Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 319

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
sarp1 - avatarı
sarp1
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #3181
sarp1 - avatarı
Ziyaretçi
Çevrimiçi olarak oturum açıyorum ama listemdekiler beni çevrimdışı olarak görüyor nasıl düzeltebilirim ?
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #3182
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sarp1 adlı kullanıcıdan alıntı

Çevrimiçi olarak oturum açıyorum ama listemdekiler beni çevrimdışı olarak görüyor nasıl düzeltebilirim ?

Kullandığınız güvenlik programının messenger ı engelleyip engellemediğini kontrol edin (güvenlik duvarı, anti-virüs, internet security vs.).
Sponsorlu Bağlantılar
sarp1 - avatarı
sarp1
Ziyaretçi
15 Mart 2008       Mesaj #3183
sarp1 - avatarı
Ziyaretçi
hayır engelliyen birşey yok bu olay sadece benim msnmle açınca oluor başka arkadaşlarımın açtm onlarda sorun yok
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
16 Mart 2008       Mesaj #3184
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sarp1 adlı kullanıcıdan alıntı

hayır engelliyen birşey yok bu olay sadece benim msnmle açınca oluor başka arkadaşlarımın açtm onlarda sorun yok

Anlaşılabilirliğimi kaybettim sanırım. Sizin messenger ınızdan arkadaşlarınızın kullanıcı isimleriyle açtığınızda normal ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylemediniz galiba. Eğer böyleyse sizin kullanıcı hesabınızda MSN sunucu dolayından problem oluşmuş. MSN Destek'e bunu belirtebilirsiniz ya da bir zaman bekleyebilirsiniz. Sürekli bir sorun olacağını sanmıyorum.

Ancak diğer bilgisayarlardan kendi kullanıcı hesabınızla oturum açıp da bilgisayarınızda açamıyorsanız. Messenger ın engellenmesi ve size belirtilmeyen bir hatası vardır (oturum açılmadığında kullanıcının karşısına çıkan hata kodları). Bunun için Windows Live Messenger ı tamamen kaldırın ve tekrar kurun. Oturum açmadan önce Messenger Error Fixer programını indirin ve bundan sol bölümden herhangi bir hata kodunu tıklayıp generic fix diyin ve biraz bekleyin. Benim önerim bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra denemeniz. Böylesi daha sağlıklı olur ama fixleme durumu bittikten sonra oturum açmayı deneyebilirsiniz tabi.
hatice dereli - avatarı
hatice dereli
Ziyaretçi
17 Mart 2008       Mesaj #3185
hatice dereli - avatarı
Ziyaretçi
msnde konusurken karsı tarafa sesım gıtmıyor.mıkrofonda hıcbır sorun yok.bılgısayarın kendı ayarlarında olabılrmı bılmıyorum.kac defa ses ayarlarıyla denedım, bır teknısyenden uzaktan yardım aldım ama bırturlu tamır olmadı.sızden rıca edıyorum baska hangı ayarlardan olabılr,bılgısayarın bu konuda baska ayarları varmı lutfen bıldırın.yardımlarınızın cok kısa zaman da bana ulasmasını dılerım.mıkrofonlu kulaklıgın markası premıere.yardımlarınızı beklıyorum.
tekinfsm - avatarı
tekinfsm
Ziyaretçi
18 Mart 2008       Mesaj #3186
tekinfsm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hatice dereli adlı kullanıcıdan alıntı

msnde konusurken karsı tarafa sesım gıtmıyor.mıkrofonda hıcbır sorun yok.bılgısayarın kendı ayarlarında olabılrmı bılmıyorum.kac defa ses ayarlarıyla denedım, bır teknısyenden uzaktan yardım aldım ama bırturlu tamır olmadı.sızden rıca edıyorum baska hangı ayarlardan olabılr,bılgısayarın bu konuda baska ayarları varmı lutfen bıldırın.yardımlarınızın cok kısa zaman da bana ulasmasını dılerım.mıkrofonlu kulaklıgın markası premıere.yardımlarınızı beklıyorum.

ÖNCE BİLGİSAYARINA KULAKLIĞI VE MİC. DOĞRU YERLERE TAKIP TAKMADIĞINA BAK BENCE ODA OLMAZSA BAŞLAT ÇUBUĞUNDAN SES DENETİMİNİ AÇ VE MİKROFON SESİNİ AÇ SESSİZ İBARESİ VARSA KALDIR.BUNLARA BAKTIKTAN SONRA MSNDEN SES VE GÖRÜNTÜ AYARLARINI YAP
hatice dereli - avatarı
hatice dereli
Ziyaretçi
18 Mart 2008       Mesaj #3187
hatice dereli - avatarı
Ziyaretçi
messenger surumu:wındows lıve messenger ısletım sıstemı:mıcrosoft offıce xp profesıonal ınternet baglantı turu:mozılla fıre fox yuklu olan guvenlık yazılımları:nod 32 securıty scan,atı catalyst control center,ace mega codecs pack,adobe acrobat5.0adobe flash plyer9actıve x,adobe flash plyeractıve x,adobe flash player pluger,adobe reader 8.1.2,adobe shockwave player,atı dısplay drıver,atı hydravısıon,atı problem report wızard,ınter graphıcs medıa accelerator drıver ,java (tm)6 update2/3/5,mysıdesearch search assıstant dcad ben yazılımlardan ve programlardan bısey alamadıgım ıcın anladıgım kadaryla yapmaya calıstım

sagolasın arkadasım ama senın dedıklerını yaptım ama yıne ses gıtmıyo baska bı cozum yolu varmı acaba kusura bakmassan.
Son düzenleyen hatice dereli; 18 Mart 2008 03:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Mart 2008       Mesaj #3188
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
hatice dereli adlı kullanıcıdan alıntı

messenger surumu:wındows lıve messenger ısletım sıstemı:mıcrosoft offıce xp profesıonal ınternet baglantı turu:mozılla fıre fox yuklu olan guvenlık yazılımları:nod 32 securıty scan,atı catalyst control center,ace mega codecs pack,adobe acrobat5.0adobe flash plyer9actıve x,adobe flash plyeractıve x,adobe flash player pluger,adobe reader 8.1.2,adobe shockwave player,atı dısplay drıver,atı hydravısıon,atı problem report wızard,ınter graphıcs medıa accelerator drıver ,java (tm)6 update2/3/5,mysıdesearch search assıstant dcad ben yazılımlardan ve programlardan bısey alamadıgım ıcın anladıgım kadaryla yapmaya calıstım

sagolasın arkadasım ama senın dedıklerını yaptım ama yıne ses gıtmıyo baska bı cozum yolu varmı acaba kusura bakmassan.

Mikrofonunuzun çalıştığından emin misiniz? Başka bir mikrofonu deneme şansınız var mı? Ses ayarlarından (Ses çalarken) mikrofonu açıp kendi sesinizi duyup duymadığınızı kontrol edebilirsiniz.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ZELZELE - avatarı
ZELZELE
Ziyaretçi
18 Mart 2008       Mesaj #3189
ZELZELE - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msnimde baya bir smiley birikti şimdi bir format falan atılması durumunda gidicek smileyler bunların kayıtlı olduğu yer varmı yani onları yedekleyebilceğim yer program varmı ilginiz için tşklerrr....
yavuzhan - avatarı
yavuzhan
Ziyaretçi
18 Mart 2008       Mesaj #3190
yavuzhan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba,

iki haftadır hotmail hesabımdan mail gönderemiyorum, ve listemdeki kayıtlı kişilere kendiliğinden mailler gidiyor, ve msnde çevrimdışıyken çevrim içi gibi görünüyorum. ama en önemlisi kimseye mail atamıyorum. denediğim zaman şöyle bi hata alıyorum....
Bu bilgisayarın ileti göndermesi şu anda engelleniyor. Windows Live Kullanım Koşulları'nı ihlal ettiğinizi düşünmüyorsanız, lütfen burayı tıklatın.

ya yalvarırım bi YARDIM EDİN BEN BU SORUNU ÇÖZEMİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER