Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 305

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
davel - avatarı
davel
Ziyaretçi
6 Şubat 2008       Mesaj #3041
davel - avatarı
Ziyaretçi
bende msn min mail ikonu ma bastığımda mail sayfamın açılması gerekirken mail sayfası açılacagı anda birden sayfa beyaz oluyor be öylece kalıyor.tarayıcının orada devam yazısı çıkyıyor ve öylece duruyo.yaklaşık üç haftadır bu sorunla karsı karsıyayım.başka bir pc derahatlıkla açılıyor ama kendi pcmde açılmıyor.nedenini bir türlü anlayamadım.
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
ayshaa - avatarı
ayshaa
Ziyaretçi
6 Şubat 2008       Mesaj #3042
ayshaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Çöl Fırtınası adlı kullanıcıdan alıntı

Bu hatanın çözüm yolu çok basit yapmanız gerekenleri aşağıdaki linkten takip ediniz...

Sponsorlu Bağlantılar

80072efd - Windows Live Messenger Hatası - Msn Hata Kodu - Çözümü | MsXLabs

Neyazikki orda yazanlarda bi ise yaramiyor. Bu konuyla ilgili ayni sorunu yasayipta cözüm bulan kimse varmi arkadaslar? Bu islerden cok iyi anlayan bi arkadasi cagirdim neredeyse tam 3 saat ugrasdi o bile basarili olamadi! Acaba diyorum msnde genel bi sorunmu var?
bakbaba - avatarı
bakbaba
Ziyaretçi
6 Şubat 2008       Mesaj #3043
bakbaba - avatarı
Ziyaretçi
sorun bende değil genelmiş ilginize tesekkür ederim arkadaşlarMsn HappyMsn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Şubat 2008       Mesaj #3044
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
davel adlı kullanıcıdan alıntı

bende msn min mail ikonu ma bastığımda mail sayfamın açılması gerekirken mail sayfası açılacagı anda birden sayfa beyaz oluyor be öylece kalıyor.tarayıcının orada devam yazısı çıkyıyor ve öylece duruyo.yaklaşık üç haftadır bu sorunla karsı karsıyayım.başka bir pc derahatlıkla açılıyor ama kendi pcmde açılmıyor.nedenini bir türlü anlayamadım.
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Internet Explorer'ın Geçici Internet Dosyaları'nı silmeyi dener misin? Internet Seçenekleri penceresine girersen, silme yönergelerini bulursun.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
6 Şubat 2008       Mesaj #3045
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ayshaa adlı kullanıcıdan alıntı

Neyazikki orda yazanlarda bi ise yaramiyor. Bu konuyla ilgili ayni sorunu yasayipta cözüm bulan kimse varmi arkadaslar? Bu islerden cok iyi anlayan bi arkadasi cagirdim neredeyse tam 3 saat ugrasdi o bile basarili olamadi! Acaba diyorum msnde genel bi sorunmu var?

Buraya da baktınız mı?
MSN Hata Kodu 80072EFD Windows Live Messenger Hatası

Neleri denediğinizi yukarıdaki konuya mesaj olarak geçebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ayshaa - avatarı
ayshaa
Ziyaretçi
7 Şubat 2008       Mesaj #3046
ayshaa - avatarı
Ziyaretçi
Evet baktim ama bi sonuc alamadim. Msndeki sorun hala devam ediyor. Önerisi olan varsa bakliyorum arkadaslar.
Eger olurda bi cözüm bulursam elbetteki paylasirim.Ama suana kadar yaptiklarimi sonuc vermedigi icin yazmaya gerek yok sanirim.
davel - avatarı
davel
Ziyaretçi
7 Şubat 2008       Mesaj #3047
davel - avatarı
Ziyaretçi
internet seçeneklerin den geçmişi, depolanan adresleri,çerezleri,ziyaret edilem sitelerin parolalarını hepsini sildim ayrıca en altta tümünü sil dedim. aynı sorun hala devam ediyor.yani mail sayfama giremiyorum :-((

evet internet seçenneklerinden geçmişi sildim ziyaret edilen siteleri en altta tümünü sil dedim ama hala sorun devam ediyor.yani mailime gidemiyorum.
Son düzenleyen davel; 7 Şubat 2008 07:11 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Şubat 2008       Mesaj #3048
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
davel adlı kullanıcıdan alıntı

internet seçeneklerin den geçmişi, depolanan adresleri,çerezleri,ziyaret edilem sitelerin parolalarını hepsini sildim ayrıca en altta tümünü sil dedim. aynı sorun hala devam ediyor.yani mail sayfama giremiyorum :-((

evet internet seçenneklerinden geçmişi sildim ziyaret edilen siteleri en altta tümünü sil dedim ama hala sorun devam ediyor.yani mailime gidemiyorum.

Hotmail'e Messenger'dan değil de doğrudan Internet Explorer'dan ulaşmaya çalıştığınızda da bu hatayı alıyor musunuz? Mesela http://mail.live.com/ adresine gidip oturum açmayı denediniz mi? Aynı sorun oluştuysa Messenger ile bir ilgisi yok, doğrudan Internet Explorer ile bir ilgisi var demektir. Mozilla Firefox gibi başka bir tarayıcıdan ulaşmayı dener misiniz? Onda da sorun çıkarsa bilgisayarla ilgili bir sorun var demektir. Ne yapılabilir, bilmiyorum.

http://get.live.com/ adresinden Windows Live Mail programını indirip bilgisayarınıza kurar ve bu programda Messenger'da kullandığınız Windows Live ID ile oturum açarsanız, Messenger'dan e-posta düğmesine bastığınızda bu programın otomatik olarak başlamasını sağlarsınız (diğer soruna bir çözüm bulana dek bu iyi olabilir, hatta çözüm bulduktan sonra da bu programı kullanmaya devam edebilirsiniz, güzel program).
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Şubat 2008       Mesaj #3049
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ayshaa adlı kullanıcıdan alıntı

Evet baktim ama bi sonuc alamadim. Msndeki sorun hala devam ediyor. Önerisi olan varsa bakliyorum arkadaslar.
Eger olurda bi cözüm bulursam elbetteki paylasirim.Ama suana kadar yaptiklarimi sonuc vermedigi icin yazmaya gerek yok sanirim.

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörü içindeki msnmsgr.exe dosyasını seçin, CTRL + C ve CTRL + V yapın. "Kopyası msnmsgr.exe" adında bir dosya oluşmalı. Bu dosyaya çift tıklayarak oturum açmayı deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ayshaa - avatarı
ayshaa
Ziyaretçi
7 Şubat 2008       Mesaj #3050
ayshaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörü içindeki msnmsgr.exe dosyasını seçin, CTRL + C ve CTRL + V yapın. "Kopyası msnmsgr.exe" adında bir dosya oluşmalı. Bu dosyaya çift tıklayarak oturum açmayı deneyin.

Dediginiz sekilde yaptim fakat setup kisminda "type the phonenummer, area code, locale name v.s istiyor. Bende yapamadim bi sorun var ama cözemedim. Konuyla ilgili detayli bilgi alabilecegim bir kisim varmi?