Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 307

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
kacakkizzz - avatarı
kacakkizzz
Ziyaretçi
9 Şubat 2008       Mesaj #3061
kacakkizzz - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.1 kullanıyorum.messenger discovery i daha önce kullanabiliyordum 2 gün önce bi sorun yasadım ve kulanamaz hale geldim discovery kurulu fakat aktif değil lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
magicdeaht - avatarı
magicdeaht
Ziyaretçi
9 Şubat 2008       Mesaj #3062
magicdeaht - avatarı
Ziyaretçi
adszsz7

Sponsorlu Bağlantılar
help me..!!!!!!!!!Mooooh
Son düzenleyen ahmetgns; 9 Şubat 2008 20:04 Sebep: Peşpeşe cevap göndermeyin.
I Miss You - avatarı
I Miss You
Ziyaretçi
9 Şubat 2008       Mesaj #3063
I Miss You - avatarı
Ziyaretçi
O yazı tipinin ismini öğrenip onu internetten indirdikten sonra C:\ > WINDOWS > Fonts 'un içine at Msn Happy
magicdeaht - avatarı
magicdeaht
Ziyaretçi
9 Şubat 2008       Mesaj #3064
magicdeaht - avatarı
Ziyaretçi
yazı tipini öğrenmek sorun
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Şubat 2008       Mesaj #3065
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Ekran görüntüsü başka bir yerde bulmadıysanız, doğrudan kendinizin aldığı ekran görüntüsüyse, o zaman bilgisayarınızda o yazı tipi zaten yüklüdür diye düşünüyorum. Messenger'ın yazı tipi seç penceresinde bütün yazı tiplerini deneyip, önizlemesinde bu yazı tipini yakalayabilirsiniz diye tahmin ediyorum. Ama emin değilim.
magicdeaht - avatarı
magicdeaht
Ziyaretçi
9 Şubat 2008       Mesaj #3066
magicdeaht - avatarı
Ziyaretçi
kendım aldım ekran goruntusunu o kadar istedim vermedi bende buraya başvuruyım dedim Msn Happyama arkadas ınternetten indirmiş
flyy - avatarı
flyy
Ziyaretçi
10 Şubat 2008       Mesaj #3067
flyy - avatarı
Ziyaretçi
merhaba..msnimi hic bi sekilde acamiyorum daha onceden kullanmama ragmen suanda kulanamiyorum sildim tekrar yukledim ..simdi actigimda mail uyarisindan 3 saniye sonra program calismiyor yazisi beliriyo..en son bi daha sildim yukledim ayni sekilde problem devam ediyor ve mesenger discovery dll file hata belirtisi veriyo...discovery programinida sildim yukledim tekrardan...yardiminiz dokunursa cok sevinirim kafayi siyiricam Msn Cry
nuhomer - avatarı
nuhomer
Ziyaretçi
11 Şubat 2008       Mesaj #3068
nuhomer - avatarı
Ziyaretçi
SELAM
Arkadaşlar lütfen bana yardım edin. 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum.

Msn den mail yollayamıyorum.
Gönder'e bastığımda Bu bilgisayarın ileti göndermesi şu anda engelleniyor. Windows Live Kullanım Koşulları'nı ihlal ettiğinizi düşünmüyorsanız, lütfen burayı tıklatın.

diye uyarı veriyor.
Yeni mail adresi aldım ondada aynısını yapıyo.Bilgisayardanmı diye baktım. İnternet kafedede denedim aynı hatayı veriyor.

Mail hesabımda bi sorun var ama nası bi sorun halen anlayamadım.
Lütfen fikri olan varsa cevap yazsın.
baha - avatarı
baha
Ziyaretçi
13 Şubat 2008       Mesaj #3069
baha - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarımızdan her yeni msn adresine girdiğimiz zaman bilgisayarımızın 5-6 farklı yerine ve regedite şu adresler bu pc den oturum açtı die görebiliyoruz. Bu girilen msn adreslerini her seferinde pc mizin farklı farklı yerlerinden otomatik olarak kendimiz mi sileceğiz yoksa bunu otomatik yapacak bir proğram piyasada varmı?
MaviAdam - avatarı
MaviAdam
Ziyaretçi
14 Şubat 2008       Mesaj #3070
MaviAdam - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn,deki Tüm Sesler Gitti Resmini Çektim Bakın Ne Yaptıysam Olmadı

sshot2tx2