Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 301

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
23 Ocak 2008       Mesaj #3001
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bixcer adlı kullanıcıdan alıntı

ya ahmetgns bak şimdi benim msnim bi kaç gün önce normaldi bana msj yazmamaya başladilar ve ben yazdim işte bana dediler niye offlinesin cevrim dişi gözüküyosun dediler bende ben cevrim içiyim dedim onlarda cevrim dişi sin yazdilar msni kapattim açtim ayni sorun ama sonra bi arkadaşa gittim onda actim yine ayni sorun msnim online gözüküo ama listemdekilerde offline gözüküyo bunu çözemedim işte.!

Sorununuzu ben gayet iyi anladım. Çözemediğinizi de. Yalnız diyorum ki, sorununuz muhtemelen sunucu kaynaklı, bu durumda elinizden pek birşey gelmez. Sorun hakkında Microsoft'un Destek hattından yardım istediniz mi? Önceki mesajlarımda destek isteyeceğiniz web sayfasının adresini vermiştim.

Sponsorlu Bağlantılar
Bir tavsiyem daha var. İzinli ve Engelli listenizdeki silebildiğiniz bütün kişileri silin (Messenger Seçenekleri>Gizlilik) Listelerde kişilerin üzerinde sağ tıkladığınızda bir menü belirir, Sil'ebiliyorsanız, silin. Kişi Listenizin de bir yedeğini alarak (Messenger menüsü>Kişiler>Anlık ileti kişilerini kaydet) Kişi Listenizi tamamen silin. (Kolayca silmek için Windows Live Hotmail'deki Kişiler sekmesini kullanabilirsiniz, messenger'da toplu silme işlemi mümkün değil de...) Sonra o kişileri birer ikişer ekleyin ve o kişilere sorun, çevrimiçi görünmeye başladınız mı?

Siz en iyisi web messenger'ı deneyin : MSN Web Messenger

Eğer hala bir ümit ışığı yoksa, o hesabı bir süre askıya alın (zaman bazı şeylerin çaresidir), ve yeni bir hesap oluşturun: http://account.live.com/ (ara ara eski hesabınızın durumunu gözden geçirin, bir düzelme yoksa, Microsoft Destek de birşey yapmıyorsa, kişi listenizi tamamen boşaltıp hesabınızı kapatın. 120 gün sonra tekrar aynı hesabı almayı düşünebilirsiniz.
bixcer - avatarı
bixcer
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #3002
bixcer - avatarı
Ziyaretçi
Web Msnden Actim kendimde acikt gözüküyorum ama başkasinda offline yine Msn Grin dediğini yaptim kapattim bi süre sonra acip bakarim Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Yshl - avatarı
Yshl
Ziyaretçi
23 Ocak 2008       Mesaj #3003
Yshl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger'ı onarmayı deneyin (Program Ekle veya Kaldır>Windows Live Messenger>Destek bilgisi için burayı tıklatın>Onar).

İşe yaramadıysa oturum açtıktan sonra Messenger Seçenekleri>Güvenlik << Buradaki şu seçeneği işaretleyin: "Bu paylaşılan bir bilgisayar olduğundan adres defterimi, görüntü resmimi ve kişisel iletimi burada depolama" Oturumunuzu kapatın ve geri açın. (Düzeldiyse aynı seçeneği tekrar eski haline getirin.)

Bu da işe yaramadıysa, varsa bilgisayarınızda Windows Messenger'da oturum açmayı deneyin. Orada da aynı hata oluşuyor mu?

Kendinizi listenizden silmeyi denemelisiniz. Zaten ne diye kendinizi eklersiniz, onu da anlamam.

Siz de Messenger'ı onarmayı deneyin, aynı yerden.

Bir de Messenger'ı kurduktan neden 2 gün sonra bu hatayı alıyorsunuz, 2 gün boyunca sorunsuz kullanırken 2 gün dolunca bu hata mı oluşmaya başlıyor?

örneğin bugün kuruyorum rahatça kullanıyorum, kapatıyorum.bilgisayarı ertesi gün açınca sorun çıkıyor.çoğu kez silip yeniden yükledim yine sorun çıkıyor
tar33 - avatarı
tar33
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #3004
tar33 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows live messanger webcam açmamı engelliyor ve windows live messanger çalışmayı durdurdu diye bir uyarı verip msn yi tamamen kapatıyor.bu sorunun çözümünü biln var mı acaba.
dalgın - avatarı
dalgın
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #3005
dalgın - avatarı
Ziyaretçi
benım pc vista hemde vestel cok dandik nefret ediorum artık cok gec acılıo birde msn discovery yükledim sonra sildim ama msn her actıgımda hata dosyası verio ona tılayınca msn acılıo bana yardımcı olurmsunuz lütfen arkadaşlar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Ocak 2008       Mesaj #3006
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dalgın adlı kullanıcıdan alıntı

benım pc vista hemde vestel cok dandik nefret ediorum artık cok gec acılıo birde msn discovery yükledim sonra sildim ama msn her actıgımda hata dosyası verio ona tılayınca msn acılıo bana yardımcı olurmsunuz lütfen arkadaşlar

Şunu bir dener misiniz?

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Tekil Mesaj -
zordak - avatarı
zordak
Ziyaretçi
24 Ocak 2008       Mesaj #3007
zordak - avatarı
Ziyaretçi
live messenger 8.1 kullanıyorum ve birisine dosya yollerken direk düşüyorum...kaspersky var virüs programı acaba neden olabilir?
DjTiesto - avatarı
DjTiesto
Ziyaretçi
26 Ocak 2008       Mesaj #3008
DjTiesto - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 8.5 versiyonunda Paylaşım Klasörünü aşağıdaki kodu Çalıştır 'a yazarak silebiliyoruz çözdüm, ancak sonrasında Windows Live Messenger 'a giriş yaparken tekrar yüklüyor, Buna bir çözüm yolu arıyorum bilen kişilerin yardımlarını bekliyorum. (Bir ek dosya veya yama ile)
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
26 Ocak 2008       Mesaj #3009
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Ben bunu A-patch aracılığı ile yok ediyorum daha rahat oluyor, eğer kullanmak isterseniz 8.5 uyumlu A-patch'i indirin ve oradan Paylaşım klasörünü kullanıma kapatın(Silin)

Sizin yeniden yükleniyor dediğiniz kısımı anladım yeniden yüklediğinde C://Program Files/Windows Live/Messenger klasöründe yeni bir msnmsngr.exe olulşuyor onları görürseniz 1 tane kalana dek azaltın...

Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch

Yshl - avatarı
Yshl
Ziyaretçi
28 Ocak 2008       Mesaj #3010
Yshl - avatarı
Ziyaretçi
ahmetgns nickli arkadaş,
bütün dediklerini sırasıyla,karışık halde her türlü denedim olmuyo olmuyo..eskiden böyle bi sorun yoktu..yardımların için teşekkürler