Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 296

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Ocak 2008       Mesaj #2951
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bKo_61 adlı kullanıcıdan alıntı

Selamunaleyküm...

Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar WML 8.5 kullanıyorum ve açarken "Loader.exe Windows Tarafından Bulunamadı." diyor.Ardından MSN açılıyor ancak oturum aç dediğim zaman "Oturum Açılıyor..." diyor ve saatlerce öylee dönüyor.Açmıyor MSN'imi yani...Kaldırdım yeniden kurdum ama olmadı !

Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

MessengerDiscovery Live'ı bir kez daha kurup kaldırın. Sorun devam ederse şu konuyu inceleyin:
MessengerDiscovery'i Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
junkdealer - avatarı
junkdealer
Ziyaretçi
16 Ocak 2008       Mesaj #2952
junkdealer - avatarı
Ziyaretçi
80072745 Hatası için onar dediğimde Sistem Dosyası hatası veriyor. msnmsgr.exe dosyasının adını değiştirince bir defalık bağlanıyor fakat bağlantı kesilince yeniden aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Live Messenger'ın 8.5 varsiyonuna plus ve A patch yükledikten sonra bağlantı problemi yaşamaya başladım.
Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Ocak 2008       Mesaj #2953
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
junkdealer adlı kullanıcıdan alıntı

80072745 Hatası için onar dediğimde Sistem Dosyası hatası veriyor. msnmsgr.exe dosyasının adını değiştirince bir defalık bağlanıyor fakat bağlantı kesilince yeniden aynı işlemi yapmak zorunda kalıyorum. Live Messenger'ın 8.5 varsiyonuna plus ve A patch yükledikten sonra bağlantı problemi yaşamaya başladım.
Konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Maalesef bu problemin her sistemde kesin sonuç verecek bir çözümü yok.

Şu şekilde WLM'ı kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsiniz:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Internet bağlantınızı yenilemeyip ve PC'nizi yeniden başlatmayı unutmayın.

Ayrıca güvenlik programlarınız sorunu çözerken kapalı olsunlar. Denetim Masası > Kullanıcı Hesapları altından yeni bir kullanıcı oluşturup Messenger'ın o hesapta açılıp açılmadığına da bakabilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
16 Ocak 2008       Mesaj #2954
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
Msn İfaleri ile ilgili:
Merhabalar, benim sizlerden isteğim bir bilgisayarda bulunan msn ifadelerimi başka bir bilgisayara nasıl aktarabiilirim/taşıyabilirim. Windows Live Messenger kulanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2008       Mesaj #2955
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

Msn İfaleri ile ilgili:
Merhabalar, benim sizlerden isteğim bir bilgisayarda bulunan msn ifadelerimi başka bir bilgisayara nasıl aktarabiilirim/taşıyabilirim. Windows Live Messenger kulanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı.

MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
MelancholiscH - avatarı
MelancholiscH
Ziyaretçi
17 Ocak 2008       Mesaj #2956
MelancholiscH - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
Theodor adlı kullanıcıdan alıntı

Pc dekı wındows live messengerde bırısı lınk yolladıgında lınke tıklıorum bıse acılmıor + msn kısıler kısmının altındakı webde ara kısmında bısı arayınca yıne bısı acılmıor + msn daha oturum acmamısken sıfrenızı mı unuttunuz gıbı kısımlara tıklıorum gırmıyor.. Yardım lütfen. (:

msx2nc0

araçlar seçenekler güvenlik sekmesindeki ayarlar bu şekildemi? değil ise ayarları bu şekilde duzenleyın

Benım aynı bu seklıde ama sorun hâla var Mooooh
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Ocak 2008       Mesaj #2957
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Theodor adlı kullanıcıdan alıntı

Benım aynı bu seklıde ama sorun hâla var Mooooh

Messenger'ı onarmayı (Program Ekle veya Kaldır/Windows Live Messenger/Destek bilgisi için burayı tıklatın/Onar), olmadı tamamen kaldırıp en baştan yüklemeyi (Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?) deneyin.

Olmadı, kullandığınız eklentileri/yamaları gözden geçirin, teker teker kaldırıp deneyin.

Olmadı, başka bir Windows hesabında sorun çıkartıyor mu, onu kontrol edin.

Hala düzelmediyse, bu sorun hep mi vardı, siz bilgisayara birşey yükledikten sonra mı oluştu? İşletim sisteminiz? Bağlantılara tıklayınca, hiçbir yanıt alınmıyor mu, hiçbir şey olmuyor mu? Lütfen bunları belirtin.

Stuff Plug 3.5 eklentisini kurup, onun "bağlantıları varsayılan tarayıcıda aç" özelliği ile bağlantıları Firefox gibi Internet Explorer olmayan bir tarayıcıda açmayı deneyebilirsiniz. (Ha bunu denemeden önce, Internet Explorer seçeneklerinin Gelişmiş sekmesinde "Gelişmiş ayarları geri yükle" düğmesini deneyebilirsiniz, belki düzeltir.) (https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/98948-windows-live-messenger-icin-stuffplug-3-5-a.html)
erkan__40 - avatarı
erkan__40
Ziyaretçi
19 Ocak 2008       Mesaj #2958
erkan__40 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar

birisi benim msn kitlemek istiyor çok mail göndererek kitleyecekmiş böyle bişey olurmu? yaa lütfen yardımcı olun bana msn adresim kitlenmesin. eğer benim onun adresini kitlemek istersem bi yolu varmı.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
19 Ocak 2008       Mesaj #2959
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
erkan__40 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar

birisi benim msn kitlemek istiyor çok mail göndererek kitleyecekmiş böyle bişey olurmu? yaa lütfen yardımcı olun bana msn adresim kitlenmesin. eğer benim onun adresini kitlemek istersem bi yolu varmı.

O kişi size çok posta göndererek kapasiteyi doldurmak ve başkalarından posta alamaz hale getirmekten bahsediyor olabilir. Sizin ki Hotmail ile ilişkili bir Windows Live ID (msn adresi) ise, 5 GB kapasiteyi kolay kolay dolduramaz. Baktınız, dediği gibi e-posta bombardımanına tutuyor, o zaman e-postanızın ayarlarına girerek o adresi "engellenen adresler" listesine eklemeniz işi çözer.

Çok e-posta göndererek hesabı kilitlemek diye birşey olmaz. Ancak gönderdiği e-postaların içindeki bağlantıların ne olduğunu anlamadan tıklamaktan kaçının.

Sizin onun adresini kilitlemeniz ile ilgili yasadışı yöntemler (hack) olabilir ama böyle şeylerin MsXLabs'ta paylaşılmasına müsaade etmiyoruz.
ayttek - avatarı
ayttek
Ziyaretçi
19 Ocak 2008       Mesaj #2960
ayttek - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR WLM 8.5 YÜKLERKEN %80 CİVARINDA msgrcore.cab BU HATAYI VERDİ NASIL YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEWİNCEM SAOLUN ARKADAŞLAR TEKRAR