Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 313

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
zook - avatarı
zook
Ziyaretçi
25 Şubat 2008       Mesaj #3121
zook - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar live 8.5 yükledim.Hem arkadaşıma dosya atamıyorum hem de onlardan dosya alamıyorum.Yardım ederseniz sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
25 Şubat 2008       Mesaj #3122
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
FRRKKKNNNN adlı kullanıcıdan alıntı

1-)Arkadaşlar,ben msn mi açıyorum,mail gelmiş oluyor,bakıyorum çıkıyorum..Başka msn mi açıyorum,mail geliyor bakarken kullanıcı kimliğini değiştir geliyor..Aynı hesaptaki maillere nasıl bir arada bakarım?

Sponsorlu Bağlantılar
2-) Ben WLM 8.1 Beta TR Kullanıyorum.Oturum açma yerinin altındaki o müsteri hizmetleri,parolanızımı unuttunuz falan kullanılmıyor.Yani basınca hiçbirşey açılmıyor normal orada duruyor.

Bu 2 sorunumu nasıl halledebilirim? Lütfen yardım edin..Herkese iyi akşamlar...Msn Wink

1. Birden Fazla Live ID'nizi Birbirine Bağlayın
  2. WLM 8.5'e terfi edin, ondan sonra bakarız.

TURK_UAZ - avatarı
TURK_UAZ
Ziyaretçi
26 Şubat 2008       Mesaj #3123
TURK_UAZ - avatarı
Ziyaretçi
msn kapalı iken kişi listemdekilere -link kaldırıldı- adresini birde 50-60 kb lik bi dosya içeren bir sayfa gönderiyor bu nedir acaba buaraaada ben bu adres nedir diye bakmıştım bana başkasından geldi o kişiye ileti gönderdim cevap yoktu
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
birtürlü bunu gideremedim şifrede değiştirdiysem fayda etmedi virüs programlarında bişeyde gözükmüyor
Son düzenleyen NeutralizeR; 26 Şubat 2008 15:08 Sebep: Link kaldırıldı
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
26 Şubat 2008       Mesaj #3124
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
TURK_UAZ adlı kullanıcıdan alıntı

msn kapalı iken kişi listemdekilere -link kaldırıldı- adresini birde 50-60 kb lik bi dosya içeren bir sayfa gönderiyor bu nedir acaba buaraaada ben bu adres nedir diye bakmıştım bana başkasından geldi o kişiye ileti gönderdim cevap yoktu
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
birtürlü bunu gideremedim şifrede değiştirdiysem fayda etmedi virüs programlarında bişeyde gözükmüyor

Kaspersky Anti-Virus 7'yi kurup onunla taratın sisteminizi. Kayıt düzenleyicisini açıp Windows başlangıcında yüklenen programları kontrol ediniz. Windows'u Güvenli Kip'te başlatıp zararlı olduğunu tespit ettiğiniz işlemleri siliniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ByBek0 - avatarı
ByBek0
Ziyaretçi
27 Şubat 2008       Mesaj #3125
ByBek0 - avatarı
Ziyaretçi
Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor ben farkında olmadan ...
silip baştan yükledim 8,1 yerine 8,5 de kurdum ama ne çare gene aynı ..
yardım edersen çok sevinirim
teşekkürler.

lütfen yardıma ihtiyacım war ...
Son düzenleyen ByBek0; 27 Şubat 2008 15:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
feritdinc - avatarı
feritdinc
Ziyaretçi
27 Şubat 2008       Mesaj #3126
feritdinc - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar benım bır sorunum vardı bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız. ben suan msn messenger 7.5 surumu coklu oturum yaması ıle bırlıkte kullanıyorum. Konunun bu kısmında sorun yok fakat gecenlerde msn messenger 8.1 surumunu yukledım ve coklu otorum acma yamasını arastırdım buldum. ancak yama ıle bırlıkte kullanırken messenger sık sık hata raparu olusturarak kapanıyor. Bu konuda ne yapabılırım.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
28 Şubat 2008       Mesaj #3127
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ByBek0 adlı kullanıcıdan alıntı

Msn kendiliğinden kapanıp açılıyor ben farkında olmadan ...
silip baştan yükledim 8,1 yerine 8,5 de kurdum ama ne çare gene aynı ..
yardım edersen çok sevinirim
teşekkürler.

lütfen yardıma ihtiyacım war ...

Messenger a uyguladığınız bir yamadan veya bilgisayarınıza bulaşmış olması muhtemel bir zararlıdan dolayı böyle yapıyor olabilir. Messenger ınızla ilgili biraz bilgi verirseniz (uyguladığınız herhangi bir yama veya eklenti), Daha açık yardım edebiliriz

Alıntı
feritdinc adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaslar benım bır sorunum vardı bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız. ben suan msn messenger 7.5 surumu coklu oturum yaması ıle bırlıkte kullanıyorum. Konunun bu kısmında sorun yok fakat gecenlerde msn messenger 8.1 surumunu yukledım ve coklu otorum acma yamasını arastırdım buldum. ancak yama ıle bırlıkte kullanırken messenger sık sık hata raparu olusturarak kapanıyor. Bu konuda ne yapabılırım.

Alıntı
mustafadere1 adlı kullanıcıdan alıntı

EVET ARKADAŞLAR

Bazı bilgisayarlarda yine bazı messenger ların sürümlerinde bu çoklu oturum yaması dediğiniz gibi hata vermektedir. Bundan kurtuluş yöntemi olarak bu konuda bir sürü önerim var.

1- Messenger Plus Live (Aralarında hiç sorun göstermeyen tek yardımcı)

2- Mess Patch Açıklamalı Gösterim
3- A-Patch Açıklamalı Gösterim

4- Messenger Discovery Live (Bazı bilgisayarları ağırlaştırıyor)

Not: Bu eklentileri kuracağınız zaman messenger ın en son sürümü olan 8.5 u kurmanızı öneririm. Ayrıca Mess Patch ve A-Patch yamaları 8.5 sürümü içindir
ghost177 - avatarı
ghost177
Ziyaretçi
28 Şubat 2008       Mesaj #3128
ghost177 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar msnde bna her ileti yazıldığında ing. sesler geliyor bunu nasıl kapatabilirim bilen var mı? yardım lütfen msn discovery kullanıyorum bundan kaynaklanıyor galiba..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Şubat 2008       Mesaj #3129
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ghost177 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar msnde bna her ileti yazıldığında ing. sesler geliyor bunu nasıl kapatabilirim bilen var mı? yardım lütfen msn discovery kullanıyorum bundan kaynaklanıyor galiba..

Doğru tahmin, Discovery'den kaynaklanıyor. Keşke önce MessengerDiscovery'nin ayarlarını araştırsaydınız, mümkün değil ama oldu ki bulamadınız o zaman da MessengerDiscovery forumumuza bir göz atsaydınız.

https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/30-messengerdiscovery-teknik-destek-mesaj537756.html#post537756
keremnazebru - avatarı
keremnazebru
Ziyaretçi
28 Şubat 2008       Mesaj #3130
keremnazebru - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
bir sey sormak istiyorum. diyelim ki biri sizi listesine ekledi. onu bloke etmeden ya da allow demeden gelen request i sadece cancel ederseniz sizi online gorebilir mi ? yani listenize eklemiyorsunuz, allow da demiyorsunuz, ama bloke de etmiyorsunuz. sadece cancel diip pencereyi carpidan kapatiyorsunuz. ?? tesekkurler.