Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 317

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
trojan_alert - avatarı
trojan_alert
Ziyaretçi
6 Mart 2008       Mesaj #3161
trojan_alert - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
enis89 adlı kullanıcıdan alıntı

Senin Sorununa benzer bir sorun bende vardi isim@sitem.com u kapattim tekrar actim kişileri tekrar ekledim ve sonra beni ekleyen birisi icin bana uyari gelmez oldu.

Yok uyarılar geliyor fakat gecikmeli olarak geliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Mesela beni farklı zamanlarda toplam 4 kişi ekliyor.

Fakat bunların kabul daveti bana toplu olarak geliyor.Oysa eklendiği anda bana davet kabulu gelmesi gerekliyor.
Bu sorun sürekli olmuyor.Aralıklarla yaşıyorum.
Bazen 3 saat bakıyorum beni kimse eklememiş.Bende şüpheleniyorum ve MSN i açıp yandaki çubugu alta-üste götürüyorum ve bakıyorum bir anda 5 davet geliyor.
Yani davet verisi bana gönderilmiyor.ADSL 'imde kesinlikle veri kaybı yok.Zaten olsaydı MSN sık sık kopardı.
Bilen arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim.Teşekkürler...
ykalaman - avatarı
ykalaman
Ziyaretçi
6 Mart 2008       Mesaj #3162
ykalaman - avatarı
Ziyaretçi
slm, arkadaşlar mns 8.5 i yükledikden sonra msn den dosya gönderemiyorum yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
reisalperen - avatarı
reisalperen
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #3163
reisalperen - avatarı
Ziyaretçi
msn de ben acmadıgım halde onlıne olması gıbı ve baskalarına adresler dosylar gonderılmesı gıbı bı sournla karsı karsıyayım yarıdımcı olurmusunuz temızlemem mı gerekıo nasıl veya ne yapıcam Msn Cry
QxeL - avatarı
QxeL
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #3164
QxeL - avatarı
Ziyaretçi
Sa. Arkadaslar Yardımcı oLurmusunuz Ben 2 Tane Oturum Açmaç istiyom Yani 2 Tane msn çalışacak Ayrı adresle çalısacak nasıl yapabilirimi ..
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #3165
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
QxeL adlı kullanıcıdan alıntı

Sa. Arkadaslar Yardımcı oLurmusunuz Ben 2 Tane Oturum Açmaç istiyom Yani 2 Tane msn çalışacak Ayrı adresle çalısacak nasıl yapabilirimi ..

anlatmak istediğinizi sanırım yalnış ifade ettiniz. üsttekinden ben;

aynı adresimi 2 tane açmak istiyorum anladım.

Ancak muhtemelen anlatmak istediğiniz;

1 pc den 2 msn açmak. oda şurdaki eklenti ile mümkün olabiliyor; Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

yada plus yüklersiniz; https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6531-windows-live-messenger-plus-live-final.html

olmadı şu'da var; Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch

ve genelde bunlar burda bulunuyor; Çoklu Oturum Açma ve Yamalar - MsXLabs

Alıntı
ykalaman adlı kullanıcıdan alıntı

slm, arkadaşlar mns 8.5 i yükledikden sonra msn den dosya gönderemiyorum yardımcı olurmusunuz

Yaşadığınız problem nedir? Sürükle / Bırakmı yapamıyorsunuz? yoksa gönderdiğiniz halde karşıda görünmüyormu? karşıdaki görüyor kabul edemiyormu? aktarım tamamlanmadan yarıdamı kesiliyor? Msn Surprised

Alıntı
trojan_alert adlı kullanıcıdan alıntı

Yok uyarılar geliyor fakat gecikmeli olarak geliyor.
Mesela beni farklı zamanlarda toplam 4 kişi ekliyor.

Fakat bunların kabul daveti bana toplu olarak geliyor.Oysa eklendiği anda bana davet kabulu gelmesi gerekliyor.
Bu sorun sürekli olmuyor.Aralıklarla yaşıyorum.
Bazen 3 saat bakıyorum beni kimse eklememiş.Bende şüpheleniyorum ve MSN i açıp yandaki çubugu alta-üste götürüyorum ve bakıyorum bir anda 5 davet geliyor.
Yani davet verisi bana gönderilmiyor.ADSL 'imde kesinlikle veri kaybı yok.Zaten olsaydı MSN sık sık kopardı.
Bilen arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim.Teşekkürler...

Evet arada böyle problemler oluyor. Ne sizden neden ADSL nizden kaynaklanan bir problem. Tamamen Messenger kaynaklı.

Şurda nasıl problemleri messenger'a ileteceğimizi anlatmıştım.;

https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/65664-messenger-goruslerinizi-onemsiyor.html

Alıntı
iZoi adlı kullanıcıdan alıntı

kişisel iletim gorunebilmesi icin ne yapmaliyim

Kişisel iletinizi doldurmalısınız Msn Sleepy

sisiselal3
Son düzenleyen ahmetgns; 9 Mart 2008 14:19
QxeL - avatarı
QxeL
Ziyaretçi
9 Mart 2008       Mesaj #3166
QxeL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

anlatmak istediğinizi sanırım yalnış ifade ettiniz. üsttekinden ben;

aynı adresimi 2 tane açmak istiyorum anladım.

Ancak muhtemelen anlatmak istediğiniz;
1 pc den 2 msn açmak. oda şurdaki eklenti ile mümkün olabiliyor; Çoklu Oturum - Çoklu Oturum Açma - Windows Live Messenger

yada plus yüklersiniz; https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6531-windows-live-messenger-plus-live-final.html

olmadı şu'da var; Windows Live Messenger 8.5 için A-Patch

ve genelde bunlar burda bulunuyor; Çoklu Oturum Açma ve Yamalar - MsXLabs

msn Sürümü 9.0 plus var Peki plusda Nasıl Yapacam Bilgi verimisini ..
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Mart 2008       Mesaj #3167
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
hellboy gibi ben de ilk okuduğumda sanki AYNI adresle iki oturum açmak istiyormuşsunuz gibi anlamıştım. Halbuki dikkatli bakınca, "ayRı" kelimesini kullanmışsınız ama o kelimeyi kullanınca adres kelimesini çoğul kullanmalıydınız: "ayrı adreslerle" gibi.

Her neyse, şu yazıda Çoklu Hesaplar'ın Messenger Plus!'ta nasıl etkinleştirileceği anlatılmış. Ancak ekran görüntüsü eski sürümün görüntüsü, yeni sürümde yukarıdaki sekmelerden Messenger değil, Özelleştir sekmesine gitmelisiniz: https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/23-messenger-plus-teknik-destek-mesaj448563.html

9.0 sürümü varsa, Plus! ile ikinci Messenger uygulamasını başlattıktan sonra onda da ayNı adresle oturum açabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla, ama aynı bilgisayarda böyle yapmak pek bir anlamsız olur herhalde.
bugsbunny05 - avatarı
bugsbunny05
Ziyaretçi
10 Mart 2008       Mesaj #3168
bugsbunny05 - avatarı
Ziyaretçi
ya eskiden msn v4.50 den önce msn kilidine sifre konuodu simdi kısyol bnce hiç ii olmadı şifre konulmuo yardım eder misniz sf 14 te war ama açıklama yapılmamıs anlasılır olun lütfen ya Msn Happy
gazili007 - avatarı
gazili007
Ziyaretçi
11 Mart 2008       Mesaj #3169
gazili007 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar,
listemdeki kişilerin başkası tarafından görülmesini nasıl engelleyebilirim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
11 Mart 2008       Mesaj #3170
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Merhabalar

Size yaşadığım bi sorunu sölemek istiyorum

windows live messenger 8.5.1302.1018
windows live oturum açma yardımcısı 4.200.520.1
messenger plus! live 4.50 (build 312)

bu sürümlerde uygulamalar kullanıyorum ve görüntülü konusma sırasında ağ yavaşlıyor ev bilgisayarın ve tek hat kullanıyorum 1024 ile bağlanıyorum ayrıca pc'im yeni formatlanıp kuruldu virüs olduğunu sanmıyorum.acaba sürümlerde bi uyumsuzluktan dolayımı oluyor bu yavaşlama..
teşekkürler