Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 300

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
22 Ocak 2008       Mesaj #2991
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
birisi adlı kullanıcıdan alıntı

Üstadlar hepinize iyi çalışmalar. Benim sorunum msn den daha önce silinen ileti geçmişini nasıl geri getirebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum...

İleti geçmişinizi siz sildiyseniz ve geri dönüşüm kutusunu boşaltmadıysanız
Eğer sildiğiniz ileti geçmişi halen geri dönüşüm kutusunda ise onu geri alabilme imkanınız var, başka yolunun olduğunu sanmıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
İleti geçmişini geri çevirecek bir yazılım yada yama hatırlamıyorum...

İleti geçmişinizi genelde D:// Sürücüsüne kayıt edin sizin için daha güvenli olur, format atsanız dahii ileti geçmişiniz olduğu gibi ''D'' sürücüsünde kalır.

bixcer - avatarı
bixcer
Ziyaretçi
22 Ocak 2008       Mesaj #2992
bixcer - avatarı
Ziyaretçi
olmuyo kardeşim olmuyoo hiç bi türlü
Sponsorlu Bağlantılar
tamercet - avatarı
tamercet
Ziyaretçi
22 Ocak 2008       Mesaj #2993
tamercet - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar msn ile ilgili çözemediğim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. 2. el bir bilgisayarda msn kurulu ve anımsanan bir sürü adres var o adreslerin tekrar o bilgisayarda açılma ihtimali olmadığı için listedeki anımsanan adresleri nasıl silebiliriz.
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
22 Ocak 2008       Mesaj #2994
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

MSN ekranındayken Alt + Shift tuşuna basmanız ya da Denetim Masası > Bölge ve Dil Seçenekleri > Diller > Ayrıntılar ekranına girip yaptığınız değişiklikler herhangi bir etkide bulunuyor mu?

Teşekkürler Neutralizer, sorunumu hallettim..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Ocak 2008       Mesaj #2995
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
anobis adlı kullanıcıdan alıntı

herkese selam benım ogrenmek ıstegım daha once msn konustugum bı arkadasıma gecen gun tesaduf eserı maıl atmam gerektı ve su hatayı maıl gelıyor devamlı (This is an automatically generated Delivery Status Notification.
Delivery to the following recipients failed.) acaba bunun sebebı nedır ben daha once bıcok defa msn konustugum kısıye maıl atamıyorum her defasında bu hata mesajı gelıyor.

Muhtemelen, e-posta kapasitesi dolmuştur. Az bir ihtimal sizi e-posta gönderemeyecekler listesine eklemiştir (Eklese bile bunun böyle bir sorun oluşturabileceğinden emin değilim). Hesabını kapatmış olmasın, bu da üçüncü ihtimaldi. Aklıma gelirse diğer ihtimalleri yazarım.

Yalnız anlamadığım şey, bir insana e-posta atmak nasıl tesadüf eseri gerekli olabiliyor Msn Happy
Alıntı
bixcer adlı kullanıcıdan alıntı

ya hiç bi şekilde bulamadım Msn Sad

Neyi bulamadınız? Gerçekten anlamadım... Sorununuz büyük ihtimalle sunucu kaynaklı ve yapabileceğiniz pek birşey yok.
Alıntı
birisi adlı kullanıcıdan alıntı

Üstadlar hepinize iyi çalışmalar. Benim sorunum msn den daha önce silinen ileti geçmişini nasıl geri getirebilirim.Yardımlarınızı bekliyorum...

Bir forumda Recuva adlı bir veri kurtarma yazılımdan bahsedildi. CCleaner'ı yapan şirket yapmış bu programı da Msn Wink

Piriform - The best software is free!

O çocuk diyor ki: Ayrıca bu program asıl konumu da gösteriyor (yani eğer kaybettiğiniz bir dosyanın önceden nerede olduğunu biliyorsanız, onu hemen oradan bulabilecek mi, kolayca deneyebilirsiniz). Ayrıca kelime taramaya benzeyen hoş bir arama filtresi de var Msn Happy

Unutmayın, yazılımın adı Recuva, yukarıdaki adresten ilgili yere gitmelisiniz ve program büyük ihtimalle ingilizce.
Alıntı
Yshl adlı kullanıcıdan alıntı

ben windows installer la windows live messengeri kuruyorum..bir-iki gün sonra msni açtığımda biri bir ileti yazınca hata raporu gönder/gönderme çıkıyo sonra hemen arkasından msn kapanıyor.bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?cevabınız için şimdiden teşekkürler

Zone Alarm diye bir güvenlik yazılımı varsa ve onun ayarlarında IM encryption (yani anlık ileti şifreleme) gibi bir ayar varsa iptal edip dener misin? Bu çözümün çalışıp çalışmayacağından emin değilim, sadece bir forumda aynı sorunu yaşayan bir insan o programın ayarını değiştirmiş ve son 15 dakikadır herhangi bir sorun yaşamıyormuş Msn Tongue
Alıntı
tamercet adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar msn ile ilgili çözemediğim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. 2. el bir bilgisayarda msn kurulu ve anımsanan bir sürü adres var o adreslerin tekrar o bilgisayarda açılma ihtimali olmadığı için listedeki anımsanan adresleri nasıl silebiliriz.

Windows Live Messenger (hatta emin değilim ama MSN Messenger 7.5) programlarının oturum açma pencerelerinde o kayıtlı adresleri seçtikten sonra Beni Unut (Forget Me) yazısına tıklamak o adresleri bilgisayardan kaldırır. Ancak yine de hafızada başka uygulamalardan girilen MSN Passportlar kalabilir. Bunu çözmek için de Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları>Kullanıcı Hesap Adınız 'a geldikten sonra solda "Ağ Parolalarımı Yönet" diye bir yazı vardır, ona tıklarsanız kayıtlı adresleri listeler. Tek tek seçip, Kaldır düğmesine tıklayın.
masterr - avatarı
masterr
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2996
masterr - avatarı
Ziyaretçi
merhaba demin başka bir başlıkta bunu dile getirmiştim ama sanırım sormam gereken başlık bu.. ben dün gece msn 8.5 yükledim daha önce 8.0 kullanıyordum ve dün gece denemedim girebiliyormuyum diye ama demin hotmaile girip maillerime bakmak istedim fakat açılmadı.. bekliyor linkte çıkıyor ama bi müddet sonra bitti diyor ve boş bi sayfa çıkıyor hata falnda vermiyor.. bir öneriniz var mı?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Ocak 2008       Mesaj #2997
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
masterr adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba demin başka bir başlıkta bunu dile getirmiştim ama sanırım sormam gereken başlık bu.. ben dün gece msn 8.5 yükledim daha önce 8.0 kullanıyordum ve dün gece denemedim girebiliyormuyum diye ama demin hotmaile girip maillerime bakmak istedim fakat açılmadı.. bekliyor linkte çıkıyor ama bi müddet sonra bitti diyor ve boş bi sayfa çıkıyor hata falnda vermiyor.. bir öneriniz var mı?

8.0 kullanırken Hotmail'i açabiliyor muydunuz? Eğer cevabınız evetse ve şimdi 8.5'i yükleyince açamıyor iseniz, bu bence bir rastlantıdır. Messenger'dan kaynaklanmadığından emin olmak için Messenger'ın içinden düğmelere/bağlantılara tıklayarak değil de Internet Explorer'da Hotmail'in adresini (http://mail.live.com/) doğrudan yazın ve deneyin.

Olmadıysa sorunun Messenger'dan kaynaklanmadığından emin olabilirsiniz. Şimdi Firefox ya da herhangi başka bir web tarayıcı bilgisayarınızda yüklü ise oradan ulaşmaya çalışın: http://mail.live.com/

Yukarıdaki olduysa (ya da olmadıysa, farketmez), Internet Explorer'ın Geçici Internet Dosyaları'nı temizleyin (Silmek için gereken seçenekleri Internet Seçeneklerinde bulabilirsiniz).
masterr - avatarı
masterr
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #2998
masterr - avatarı
Ziyaretçi
evet 8.0 kullanıyorken açabiliyordum. internet explorer kullanıyorum firefox yok bende ama geçmişi silip yeniden denedim hatta daha sonra sistemide geri yükleyip denedim ama olmadı. birde mail adresime başka bilgisayardan ulaşabiliyorum sorunu sadece bu bilgisayarda yaşıyorum..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Ocak 2008       Mesaj #2999
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
masterr adlı kullanıcıdan alıntı

evet 8.0 kullanıyorken açabiliyordum. internet explorer kullanıyorum firefox yok bende ama geçmişi silip yeniden denedim hatta daha sonra sistemide geri yükleyip denedim ama olmadı. birde mail adresime başka bilgisayardan ulaşabiliyorum sorunu sadece bu bilgisayarda yaşıyorum..

Yani adresi doğrudan internet explorer'a yazsanız bile açılmıyor? Messenger'dan kaynaklanma ihtimalini az görüyorum ama siz yine de Messenger'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırdıktan sonra dener misiniz?

Bence Firefox'u bilgisayarınıza kursanız iyi olabilir, IE sorun çıkarttığnda hemen ona geçersiniz.
bixcer - avatarı
bixcer
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #3000
bixcer - avatarı
Ziyaretçi
ya ahmetgns bak şimdi benim msnim bi kaç gün önce normaldi bana msj yazmamaya başladilar ve ben yazdim işte bana dediler niye offlinesin cevrim dişi gözüküyosun dediler bende ben cevrim içiyim dedim onlarda cevrim dişi sin yazdilar msni kapattim açtim ayni sorun ama sonra bi arkadaşa gittim onda actim yine ayni sorun msnim online gözüküo ama listemdekilerde offline gözüküyo bunu çözemedim işte.!