Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 309

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
Fırtına - avatarı
Fırtına
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #3081
Fırtına - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ayshaa adlı kullanıcıdan alıntı

80072efd hatasi sirf bendemi yoksa bircok kiside varmi merak ediyorum.
10 gündür yapmadigim denemedigim bisey kalmadi, anlayan arkadaslarda vista yi kullandigimi söyledigimdede ne hikmetse kaciyor Msn Happy

Sponsorlu Bağlantılar

acaba diyorum format attirsam olurmu düzelirmi? nedersinz?

Muhtemelen çözüm yolları: MSN Hata Kodu 80072EFD Windows Live Messenger Hatası

ayshaa - avatarı
ayshaa
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #3082
ayshaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Fırtına adlı kullanıcıdan alıntı
Baglanti ayarlarindan sina yi sectigimde busefer 8007274d baglantisi kurulamiyor diye bir hata veriyor.
Tskr, bu sitede cok aradim fakat cözümünü bulamadim. Henüz burda yazmayan bir cözüm ariyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2008       Mesaj #3083
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Baglanti ayarlarindan sina yi sectigimde busefer 8007274d baglantisi kurulamiyor diye bir hata veriyor.
Tskr, bu sitede cok aradim fakat cözümünü bulamadim. Henüz burda yazmayan bir cözüm ariyorum.

yerel ag baglantisi veya internet explorer baglantilarinda proxy ayarlarinizin degisip degismedigini kontrol edin + messenger gelismis ag baglanti ayarlarinin bos oldugundan emin olun...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #3084
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

Başka bir adresinizle oturum açabiliyor musunuz?

Buraya tıklayıp oturum açabildiğiniz Messenger adresinizi içeren bir özel mesaj gönderin https://www.msxlabs.org/forum/private.php?do=newpm&u=1. Uzaktan Yardım ile sorunu çözmeye çalışalım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ayshaa - avatarı
ayshaa
Ziyaretçi
18 Şubat 2008       Mesaj #3085
ayshaa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Başka bir adresinizle oturum açabiliyor musunuz?

Buraya tıklayıp oturum açabildiğiniz Messenger adresinizi içeren bir özel mesaj gönderin https://www.msxlabs.org/forum/private.php?do=newpm&u=1. Uzaktan Yardım ile sorunu çözmeye çalışalım.

ilk sorun basladiginda baska bir adresle acabiliyordum, sorunu cözmek icin msni yenidn yükledikten sonra hicbir adresi acamaz oldum. Mecburen web messengari kullaniyorum.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Şubat 2008       Mesaj #3086
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

ilk sorun basladiginda baska bir adresle acabiliyordum, sorunu cözmek icin msni yenidn yükledikten sonra hicbir adresi acamaz oldum. Mecburen web messengari kullaniyorum.

Maalesef "Uzaktan Yardım" bağlantısı kuramadık, Windows'unuzun dili farklı olduğu için yönlendirmem de kolay olmadı, bir uzmana bilgisayarınızı inceletmişsiniz, buna rağmen sorun çözülememiş. Vista'yı yeniden kurmanızı önereceğim.
hddxm - avatarı
hddxm
Ziyaretçi
20 Şubat 2008       Mesaj #3087
hddxm - avatarı
Ziyaretçi
ilginç olduğunu düşündüğüm bir problemim var..Windows live messenger kullanan arkadaşımın uyarısıyla birzamandır hareketli olarak gözüktüğüm ortaya çıktı fakat ben hareketli olmak için hiçbir işlem yapmadım ve bana hiçbir uyarı veya bilgilendirme gelmedi ve bu hareketli durumdan kurtulamıyorum, ayrıca da bu iş kafamı kurcalıyor acaba birinin bunu dışarıdan yapması mümkün mü diye? Korsan bir hareket mi var acaba?..Tüm ayarlara girdim çıktım seçenek bulamadım, windows mobile hesabım da yok (benim bildiğim yok ?) bu durum neyden kaynaklabilir? fikir açısından ek bilgi sadece ceptemsn den 1-2 kere login olmuşluğum var ve ara sıra da pidgin ve miranda messengerlerını da kullanıyorum..Değerlendirirseniz çok sevinirim teşekkürler
gunesevgi - avatarı
gunesevgi
Ziyaretçi
20 Şubat 2008       Mesaj #3088
gunesevgi - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,
vista kullanmaya yeni başladım ve msn kesinlikle açılmıyorr, bu konuda bana yardımcı olur musunuz lütfennnMsn SadMsn Sad
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Şubat 2008       Mesaj #3089
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
hddxm adlı kullanıcıdan alıntı

ilginç olduğunu düşündüğüm bir problemim var..Windows live messenger kullanan arkadaşımın uyarısıyla birzamandır hareketli olarak gözüktüğüm ortaya çıktı fakat ben hareketli olmak için hiçbir işlem yapmadım ve bana hiçbir uyarı veya bilgilendirme gelmedi ve bu hareketli durumdan kurtulamıyorum, ayrıca da bu iş kafamı kurcalıyor acaba birinin bunu dışarıdan yapması mümkün mü diye? Korsan bir hareket mi var acaba?..Tüm ayarlara girdim çıktım seçenek bulamadım, windows mobile hesabım da yok (benim bildiğim yok ?) bu durum neyden kaynaklabilir? fikir açısından ek bilgi sadece ceptemsn den 1-2 kere login olmuşluğum var ve ara sıra da pidgin ve miranda messengerlerını da kullanıyorum..Değerlendirirseniz çok sevinirim teşekkürler

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/112363-msnde-cevrimdisi-durumu-hareketli-gosterme-nasil-iptal-edilir.html

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/3425-msnde-cevrimdisi-durumunuzu-hareketli-gosterin.html
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
20 Şubat 2008       Mesaj #3090
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı
hddxm adlı kullanıcıdan alıntı

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/112363-msnde-cevrimdisi-durumu-hareketli-gosterme-nasil-iptal-edilir.html

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/3425-msnde-cevrimdisi-durumunuzu-hareketli-gosterin.html

Bir de şu var. İki türlü hareketli durum var Windows Live Messenger'da. Birisi siz oturum açtığınızda Hareketli bir cihazdan oturum açmış olarak gösterilme, diğeri oturumunuz kapalı olduğunda size gönderilecek iletilerin cep telefonu ya da çağrı cihazına kısa mesaj olarak gönderildiği durum. Birincisinde kişilerinizin listelerinde Çevrimiçi olan insanlar arasında gösterilirsiniz ama sizin üzerinize fareyle geldiklerinde çıkan ipucunda ya da konuşma pencerelerinde Hareketli/Çevrimiçi diye yazar. Bu, taşınabilir bir aygıtta oturum açtığınızda ya da MessengerDiscovery Live gibi çeşitli programların yardımıyla kendinizi Hareketli gibi gösterdiğinizde oluşan bir durum. Ama siz oturumunuzu kapattığınızda kişilerinizin listelerinde Çevrimdışı kişiler listesine değil de Hareketli kişiler listesine düşüyorsanız, o zaman NeutralizeR'ın verdiği bağlantılar işinizi görmeli. Yok eğer benim dediğim tarz bir durum varsa, MessengerDiscovery Live gibi bir program kullanıp kullanmadığınıza bakıp varsa seçeneklerini araştırın ve burada bilgi verin.