Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 292

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #2911
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
benzirzop adlı kullanıcıdan alıntı

AĞLICAM YAAAAA YARDIM EDİN BANA BEN YANNIŞLIKLA GEÇEN GÜN WİNDOWS LİVE MESSENGERI KALDRDIM YENİSİNİ YÜKLEMEK İÇİN AMA TEKRAR İNDİRDİĞİMDE PCYE ÇALIŞMADI TAM YÜKLENİO KURULUO SON Bİ NOKTA KALA HATA VERİO EN SON BURDAN LİVE 8.5 İNDİRDİM ONUDA KULLANAMAYRM ONUDA YÜKLEDİ KURDU AMA HER AÇTĞMDA HATA RAPORU VERİO WİNDOWSU MU BOZDUM YOKSA :s HEEEEELPPPPP :'(

Hata raporunun içeriğini alabilirsek yardımcı olmamız daha da kesinleşecek. Böyle sadece tahmin yapabiliriz. O da çabuk zamanda işinizi görmeyecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
hutame - avatarı
hutame
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #2912
hutame - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Vereceğim linkteki işlemi yapın. Yani messenger ınızı tamamen kaldırın ve sonra yeniden kurun. oturumunu yeniden açın ve tekrar aynı hatayla karşılaşacak mısınız diye kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger'ı tamamen kaldırmak

Denedim fakat sorun hallolmadi, sildim tekrar kurdum kayıt defterlerini sildim format attim yeni bilgisayarda tekrar denedim fakat sonu gene ayni kisi listesindeki herhangi birine sag tıklayınca msn kapaniyor.

windows installler ile msni yukledim sorun gene hallolmadi almanca online yardim mi alsam suan turkce dil destegi yok sanirim.
kıcı - avatarı
kıcı
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #2913
kıcı - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım selam benımde bır sorum olacak msn sayfam acıkken sag alt kosede çerçeve içinde şöyle bir yazı gelıyor baska bır bılgısayarda oturum actınız lutfen baglanmak icin buçerçeveye tıklatın..... bu arada benım msn im kapanıyor çerçeveye tıklayınca tekrar sayfa acılıyor ....benım dusuncem adresımı baska bırı kullanıyor dıye dusunuyorum ama 2 gunde bır şifre degiştiriyorum sorunu nasıl cozerim tesekkurler
byt3ch9 - avatarı
byt3ch9
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #2914
byt3ch9 - avatarı
Ziyaretçi
Evet Msn yi tamamen kaldırmalısın ve yüklemelisin...dostum...!!
onur086 - avatarı
onur086
Ziyaretçi
23 Aralık 2007       Mesaj #2915
onur086 - avatarı
Ziyaretçi
onur086 adlı kullanıcıdan alıntı viewpost
Arkadaşlar bnm sorunum MSN'de yazdığım iletilerin coğu zaman karşıya gitmemesi we bunun için bir uyarı almamam bana yazılanlar da bazen gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sewinirim şmdedn teşekkürler msn i silp kurmayı cok denedim onu da söliim ...
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarınızı güvenlik taramasına sokun ve zararlı içerik olup olmadığını kontrol edin. Bundan sonuç alınamazsa, kullandığınız internet security nin messenger ınızı engellemediğinden eminseniz. Kullanıcı adınızda MSN Server kaynaklı bir sorun vardır.

Kullanıcı adınızda MSN Server kaynaklı bir sorun vardır.< sanırım diğerlerinden kaynaklanmıyor server kaynaklı ise sorun nasıl düzeltebilirim ?
taraftar1905 - avatarı
taraftar1905
Ziyaretçi
24 Aralık 2007       Mesaj #2916
taraftar1905 - avatarı
Ziyaretçi
SLM HERKESE . YARDIM EDİN LÜTFEN .not. defalarca sildim yenisini yükledim ama hata devam ediyor
LİVE MESSENGER 8.5 KULANIYORUM VE HER ACIŞIMDA BÖYLE YAZIYOR .
msnmsgr.exe-Uygulama Hatası 0x0205103d adresindeki yönerge,0x00000000 bellek adresine başvurdu.bellek,read olamadı.
kaan11 - avatarı
kaan11
Ziyaretçi
24 Aralık 2007       Mesaj #2917
kaan11 - avatarı
Ziyaretçi
yaa beyler benim msn acılmıyo başka mnseler açabilirim ama benim msne açılmıyo yeniden dene iptal yardım cıkıyo 3-4 gündür böyle bunu nası çözebilirim lütfen bi çözüm yolu söyleyinMsn MadMsn MadMsn CryMsn Sad

beyler bulan veya bine lütfen msj atsınn
Son düzenleyen kaan11; 24 Aralık 2007 17:32 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Aralık 2007       Mesaj #2918
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kıcı adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım selam benımde bır sorum olacak msn sayfam acıkken sag alt kosede çerçeve içinde şöyle bir yazı gelıyor baska bır bılgısayarda oturum actınız lutfen baglanmak icin buçerçeveye tıklatın..... bu arada benım msn im kapanıyor çerçeveye tıklayınca tekrar sayfa acılıyor ....benım dusuncem adresımı baska bırı kullanıyor dıye dusunuyorum ama 2 gunde bır şifre degiştiriyorum sorunu nasıl cozerim tesekkurler

Bilgisayarınızda Denetim Masasına girin, Kullanıcı Hesapları'na girin, kendi hesap adınızı seçin, açılan pencerede soldaki listede "Ağ parolalarımı yönet"e tıklayın, orada listelenen adreslerden önce Passport.NET/* (passport)u kaldırıp deneyin, olmadı aynı yere gelip bütün adresleri kaldırın, kapatın. Şimdi sorun çıkmaz inşallah. (Bu sorun XP'de Windows Messenger gibi yerleşik olarak sunulan NET.passport hizmetlerinin otomatik olarak oturum açacak şekilde yapılandırılmasından kaynaklanıyor.)
Alıntı
onur086 adlı kullanıcıdan alıntı

onur086 adlı kullanıcıdan alıntı viewpost
Arkadaşlar bnm sorunum MSN'de yazdığım iletilerin coğu zaman karşıya gitmemesi we bunun için bir uyarı almamam bana yazılanlar da bazen gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sewinirim şmdedn teşekkürler msn i silp kurmayı cok denedim onu da söliim ...

Kullanıcı adınızda MSN Server kaynaklı bir sorun vardır.< sanırım diğerlerinden kaynaklanmıyor server kaynaklı ise sorun nasıl düzeltebilirim ?

Sunucu kaynaklı bir sorunda sizin yapabileceğiniz pek birşey yok. Sorun bir türlü düzelmiyorsa, Microsoft'tan yardım isteyin.
Alıntı
kaan11 adlı kullanıcıdan alıntı

yaa beyler benim msn acılmıyo başka mnseler açabilirim ama benim msne açılmıyo yeniden dene iptal yardım cıkıyo 3-4 gündür böyle bunu nası çözebilirim lütfen bi çözüm yolu söyleyinMsn MadMsn MadMsn CryMsn Sad

beyler bulan veya bine lütfen msj atsınn

XP kullanıyorsanız

C:\Documents and Settings\Windows Kullanıcı Adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts adresine gidin ve oradaki kendi Widows Live e-posta adresiniz adında olan klasörü silip deneyin. Windows Vista'da konum biraz farklı olabilir. XP'de bile bu Contacts klasörü tam dediğim yerden çıkmayabilir ama öyle bir Contacts klaösrü olması laızm, kendiniz bulmaya çalışın. (Gizli dosya ve klasörleri göstermeniz yararlı olur, bunu yapmak için Windows'un bir tarayıcı penceresinde yukarıdaki menüden "Araçlar>Klsör Seçenekleri>Görünüm" bölümünde ilgili ayarı bulabilirsiniz.)
Son düzenleyen ahmetgns; 25 Aralık 2007 00:28 Sebep: bir ayrıntı ekledim.
edussnew - avatarı
edussnew
Ziyaretçi
25 Aralık 2007       Mesaj #2919
edussnew - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Wlm 9.0 Beta'yı Kurdum Vede Kurulum Aşamasında Hiç Bir Sorun Yaşamadım Ama Msnde Oturum Açarken Yeniden Dene YAzısı Cıkıyor Hata Kodu Su :8007007f

Ben 9.0 Yüklemem Gerek 8.5 Service Pack Sorun Eqer Service Pack DEqistirmem Gerikerse Cok İsiM Olucak o Yüzden 9.0 NAsıl Msn Acıcam Help De Help Msn Grin
Biras DEvrik Bi Cümle Oldu Ama İdare Edin Demek İStediqim Ya Service Pack 1 İle 8.5 Kurucam Yada 9.0 Kurup Onu Acıcam Sorun S.O.S Msn Grin yardım Lütfennn
blue7 - avatarı
blue7
Ziyaretçi
25 Aralık 2007       Mesaj #2920
blue7 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar bu sorunun cevabını googlede uzun uzun aradam fakat bir türlü bulamadım.

kız arkadaşımın abisi msn sniffer ile msn de yaptığı konuşmaları takip ediyormuş

msn snifferi nasıl devre dışı bırakabiliriz kurtulabiliriz ?

yardımcı olursanız çok sevinirim herkese şimdiden teşekkürler.