Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 291

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
gewinn - avatarı
gewinn
Ziyaretçi
20 Aralık 2007       Mesaj #2901
gewinn - avatarı
Ziyaretçi
selamlar lütfen yardım edinMsn Sad(((
msn mi açamıyorum sürekli hata veririyor vede hata kod u olarakta 80048820
Sponsorlu Bağlantılar
ve genişletilmiş hata kodu olarakta 80048412 veriyor bu ne demek ne yapabilirim..???

şimdidren teşekkürler
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
20 Aralık 2007       Mesaj #2902
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gewinn adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar lütfen yardım edinMsn Sad(((
msn mi açamıyorum sürekli hata veririyor vede hata kod u olarakta 80048820

Sponsorlu Bağlantılar
ve genişletilmiş hata kodu olarakta 80048412 veriyor bu ne demek ne yapabilirim..???

şimdidren teşekkürler

Bu hata için Saat ve Tarihinizi güncellemeniz yeterli.
hutame - avatarı
hutame
Ziyaretçi
21 Aralık 2007       Mesaj #2903
hutame - avatarı
Ziyaretçi
meraba

kisi listemde her hangi bir kullanıcıya sag tıklayamiyorum. bu
sebeledirki baska gonder sesle arama vs gibi optionlari kullanmam guclesiyor. sag
tıkladıgım taktirde msn donnuyor 1-2 saniye sonrada "program yanit vermiyor
durdurulsun mu? " mesaji geliyor.

sizce problem nedir ve nasil cozulur
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2904
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hutame adlı kullanıcıdan alıntı

meraba

kisi listemde her hangi bir kullanıcıya sag tıklayamiyorum. bu
sebeledirki baska gonder sesle arama vs gibi optionlari kullanmam guclesiyor. sag
tıkladıgım taktirde msn donnuyor 1-2 saniye sonrada "program yanit vermiyor
durdurulsun mu? " mesaji geliyor.

sizce problem nedir ve nasil cozulur

Vereceğim linkteki işlemi yapın. Yani messenger ınızı tamamen kaldırın ve sonra yeniden kurun. oturumunu yeniden açın ve tekrar aynı hatayla karşılaşacak mısınız diye kontrol edin.

Windows Live Messenger'ı tamamen kaldırmak
onur086 - avatarı
onur086
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2905
onur086 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bnm sorunum MSN'de yazdığım iletilerin coğu zaman karşıya gitmemesi we bunun için bir uyarı almamam bana yazılanlar da bazen gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sewinirim şmdedn teşekkürler msn i silp kurmayı cok denedim onu da söliim ...
onur086 - avatarı
onur086
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2906
onur086 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bnm sorunum MSN'de yazdığım iletilerin coğu zaman karşıya gitmemesi we bunun için bir uyarı almamam bana yazılanlar da bazen gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sewinirim şmdedn teşekkürler msn i silp kurmayı cok denedim onu da söliim ...
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2907
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
onur086 adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarınızı güvenlik taramasına sokun ve zararlı içerik olup olmadığını kontrol edin. Bundan sonuç alınamazsa, kullandığınız internet security nin messenger ınızı engellemediğinden eminseniz. Kullanıcı adınızda MSN Server kaynaklı bir sorun vardır.
ShadowFlame - avatarı
ShadowFlame
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2908
ShadowFlame - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar WLM 9.0 Beta'yı yükledim önceki sürümde böyle bi sorun yoktu ben karşı tarafa yazıyorum ya çok geç gidiyor yada hiç gitmiyor ve karşıdakinin o sırada yazdıkları bir anda geliyor anca onunkiler geldikten sonraki yazdıklarım gidiyo ondan öncekiler hiç gitmiyo veya çok geç gidiyo hani manitaya ayıp oluyo yaa bi yardım etseniz =)
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2909
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ShadowFlame adlı kullanıcıdan alıntı

Ya arkadaşlar WLM 9.0 Beta'yı yükledim önceki sürümde böyle bi sorun yoktu ben karşı tarafa yazıyorum ya çok geç gidiyor yada hiç gitmiyor ve karşıdakinin o sırada yazdıkları bir anda geliyor anca onunkiler geldikten sonraki yazdıklarım gidiyo ondan öncekiler hiç gitmiyo veya çok geç gidiyo hani manitaya ayıp oluyo yaa bi yardım etseniz =)

belkide beta sürümünden kaynaklanan bir dezavantaj .

Eski sürümlere dönmeyi deneyin.
benzirzop - avatarı
benzirzop
Ziyaretçi
22 Aralık 2007       Mesaj #2910
benzirzop - avatarı
Ziyaretçi
AĞLICAM YAAAAA YARDIM EDİN BANA BEN YANNIŞLIKLA GEÇEN GÜN WİNDOWS LİVE MESSENGERI KALDRDIM YENİSİNİ YÜKLEMEK İÇİN AMA TEKRAR İNDİRDİĞİMDE PCYE ÇALIŞMADI TAM YÜKLENİO KURULUO SON Bİ NOKTA KALA HATA VERİO EN SON BURDAN LİVE 8.5 İNDİRDİM ONUDA KULLANAMAYRM ONUDA YÜKLEDİ KURDU AMA HER AÇTĞMDA HATA RAPORU VERİO WİNDOWSU MU BOZDUM YOKSA :s HEEEEELPPPPP :'(