Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 311

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
By_N0TaL0Ne - avatarı
By_N0TaL0Ne
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #3101
By_N0TaL0Ne - avatarı
Ziyaretçi
Hyr Kişi Listem o Kadarda Kabarık deqiL ..

Sponsorlu Bağlantılar
baya kişi siLdim 550 kişi feLan kaLdı ??

diqer msnemde daha cok kişi var

NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Şubat 2008       Mesaj #3102
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
By_N0TaL0Ne adlı kullanıcıdan alıntı

Hyr Kişi Listem o Kadarda Kabarık deqiL ..

Sponsorlu Bağlantılar
baya kişi siLdim 550 kişi feLan kaLdı ??

diqer msnemde daha cok kişi var

Hangi Messenger sürümünü kullandığınızı belirtmemişsiniz ama sürüm değiştirmeyi deneyin. 8.1 veya 8.5 sürümlerini deneyin.
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bionikman - avatarı
bionikman
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #3103
bionikman - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kara-Hilal adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar Arkadaslar

Bana Msn Messengerde Karsı tarafla web camda sohbet ederken onun web camını kayıt edebilmem için bildiginiz program varmı

Yardımcı Olursanız SevinirimTurkiye

var evlat tamindir motorunda cam la ilgili download lar var ama paralı kısa süreli demo ları var
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
22 Şubat 2008       Mesaj #3104
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
irenn - avatarı
irenn
Ziyaretçi
22 Şubat 2008       Mesaj #3105
irenn - avatarı
Ziyaretçi
WEB CAMERAN VARSAMsn Thinking ONUN ZATEN BİR CD OLUYOR İÇİNDE ONUNLA KAYDET EĞER YOKSA ALDIĞIN YERE SOR...Msn GrinMsn GrinMsn GrinEĞER BULURSAN SEVİNİRİM.Smiley32Msn UpHADİİ BY BY:kiss2::kiss2:
gugula - avatarı
gugula
Ziyaretçi
23 Şubat 2008       Mesaj #3106
gugula - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.
Ben msn pictures display ın her sürümünü denedim bu hatayı veriyor.
Msn 8.1 yüklü bende.
lütfen yardım.
93770971mh7
14235185va7
ezid - avatarı
ezid
Ziyaretçi
23 Şubat 2008       Mesaj #3107
ezid - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben laptopta vista kullanıyorum kendi uzerindeki kamera normalde calısıyor ama life msn de calısmıyor. simdi 9 yukledim ondan once 8 ve 8.5 vardı. ama hic birinde kamera calısmıyor ne yapmalıyım. cok acil ltfn. verdigi hata vista soruna cozum aranıyor diyor ama hic bir sey bulamıyor ve life msn kapatıyor kendini.

kamera sürücüleri ve diger yazılımları kontrol ettim. kamera normalde calısıyor msn de normalde calısıyor ama msn de kamera calısmıyor.

msn oturumu acmadan goruntu ve ses kurulumuna gecince seste sorun tok ileri dedigimde goruntuye gecmiyor msn kapatıyor.

Alıntı
Real_Life adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar sorun donanımlarda değil sorun yazılımda ve onuda çözdüm...

cozumu banada anlatsanız
Son düzenleyen ezid; 23 Şubat 2008 20:53 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
kimsinsen - avatarı
kimsinsen
Ziyaretçi
24 Şubat 2008       Mesaj #3108
kimsinsen - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar,
Forumda ve netde biraz incelem yaptım ama sorunumla ilgili bir kaynak bulamadım.Sorun şöyle;
PC ye nezaman format atsam ve sonrasında msn yi yeniden yüklesem listeden silerek yada yeni gelen davetleri listeme eklemeden engelledigim bütün davetler yeniden geliyo...ama sadece pcyi formatlatıp yeniden msn yükledigimde oluyor bu....400-500 davet geliyor ve hepsini tek tek red etmek zorunda kalıyorum...Şimdi ise daha fazla olmalı ki artık msn kaldırmyor ve davetler arka arkaya gelmeye başlarken 600 lerde msn de kendini kapatıyor...kısaca adresimi kullanamaz oldum..Lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi bana...adresimi kaybetmek istemiyorum
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
24 Şubat 2008       Mesaj #3109
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kimsinsen adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar,
Forumda ve netde biraz incelem yaptım ama sorunumla ilgili bir kaynak bulamadım.Sorun şöyle;
PC ye nezaman format atsam ve sonrasında msn yi yeniden yüklesem listeden silerek yada yeni gelen davetleri listeme eklemeden engelledigim bütün davetler yeniden geliyo...ama sadece pcyi formatlatıp yeniden msn yükledigimde oluyor bu....400-500 davet geliyor ve hepsini tek tek red etmek zorunda kalıyorum...Şimdi ise daha fazla olmalı ki artık msn kaldırmyor ve davetler arka arkaya gelmeye başlarken 600 lerde msn de kendini kapatıyor...kısaca adresimi kullanamaz oldum..Lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi bana...adresimi kaybetmek istemiyorum

Peki format attıktan sonra bu davetler geldiğinde engellediğinizde artık bir daha almıyorsunuz değil mi bu davetleri. Eğer böyleyse sanırım engelleme eylemleriniz sunucuda kaydedilemiyor ama bilgisayarda yerel olarak kaydediliyor. Bu yüzden bu uyarılar için bir kez eylemde bulunduğunuzda bir daha uyarı almıyorsunuz.

Kişileri engellemenizin sunucu tarafında kaydedilmemesinin iki sebebi olabilir bence. Birincisi sunucuda ya da sunucu ile bağlantılarınızda sıkıntı vardır. İkincisi engelli listenizin kapasitesi dolmuştur (evet kişi listesinin olduğu gibi engelli ve izinli listelerinin de belli bir kapasitesi varmış). Bu yüzden aşağıdaki adreste verilen program ile Engelli ve İzinli listelerinizi temizleyin.

MSN Messenger Kişi Listesi Yöneticisi

Ancak temizlerken sizi eklemiş olanları silmeyin, sadece sizi silmiş olanları silin. Bunu kolayca yapmak için sırasıyla "menüden Lists>Clean Lists>Allow list>Clean List düğmesi "ve" ....>Block list>Clean List düğmesi".

Bundan sonra Messenger'da oturum açıp, çıkan uyarılar Messenger'ı kapatmadan hepsini tekrar engellemeyi deneyin.

Eğer Messenger kapanıyorsa, Windows Messenger'dan oturum açmayı deneyin, o da kapanırsa engelleme işlemini ListManager programından yapmayı deneyin.

Eğer bunların hiçbirin yapmayı beceremezseniz, Microsoft'a başvurun bu sorunla ilgili. Onlarda birşey yapamazlarsa o zaman korkarım hesabınız ölecek. Aklınızda bulunsun, eğer böyle sorunları hiç yaşamak istemiyorsanız, adresinizi sitelerde, forumlarda herkese görünür şekilde yazmayın ve tanımadığınız hiç kimseye vermeyin.
Son düzenleyen ahmetgns; 24 Şubat 2008 19:30
ilkeryuksel - avatarı
ilkeryuksel
Ziyaretçi
24 Şubat 2008       Mesaj #3110
ilkeryuksel - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benimde 1 aydır sorunum hep bu oluyor.. bir türlü degişmedi sorun..
Bağlan dedigimde ( oturum aç ) bu hata mesajı geliyor..
hatakt7

Onar diyorum ama yine düzelmiyor...
hata1sp7

Bende oturumu açmak için baglantı ayarlarına gelip >> yenile diyorum anca bu şekilde açılıyor.. ne yapmam lazım ??

Usb modem Kullanıyorum.. Bağlantılarımı da kontrol ettim .. her zaman sorunsuz sn yede acılan msn şimdi açılmaz oldu...

Plus vs eklentilerde yüklü degil ...