Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 310

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3091
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gunesevgi adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,
vista kullanmaya yeni başladım ve msn kesinlikle açılmıyorr, bu konuda bana yardımcı olur musunuz lütfennnMsn SadMsn Sad

Sponsorlu Bağlantılar

LİVE MESENGERİ TEKRAR YÜKLEMEYİ DENEYİN
gunesevgi - avatarı
gunesevgi
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3092
gunesevgi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekinfsm adlı kullanıcıdan alıntı

LİVE MESENGERİ TEKRAR YÜKLEMEYİ DENEYİN

kaç kere denediysem olmadıı, yardım edebilecek kimse yokmuu Msn SadMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
21 Şubat 2008       Mesaj #3093
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
gunesevgi adlı kullanıcıdan alıntı

kaç kere denediysem olmadıı, yardım edebilecek kimse yokmuu Msn SadMsn Cry

Hangi Messenger sürümü kurulu? Güvenlik programınızı kapattığınızda da sorun devam ediyor mu? Hangi hata kodunu alıyorsunuz?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
hddxm - avatarı
hddxm
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3094
hddxm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Bir de şu var. İki türlü hareketli durum var Windows Live Messenger'da. Birisi siz oturum açtığınızda Hareketli bir cihazdan oturum açmış olarak gösterilme, diğeri oturumunuz kapalı olduğunda size gönderilecek iletilerin cep telefonu ya da çağrı cihazına kısa mesaj olarak gönderildiği durum. Birincisinde kişilerinizin listelerinde Çevrimiçi olan insanlar arasında gösterilirsiniz ama sizin üzerinize fareyle geldiklerinde çıkan ipucunda ya da konuşma pencerelerinde Hareketli/Çevrimiçi diye yazar. Bu, taşınabilir bir aygıtta oturum açtığınızda ya da MessengerDiscovery Live gibi çeşitli programların yardımıyla kendinizi Hareketli gibi gösterdiğinizde oluşan bir durum. Ama siz oturumunuzu kapattığınızda kişilerinizin listelerinde Çevrimdışı kişiler listesine değil de Hareketli kişiler listesine düşüyorsanız, o zaman NeutralizeR'ın verdiği bağlantılar işinizi görmeli. Yok eğer benim dediğim tarz bir durum varsa, MessengerDiscovery Live gibi bir program kullanıp kullanmadığınıza bakıp varsa seçeneklerini araştırın ve burada bilgi verin.

Söylediğiniz durumlar teyit etmek için arkadaşımla yaptığım denemelerde oturum açıldığı zaman xxx oturum açtı şeklinde normal gösterim oluyor,devamında hareketli grubunda gösteriyor.Çevrimdışı olunan zamanlarda normal kişi grupları içinde fakat telefon simgesiyle birlikte gösteriyor. -NeutralizeR ın verdiği linklerden hareketle Windows mobile sitesine gittiğimde ise farklı olarak verdiğim resimdeki gibi bir setup karşıma çıkıyor..Ek olarak Pc de kurulu programlara baktığımda msn plus ya da discovery kurulu gözükmüyor. Elimdeki veriler bunlar ben işin içinden hala çıkamadım fikirlerinizi bekliyorum
Ek:Mobile Sayfası görüntüsü
http://img411.imageshack.us/img411/9535/stpao5.jpg
Son düzenleyen hddxm; 21 Şubat 2008 15:48 Sebep: eksik bilgi
gunesevgi - avatarı
gunesevgi
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3095
gunesevgi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Hangi Messenger sürümü kurulu? Güvenlik programınızı kapattığınızda da sorun devam ediyor mu? Hangi hata kodunu alıyorsunuz?

öncelikle şunu söyleyeyimm vista kullanmaya yeni başladım xp den sonra biraz karışık geldi banaMsn Confused 80070005 hata kodunu alıyorum ,güvenlik programımda norton ve onu devre dışı yapıp denemedim çünkü neredenn devredışı yapılacağını bilmiyorum desemm çok mu ayıp etmiş olurumMsn Embarrassed
By_N0TaL0Ne - avatarı
By_N0TaL0Ne
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3096
By_N0TaL0Ne - avatarı
Ziyaretçi
Mrb ArkadasLar ..

Benim Msn'em Cok Donuyor Ya

Konusma Penceresini FeLan qeç açıyor

Başka Bir Msneme qirince oLmuyo Ama

Sadece 1 msnemde oLuyo Bu

NasıL düzeLticem Yardım Edin Lütfen Msn Sad
bekmez - avatarı
bekmez
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3097
bekmez - avatarı
Ziyaretçi
mesela karşı taraf bana yazdıgını sansa ama yazdıkları bana gelmese olur mu engellemek yerine

karşı tarafın yazdıkları bana gelmese ama karşı taraf yazdığını sansa böyle bişi mümkün mü?
Son düzenleyen ahmetgns; 22 Şubat 2008 01:18 Sebep: Sorunuzu tek foruma göndermekle yetinin
mmermertas - avatarı
mmermertas
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3098
mmermertas - avatarı
Ziyaretçi
msn de görüşme esnasında göndermiş olduğum herhangi bir linki karşı taraftaki üzerine tıkladığında açamıyorsa sebebi ne olabilir sizce?İlginize teşekkürler
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
21 Şubat 2008       Mesaj #3099
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
msn discovery yazılımı yüklü ise anlık iletilerde link gönderilmesine izin vermemiş olabilirsin birde internet explorer ayarlarını kontrol et buradanda kısıtlamış olabilirsin
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
22 Şubat 2008       Mesaj #3100
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
hddxm adlı kullanıcıdan alıntı

Söylediğiniz durumlar teyit etmek için arkadaşımla yaptığım denemelerde oturum açıldığı zaman xxx oturum açtı şeklinde normal gösterim oluyor,devamında hareketli grubunda gösteriyor.Çevrimdışı olunan zamanlarda normal kişi grupları içinde fakat telefon simgesiyle birlikte gösteriyor. -NeutralizeR ın verdiği linklerden hareketle Windows mobile sitesine gittiğimde ise farklı olarak verdiğim resimdeki gibi bir setup karşıma çıkıyor..Ek olarak Pc de kurulu programlara baktığımda msn plus ya da discovery kurulu gözükmüyor. Elimdeki veriler bunlar ben işin içinden hala çıkamadım fikirlerinizi bekliyorum
Ek:Mobile Sayfası görüntüsü
http://img411.imageshack.us/img411/9535/stpao5.jpg

Şimdi anladığım kadarıyla, oturum açtığınızda kişiler sizi sanki taşınabilri bir aygıtta oturum açmış gibi görüyorlar, oturumunuzu kapattığınızda ise sanki Hareketli olup, size ileti gönderdikleri zaman cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelecekmiş gibi duruyorsunuz. NeutralizeR'ın verdiği adreslerden oturum açtığınızda o sayfayı görüyorsanız hesabınız da ciddi bir karışıklık var demektir. Çünkü sayfadan anlaşıldığına göre daha mobile hizmetine kaydolmamışsınız bile. Kaydolmadan böyle bir görünüm mümkün değil. Windows Live Messenger'ın destek takımından yardım isteyin.
Alıntı
By_N0TaL0Ne adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb ArkadasLar ..

Benim Msn'em Cok Donuyor Ya

Konusma Penceresini FeLan qeç açıyor

Başka Bir Msneme qirince oLmuyo Ama

Sadece 1 msnemde oLuyo Bu

NasıL düzeLticem Yardım Edin Lütfen Msn Sad

Kişi listeniz çok kabarık mı? Ondan olabilir diğer hesaplarda olmadığına göre.
Alıntı
bekmez adlı kullanıcıdan alıntı

mesela karşı taraf bana yazdıgını sansa ama yazdıkları bana gelmese olur mu engellemek yerine

Engellemeyim diyorsunuz ama bana yazdıkları da bana gelmesin diyorsunuz. Bu bildiğim kadarıyla mümkün değil, yapmanız gereken o size yazdıkça hiç aldırış etmemeniz, kafanıza göre takılmaya devam etmeniz. Ya da engelleyin gitsin ya Msn Tongue
Alıntı
mmermertas adlı kullanıcıdan alıntı

msn de görüşme esnasında göndermiş olduğum herhangi bir linki karşı taraftaki üzerine tıkladığında açamıyorsa sebebi ne olabilir sizce?İlginize teşekkürler

Messenger Seçenekleri>Güvenlik sekmesi>"İletilerdeki bağlantılara izin ver" seçeneğinin işaretsiz olması...