Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 316

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
sahra_87 - avatarı
sahra_87
Ziyaretçi
3 Mart 2008       Mesaj #3151
sahra_87 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger ayarlarınızı kontrol ettiniz mi? Kişileri görememekten tam olarak kastınız nedir? Kişi listeniz boş mu görünüyor? Windows Live Messenger > Kişiler > Kişileri sırala > Durum seçeneğini işaretleyin. Windows Live Messenger > Kişiler > Kişileri filtrele > Yalnızca Messenger kişileri seçeneğini işaretleyin.

teşekkür ederim dediğinizi yaptım ama yine de olmadı ben beta olmayanı kullanayım en iyisimi ileride
Sponsorlu Bağlantılar
enis89 - avatarı
enis89
Ziyaretçi
4 Mart 2008       Mesaj #3152
enis89 - avatarı
Ziyaretçi
NeutralizeR Windows live messenger i komple pc den kaldirdim tekrar kurdum ancak hala sorun devam ediyor başkasi beni ekleyince uyari falan gelmiyor MSN Support türkçe degil galiba... Başka ne yapalirim ki?
Sponsorlu Bağlantılar
haşim - avatarı
haşim
Ziyaretçi
4 Mart 2008       Mesaj #3153
haşim - avatarı
Ziyaretçi
bana acilen msn kırıcı lazım
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
4 Mart 2008       Mesaj #3154
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Alıntı
haşim adlı kullanıcıdan alıntı

bana acilen msn kırıcı lazım

Bu tür meteryaller sitemizde mevcut değil
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Mart 2008       Mesaj #3155
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
trojan_alert - avatarı
trojan_alert
Ziyaretçi
4 Mart 2008       Mesaj #3156
trojan_alert - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba
Benim ilginç bir sorunum var.
Sorun Şu;

İşim Gereği MSN' e günde 150-200 arasında kişi ekleme yapıyor.Fakat çoğu zaman birisi ekleme yaptıgında bana gönderilen "Kabul Et Daveti" geç geliyor.Dolasiyle sonra gelen daveti kabul ettiğim içinde iletişimde sorun yaşıyorum.
Ben MSN Discovery yada MSN Plus'dan şüpheleniyorum.Bunlar sanki bir geciktirme yaratıyormuş gibi...
Sizlerinde bilgisini almak istedim.Sizlerde de böyle bir olay oluyormu.
Teşekkür Ederim....
ykalaman - avatarı
ykalaman
Ziyaretçi
5 Mart 2008       Mesaj #3157
ykalaman - avatarı
Ziyaretçi
slm, arkadaşlar mns 8.5 i yükledikden sonra msn den dosya gönderemiyorum yardımcı olurmusunuz
iZoi - avatarı
iZoi
Ziyaretçi
5 Mart 2008       Mesaj #3158
iZoi - avatarı
Ziyaretçi
kişisel iletim gorunebilmesi icin ne yapmaliyim
enis89 - avatarı
enis89
Ziyaretçi
5 Mart 2008       Mesaj #3159
enis89 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
trojan_alert adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba
Benim ilginç bir sorunum var.
Sorun Şu;

İşim Gereği MSN' e günde 150-200 arasında kişi ekleme yapıyor.Fakat çoğu zaman birisi ekleme yaptıgında bana gönderilen "Kabul Et Daveti" geç geliyor.Dolasiyle sonra gelen daveti kabul ettiğim içinde iletişimde sorun yaşıyorum.
Ben MSN Discovery yada MSN Plus'dan şüpheleniyorum.Bunlar sanki bir geciktirme yaratıyormuş gibi...
Sizlerinde bilgisini almak istedim.Sizlerde de böyle bir olay oluyormu.
Teşekkür Ederim....

Senin Sorununa benzer bir sorun bende vardi isim@sitem.com u kapattim tekrar actim kişileri tekrar ekledim ve sonra beni ekleyen birisi icin bana uyari gelmez oldu.
beynel - avatarı
beynel
Ziyaretçi
6 Mart 2008       Mesaj #3160
beynel - avatarı
Ziyaretçi
İYİ çalişmalar iyi günler belki formunuzda var ama ben bulamadım yardımcı plucagınızı düşünüyorum benim sorunum öncelikle bende internet 7 var ve msn 8.5 yukledim yani sürümü yükselttim oyuzden kısa kesicem msn mi açıyorum sizden ordan burdan mail gelmiş maillerimi açmaya kaltıgımda 2 adet sayfa geliyor internet 6 biri boş digeri şifre degiştirme kişisel bilgiler vs ancak mailerimi msn comdan okuyorum bu hatayı 1 haftadır yapıyor ve ilk kez çevramdikiler duyuyor ancak forf sitelerimde denk geliyor bazı kişilerde bu sorun var onlarda çözüm bulamıyor umarım sız bulursunuz şimdiden teşekkur edrim NOT( SÜRÜMÜ YÜKSELTMEMİN SEBEBİ MAİL SAYFAM AÇILMADIGINDAN VE İNTERNET 7 İNDİRDİM TEKRAR KURDUM VE MOZİLLADA AYNI CEVABI VERİYOR NE YAPSAM OLMADI )?