Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 318

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Mart 2008       Mesaj #3171
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bugsbunny05 adlı kullanıcıdan alıntı

ya eskiden msn v4.50 den önce msn kilidine sifre konuodu simdi kısyol bnce hiç ii olmadı şifre konulmuo yardım eder misniz sf 14 te war ama açıklama yapılmamıs anlasılır olun lütfen ya Msn Happy

msn v4.50 diye birşey yok. Bahsettiğiniz Messenger Plus! Live 4.50 ise Messenger Kilidi'ne parola koymak bu sürümde de var. Messenger Plus! Tercihlerinde ilgili bölüme dikkatlice bir daha bakın. sf 14'e de baktım ama orada da bununla ilgili hiçbir şey göremedim, zaten forumlarda her kullanıcı sayfa başına değişik sayıda ileti gösterebildiği için sayfa 14 demeniz çok tutarlı olmaz. Bahsetttiğiniz iletinin tekil bağlantısını verseydiniz daha iyi olurdu.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
gazili007 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar,
listemdeki kişilerin başkası tarafından görülmesini nasıl engelleyebilirim bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Parolanızı sizden başka kimse bilmezse başkaları sizin listenizdeki kişileri göremezler: MSN Şifre Değiştirme - MSN Parolanızı Değiştirin

Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar

Size yaşadığım bi sorunu sölemek istiyorum

windows live messenger 8.5.1302.1018
windows live oturum açma yardımcısı 4.200.520.1
messenger plus! live 4.50 (build 312)

bu sürümlerde uygulamalar kullanıyorum ve görüntülü konusma sırasında ağ yavaşlıyor ev bilgisayarın ve tek hat kullanıyorum 1024 ile bağlanıyorum ayrıca pc'im yeni formatlanıp kuruldu virüs olduğunu sanmıyorum.acaba sürümlerde bi uyumsuzluktan dolayımı oluyor bu yavaşlama..
teşekkürler

Konuşma penceresindeki bilgi çubuğundaki "Ağ yavaş gibi görünüyor..." yazısından bahsediyorsanız, o benim bilgisayarda da çıkıyor ve internet bağlantı hızım sizinki gibi. Bu daha çok bilgisayar performansının düşüklüğünden kaynaklanıyor. Bilgisayar gelen veriyi doğru işleyemediğinden sanki veri az geliyor zannedip ağ yavaş uyarısı veriyor (bunlar benim tahminim ama büyük ihtimalle böyledir yani). Görüntülü arama sırasında işlemcinizin ne kadar kullanıldığına bakarsanız %100 gibi görebilirsiniz. Bu durumda konuşma pencerelerindeki kamera görüntü boyutlarını en küçüğe getirmek bir nebze bilgisayarın yükünü azaltabilir.
EFSANE_DURSUN - avatarı
EFSANE_DURSUN
Ziyaretçi
11 Mart 2008       Mesaj #3172
EFSANE_DURSUN - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR HAYALET MSN HAKKINDA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Sponsorlu Bağlantılar
yunemoz - avatarı
yunemoz
Ziyaretçi
11 Mart 2008       Mesaj #3173
yunemoz - avatarı
Ziyaretçi
@live.com adresindeki nick,kişisel ileti,avatar gibi ayarlarım msn her açışımda otomatik olarak ilk haline dönüyo.bunun bi çözümü varmı acaba..şimdiden tşkler..
serso0 - avatarı
serso0
Ziyaretçi
12 Mart 2008       Mesaj #3174
serso0 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Windows Live Messenerda Adreslerimin Biri Açlılıyo Diğeri Açıırken Hizmet Geçici Olarak Servis dışı Felan Yazıo Neyaptıysam Sorunu Bulamadım windows Messenger kullanmak zorundakaldım Lütfen Bana Yardım Edermisiniz Teşekkurler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Mart 2008       Mesaj #3175
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
serso0 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaşlar Windows Live Messenerda Adreslerimin Biri Açlılıyo Diğeri Açıırken Hizmet Geçici Olarak Servis dışı Felan Yazıo Neyaptıysam Sorunu Bulamadım windows Messenger kullanmak zorundakaldım Lütfen Bana Yardım Edermisiniz Teşekkurler

Şu klasörleri sildikten sonra tekrar deneyin:

C:\Documents and Settings\kullanıcı_adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\

C:\Documents and Settings\kullanıcı_adınız\Contacts\
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
dryucu - avatarı
dryucu
Ziyaretçi
12 Mart 2008       Mesaj #3176
dryucu - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar,
msn de kişi ekleme/silme geçmişim biryerde saklanır mı? kimi ne zaman eklediğime nasıl bakabilirim? bunu yapan bir script var mı?
mazlumguclu - avatarı
mazlumguclu
Ziyaretçi
14 Mart 2008       Mesaj #3177
mazlumguclu - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ne olur bana yardım edin msnemde konuşmak istediğim kişinin üstüne tıklıyorum ama 2 saniye sonra tekrar kapanıyor aslında kapanmıyor çünkü oturumu kapattığımda açık pencereliri kapatmamı söylüyor ne yapabilirim ne olur bana yardım edinMsn Cry
sekcan - avatarı
sekcan
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #3178
sekcan - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar
ben bilgisayara format atacağım
messengerımda da bissürü sevdiğim özel ifadeler var
bunları yedeklemenin bi yolu var mı
format attıktan sonra tek tek toplamak zor geliyo da Msn Happy
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #3179
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mazlumguclu adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ne olur bana yardım edin msnemde konuşmak istediğim kişinin üstüne tıklıyorum ama 2 saniye sonra tekrar kapanıyor aslında kapanmıyor çünkü oturumu kapattığımda açık pencereliri kapatmamı söylüyor ne yapabilirim ne olur bana yardım edinMsn Cry

Sormak istediğim buysa; Normal olarak msn imi açıyorum ve herhangi bir kişiye yazacağım zaman kendiliğinden kapanıyor. Sorun internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir (Olabilir diyorum çünkü messenger ınızla ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim. Uygulanmış yama ve eklentilerin olup olmadığı konusunda).

Eğer üstteki değil de buysa; Yine herhangi bir kişiye konuşma penceresi açtıktan sonra işim bittiğinde oturumumu kapatmak istiyorum ve açık pencereler var diye uyarı geliyor. Bu uyarının gelmesini istemiyorum diyorsan. Bunun da çözümü var tabiki. Demokrasi de çareler tükenir burda tükenmez. Her şeye bir kulp uydururuz. Neyse gelelim çözüme: bunu direk messenger üzerinden yapamazsınız ama Messenger Plus Live da yapmanız mümkün. Plus Live yüklü olduğunu varsayarak söylüyorum Messenger kişi listesi bölümünden Plus Live simgesine tıklayıp tercihleri açın ve üst bölümden özelleştir sekmesine gelin. Buradan da sağ bölümden genel seçiliyse Messenger Özelleştirilmesi başlığı altındaki ilk yazıda Sohbetleri açık olan oturumu kapatırken ki doğrulamayı devre dışı bırak yazısının yanındaki kutucuğa çentik koyup tamam diyin (standardı çentiksizdir)

Alıntı
sekcan adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar

Tabiki. Programcığı sayesinde ifadelerinizi, göz kırpmalarınızı, arka planlarınızı vs. daha birçok şeyi yedekleyebilirsiniz ve tabi yine program sayesinde yedekleri alıp tekrar eski haline getirebilirsiniz.

ConCon Retriever - Windows Live Messenger İçerik Yedekleme
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Mart 2008       Mesaj #3180
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
dryucu adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,
msn de kişi ekleme/silme geçmişim biryerde saklanır mı? kimi ne zaman eklediğime nasıl bakabilirim? bunu yapan bir script var mı?

Messenger Plus!'ın "Olay Günlükleme" özelliği var fakat bildiğim kadarıyla kişi ekleme/silme hareketlerini desteklemiyor. Messenger Plus! Scriptleri'ni araştırabilirsiniz.

Alıntı
mazlumguclu adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sorun ne zaman ortaya çıktı? Başka bir hesabınızda da sorun aynı mı? Farklı bir Messenger sürümü kurarak denediniz mi? Güncel bir anti-virüs yazılımıyla sisteminizi tarattınız mı?

Alıntı
sekcan adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar

https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.