Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 293

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
omur888 - avatarı
omur888
Ziyaretçi
28 Aralık 2007       Mesaj #2921
omur888 - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADAŞLAR SİTENZE YENİ KAYDOLDUM HAFTALARDIR ÇÖZEMEDĞM Bİ PROBLEM VAR Bİ KAÇ SİTEDE DE PROBLEMİMİ SÖLEMİŞTİM FAKAT Bİ ÇÖZÜM BULAN ÇIKMADI
BİRDE ŞANSIMI BU SİTEDE DENEMEK İSTEDM
Sponsorlu Bağlantılar
PROBLEMİM ŞU
BURODAKİ BİLGİSAYARIMDA MSNLİVE KULLANIYORUM VE DAHA ÖNCE BENİ ANIMSA VE PAROLAMI ANIMSA YI İŞARETLEMİŞTİM VE SÜREKLİ BU ŞEKİL DE YANİ PAROLA VE MSN NİMİ YAZMADAN GİRİYODUM FAKAT ŞUAN BU BİLGİSAYARIMDA VİRÜS OLDUĞUNDAN FORMATLAMAM LAZIM FAKAT MSN ŞİFREMİ BİLMEDĞMDEN FORMATLAYAMIYORUM ACABA PAROLAMI NASIL ÖĞRENİRİM veya başka bi Pc ye aynı şekilde beni anımsa ve parolamı anımsayı nasıl geçirebilirm

HESAP AÇARKEN HİÇ Bİ GİZLİ SORU VS KİŞİSEL BİLGİLERİ SALLAMIŞTIM HATIRLAMIYORUM yardımcı olursanız sevinirim

irtibat için msn adresim:omur888@windowslive.com
levoank - avatarı
levoank
Ziyaretçi
28 Aralık 2007       Mesaj #2922
levoank - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
levoank adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar vista da ki msn de yazılan yazıları ağdaki bilgisayarlarda (anlasılmadan) hangi programlar kaydedip görebilirim acaba ?
Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
bi bakabilirmisiniz lütfen
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
28 Aralık 2007       Mesaj #2923
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
omur888 adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM ARKADAŞLAR SİTENZE YENİ KAYDOLDUM HAFTALARDIR ÇÖZEMEDĞM Bİ PROBLEM VAR Bİ KAÇ SİTEDE DE PROBLEMİMİ SÖLEMİŞTİM FAKAT Bİ ÇÖZÜM BULAN ÇIKMADI
PROBLEMİM ŞU
BURODAKİ BİLGİSAYARIMDA MSNLİVE KULLANIYORUM VE DAHA ÖNCE BENİ ANIMSA VE PAROLAMI ANIMSA YI İŞARETLEMİŞTİM VE SÜREKLİ BU ŞEKİL DE YANİ PAROLA VE MSN NİMİ YAZMADAN GİRİYODUM FAKAT ŞUAN BU BİLGİSAYARIMDA VİRÜS OLDUĞUNDAN FORMATLAMAM LAZIM FAKAT MSN ŞİFREMİ BİLMEDĞMDEN FORMATLAYAMIYORUM ACABA PAROLAMI NASIL ÖĞRENİRİM veya başka bi Pc ye aynı şekilde beni anımsa ve parolamı anımsayı nasıl geçirebilirm

HESAP AÇARKEN HİÇ Bİ GİZLİ SORU VS KİŞİSEL BİLGİLERİ SALLAMIŞTIM HATIRLAMIYORUM yardımcı olursanız sevinirim

Vereceğim programın .exe sini çalıştırın. Kullanılan oturum isminin hangi şifreye denk geldiğini görebilirsiniz. Yalnız istenmeyen bişey olabilir. Mesela bilgisayarda oturum açılmış halde bulunan bütün messenger şifreleri görüntülenir. Bu linki okuyun orada programlar bulunuyor.

Messenger Şifrelerini Gösterme

Not: Programın HACK yöntemiyle hiçbir ilgisi yoktur. Yalnızca bilgisayardaki messenger şifrelerini gösterir.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Aralık 2007       Mesaj #2924
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
omur888 adlı kullanıcıdan alıntı

PROBLEMİM ŞU

Kendi e-posta adresinize (ya da alternatif adresinize) bir "Parola sıfırla" e-posta iletisi gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, oturum açmak için Windows Live ID gerektiren bir sitede, mesela Sign In , Parolanızı mı unuttunuz?'a tıklamak, sonra adresinizi ve resimdeki karakterleri girmek, daha sonra açılan sayfada "Kendinize bir parola sıfırla e-posta iletisi gönderin"i seçmek, eğer ikinci bir seçenek sunulursa alternatif adresinize mi yoksa parolasını unuttuğunuz adresinize mi diye, her hangi birini seçmek. Eğer @windowslive.com adresinizi seçip, iletiyi o adrese gönderirseniz, Messenger'da oturum açın, Messenger Seçenekleri'nde "Hotmail'i denetlerken ya da Microsoft Passport'un etkin olduğu diğer web sayfalarını açarken mutlaka parolamı sor" seçeneğinin devre dışı bırakılmış olduğundan emin olup Messenger'daki düğmeden Hotmail'e erişin ve Parola Sıfırla iletisini açıp işlemi tamamlayın ve lütfen düzgün, unutmayacağınız bir parolayla birlikte, hesap bilgilerinizi, gizli soru-cevabınızı güzelce belirtin.
Efsane1907 - avatarı
Efsane1907
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2925
Efsane1907 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar , Live Msn Messenger 8.5 kullanıyorum. Ayarlarda "konuşma penceresinden bağlantılara izin ver " seçeneği işaretli olmasına rağmen , karşı taraftan bir bağlantı linki gönderildiği halde , linke tıkladığımda açılmıyor.Nedeni ne olabilir ? Çözüme yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2926
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
messenger discovery yada plus yuklu ise onlardan daayarlara bakarsan sorunun orada olacagını goreceksın eger yuklu deılse sadece messenger yuklu ıse messenger ı denetım masasından program ekle kaldır bolumunden onar ın
Efsane1907 - avatarı
Efsane1907
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2927
Efsane1907 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

messenger discovery yada plus yuklu ise onlardan daayarlara bakarsan sorunun orada olacagını goreceksın eger yuklu deılse sadece messenger yuklu ıse messenger ı denetım masasından program ekle kaldır bolumunden onar ın

Cevap için teşekkürler.Ancak onarım yaptım.Sonuç alamadım.Yine açılmıyor.
xxxDanieLxxx - avatarı
xxxDanieLxxx
Ziyaretçi
1 Ocak 2008       Mesaj #2928
xxxDanieLxxx - avatarı
Ziyaretçi
Ben de birşey sorabilir miyim, forumda aradım ama bulamadım...Ben Mozilla Firefox kullanıyorum.MSN'de her iletilerime baktığımda benden parola istiyor.Msn adresini ve parolamı kaydet diyorum hava, suMsn GrinBu sorunu çözmenin bir yolu var mı?
[WoL]bL - avatarı
[WoL]bL
VIP -Dream is Destiny-
1 Ocak 2008       Mesaj #2929
[WoL]bL - avatarı
VIP -Dream is Destiny-
Sorununuz Firefox'tan Kaynaklanmıyor.Msn PLus la ilgisi olması lazım.Herhangi bir parola aktif ettiniz mi Patron Koruma gibi ?
She's remembered everything and now i am dead..
emreyildiz - avatarı
emreyildiz
Ziyaretçi
1 Ocak 2008       Mesaj #2930
emreyildiz - avatarı
Ziyaretçi
8.5 versiyonunu kullanıyorum ve buradan indirmiştim. Sorunum şu kullanıcılardan birisi Çevrimiçi olduğu zaman altta çıkan uyarıda o kişinin resmi (kullandığı avatar) gözükmüyor, gözükmesi gerekmezmi, bunu nasıl düzeltirim.