Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 298

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Ocak 2008       Mesaj #2971
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
loafer girl adlı kullanıcıdan alıntı

yha hızlı yazmaya calısorum ama olmu nese bosver sımdı bunu C PROGRAM FİLES MSN MESSENGER BU SAYDIKLARINIZIN HEPSİ VAR MSN MESSENGER DE AMA PROGMA OLAYLARI MSN MESSENGER TITRET TE SESDEGISIMI YAPRKEN YUKARDAKILERIN HIC BIRI YHOK

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

"Gözat..." tuşuna tıklayıp C:\Program Files\MSN Messenger klasörünün içindeki sesleri seçemiyor musunuz?

Yani o seslerin hiçbirisini listede bulamazsınız, MSN Messenger klasörünün içinden "Gözat"arak seçeceksiniz.
Alıntı

LİVE MESSENGER BNM BI MSN ADRESIMI ACMIO O YUSDEN 7.5 KULLANIORUM

C:\Documents and Settings\"Windows kullanıcı hesabı adı"\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\ konumundaki o açamadığınız hesabın adındaki klasörü silmeyi sonra WLM'yi yükleyip o adresle oturum açmayı deneyin.
Sponsorlu Bağlantılar
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2972
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
tmm cok tşk ederım sizee olduu basardıkMsn Tongue
bu arada en son kı alıntıyı anlamadım
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Ocak 2008       Mesaj #2973
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

bu arada en son kı alıntıyı anlamadım

Normal, ne dediğiniz belli değil gerçekten...
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2974
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
ne normal düzgün yazdım iştee nese
7.5 kullanıyorum dedim yha bana bi yöntem söylediniz onu anlamadım
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Ocak 2008       Mesaj #2975
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

ne normal düzgün yazdım iştee nese

Anlamadığınız alıntıdaki (son alıntı diye bahsettiğiniz alıntı) yazılar size ait, kendi cümlenizi anlamadığınızı söylüyorsunuz, başkasınınkini değil.
Alıntı

7.5 kullanıyorum dedim yha bana bi yöntem söylediniz onu anlamadım

Dediğim şey daha açık söylenemez, kusura bakmayın. Anlayana kadar okumanız gerekir.
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2976
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
C:\Documents and Settings\"Windows kullanıcı hesabı adı"\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\ konumundaki o açamadığınız hesabın adındaki klasörü silmeyi sonra WLM'yi yükleyip o adresle oturum açmayı deneyin.

C:/Documents and settings/ All Users ve detay var sizin saydığınız dosyalar yhok
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2977
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

C:/Documents and settings/ All Users ve detay var sizin saydığınız dosyalar yhok

Gizli Klasör'leri Açın,

Araçlar / Klasör Seçenekleri / Görünüm /Gizli Klasör Ve Dosya'ları Göster Ve Tamam De. Msn Happy
loafer girl - avatarı
loafer girl
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2978
loafer girl - avatarı
Ziyaretçi
daha acık anlatoımı varmış bak Msn Wink
saol kanka Kiss
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #2979
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, msn de son günlerde bir sorunumu hallediyorum başka bir sorun çıkıyor Msn Sad
evde kardeşlerim msn sini problemsiz kullandığı halde, ben msn ye girdiğim zaman msn'm f klavye yazıyor. word de falan q klavye yazıyor, fakat sadece msn de f klavye yazıyor. yardımcı olur musunuz lütfen...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Ocak 2008       Mesaj #2980
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
romantik84 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba, msn de son günlerde bir sorunumu hallediyorum başka bir sorun çıkıyor Msn Sad
evde kardeşlerim msn sini problemsiz kullandığı halde, ben msn ye girdiğim zaman msn'm f klavye yazıyor. word de falan q klavye yazıyor, fakat sadece msn de f klavye yazıyor. yardımcı olur musunuz lütfen...

MSN ekranındayken Alt + Shift tuşuna basmanız ya da Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri > Diller > Ayrıntılar ekranına girip yaptığınız değişiklikler herhangi bir etkide bulunuyor mu?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.