da. Bir üst sürüm dediği de, windows live messenger... Yani sorunumun kaynaği Msn Confused
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Aralık 2007       Mesaj #2889
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
yvz adlı kullanıcıdan alıntı

Bunu yaptım fakat hala aynı hatayı alıyorum. Üstelik msn messenger dan girebiliyorken, sadece windows live messenger da veriyor bu hatayı. Ayrıca bilgisayar başlarken "messengerdiscovery loader registry hatası" gibi bir şeyler çıkıyor. Sildim kaldırdım, yeniden yükledim, hemen her şeyi denedim ama, çözüm yok.

MessengerDiscovery'i bir kez daha kurup kaldırın. Sonra;

C:\Program Files\MSN Messenger\ ve C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörlerinin içinde winhttp.dll ve version.dll dosyalarının olup olmadığını kontrol edin. Eğer mevcutlarsa bu dosyaları siliniz. (Not: Messenger sürümünüze göre bu klasörlerden birisi sisteminizde bulunmayabilir.)

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
yvz - avatarı
yvz
Ziyaretçi
16 Aralık 2007       Mesaj #2890
yvz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

MessengerDiscovery'i bir kez daha kurup kaldırın. Sonra;

C:\Program Files\MSN Messenger\ ve C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörlerinin içinde winhttp.dll ve version.dll dosyalarının olup olmadığını kontrol edin. Eğer mevcutlarsa bu dosyaları siliniz. (Not: Messenger sürümünüze göre bu klasörlerden birisi sisteminizde bulunmayabilir.)

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Hmm... Ufak bir isim karışıklığından dolayı çözülemiyormuş. Teşekkürler yardımlarınız için.
Bu arada forum kurallarını ihlal etmek gibi olmasın amaMsn Thinking, msndiscovvery mi, msnplus mı dersiniz ?