Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 295

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
emre22m - avatarı
emre22m
Ziyaretçi
10 Ocak 2008       Mesaj #2941
emre22m - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar mrb.ya ne olursunuz bana su nokia 6288 ın cep msn programının nerde oldugunu bılen varsa allah rızası ıcın solesın.cıldırmak uzreyım bulamıyorum hıc bır yerde. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Ocak 2008       Mesaj #2942
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
cybord adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar beni ekleyen kişinin profilini görebilme veya öğrenme imkanım warmı yani msn e kaydolduğu adı soyadı falan. ilgilenirseniz sevinirim. konularda aradım ama bulamadım umarım daha önce sorulmamıştır sorulmuşsada af ola Msn Happy

Bir kişinin Profili/Space'i var mı yok mu nasıl anlarım?

Zaten sizi ekleyen kişiyle ilgili Messenger'ın açtığı pencerede Profili Göster bağlantısı var. Ona tıklayarak kolayca profili görüntüleyebilirsiniz. Zaten o bağlantının amacı da sizin onunla iligli bir eylemde bulunmadan önce şahsı tanıyabilmek. Eğer kişi listenize eklemişseniz de kişi listesinde kişinin üzerinde sağ tıklayıp Görünüm>Profil tıklarsanız, sizi o kişinin profiline ulaştırır.
Sponsorlu Bağlantılar
J3uLuTBeY - avatarı
J3uLuTBeY
Ziyaretçi
11 Ocak 2008       Mesaj #2943
J3uLuTBeY - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.5 betayı nası indirebilirim YArdımcı olurmusunuz
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Ocak 2008       Mesaj #2944
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
J3uLuTBeY adlı kullanıcıdan alıntı

msn 8.5 betayı nası indirebilirim YArdımcı olurmusunuz

8.5 sürümü artık beta değil, son genel sürüm. Windows Live adresinden indirebilirsiniz.

İlla beta olsun istiyorsanız >> https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/72711-windows-live-messenger-9-0-wlm-9-0-beta-tr.html
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
12 Ocak 2008       Mesaj #2945
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,
bir kaç gündür bir sıkıntı var msn m de.. msn açılıyor fakat birine mesaj attığım anda bir hata mesajı veriyor ve kapanıyor. verdiği mesaj
windowsa live messewnger bir sorunla karşılaştı ve kapanması gerekior. bu durumdan dolayı özür dileriz.
işiniz yarım kaldıysa özür dileriz...
falan diyo. ne yapabilirim. acil yardımcı olur musunuz? teşekkürler...
junkdealer - avatarı
junkdealer
Ziyaretçi
14 Ocak 2008       Mesaj #2946
junkdealer - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 80072745 hatası msnmsgr.exe dosyasının adını değiştirince düzeliyor. Ayrıca bu hata Plus yükledikten sonra olmaya başladı....
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
14 Ocak 2008       Mesaj #2947
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Pc dekı wındows live messengerde bırısı lınk yolladıgında lınke tıklıorum bıse acılmıor + msn kısıler kısmının altındakı webde ara kısmında bısı arayınca yıne bısı acılmıor + msn daha oturum acmamısken sıfrenızı mı unuttunuz gıbı kısımlara tıklıorum gırmıyor.. Yardım lütfen. (:
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
14 Ocak 2008       Mesaj #2948
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Theodor adlı kullanıcıdan alıntı

Pc dekı wındows live messengerde bırısı lınk yolladıgında lınke tıklıorum bıse acılmıor + msn kısıler kısmının altındakı webde ara kısmında bısı arayınca yıne bısı acılmıor + msn daha oturum acmamısken sıfrenızı mı unuttunuz gıbı kısımlara tıklıorum gırmıyor.. Yardım lütfen. (:

msx2nc0

araçlar seçenekler güvenlik sekmesindeki ayarlar bu şekildemi? değil ise ayarları bu şekilde duzenleyın
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
15 Ocak 2008       Mesaj #2949
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Benım bunun aynısı orası..
bKo_61 - avatarı
bKo_61
Ziyaretçi
15 Ocak 2008       Mesaj #2950
bKo_61 - avatarı
Ziyaretçi
Selamunaleyküm...

Arkadaşlar WML 8.5 kullanıyorum ve açarken "Loader.exe Windows Tarafından Bulunamadı." diyor.Ardından MSN açılıyor ancak oturum aç dediğim zaman "Oturum Açılıyor..." diyor ve saatlerce öylee dönüyor.Açmıyor MSN'imi yani...Kaldırdım yeniden kurdum ama olmadı !

Bu sorunu nasıl çözebilirim ?